Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Hkhm

Zarejestrowani
 • Zawartość

  303
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

346 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Hkhm

  Hello Zos

  Czasami faktycznie brzmi jak samotna matka. Co do urodzin to zrozumiałam, że Anick ogarnąl obiad dla gości tj. jego mama ugotuje. Zdziwiło mnie też to, że A. zaprosił dodatkowych gości bez konsultacji z nią. Trochę jakby dziecko z sąsiadem/ wspollokatorem wychowywać.
 2. Hkhm

  Pingwinek z Madagaskaru

  Na tiktoku dodała czarna sól.
 3. Hkhm

  Hello Zos

  Panika, nie ma czasu: praca, dziecko, dom, urodziny to za dużo. A później: nakręciłam włosy, metoda dość czasochłonna, ale ładnie , no.
 4. Hkhm

  Hello Zos

  Mnie akurat to jak czyta bajki odpowiada. Mówi bardzo wyraźnie i o to między innymi w tych bajkach chodzi, by dzieci uczyły się nowych słówek, a przekaz był prosty i jasny. Nie widzę też nic niestosownego w tym, że mówi o tym, że mała ma z czymś problem. Akurat w przypadku nauki na rowerze szukała różnych rozwiązań o bardziej doświadczonych rodziców. Całe szczęście nie podążyła za An. która wynajęła trenera, a ten z kolei stwierdził, że dziecko powinno uczyć się na za małym rowerze.
 5. Hkhm

  No to byłam 💋💋

  Też bym chciała wiedzieć
 6. Hkhm

  Hello Zos

  To usunięte wystąpienie było dość żenujące. Rozwali mnie przykład, że gdzieś tam rodzice chodzą razem na śniadania po odprowadzeniu dzieci do szkoły. Od razu pomyślałam: laska, zaprowadzam dziecko i biegnę do pracy. Ludzie pracują, mają inne obowiązki. Poza tym, ludzie zazwyczaj mają swoją grupę znajomych na tym etapie i niekoniecznie mają ochotę na pakowanie energii w budowanie relacji ( nawet pobieżnych) z ludźmi, z którymi spotykasz się tylko przelotem przy szkole.
 7. Hkhm

  Hello Zos

  I zaczelo się marudzenie na nową szkołę. Laska jest niereformowalna
 8. Hkhm

  Skąd ja znam.

  Powiedziała, że kupi zabawki do przedszkola. Reklama za zabawki to dodatkowa korzyść dla placówki.
 9. Hkhm

  doktorowa81

  Ale twoje wybory nie są jedynymi słusznymi. Ona zrezygnowała z pracy na etat i otworzyła odpowiednią placówkę, by mała mogła się rozwijać. Ja mam dziecko z ja mam dziecko z nipelnosprawnoscia. Świat się kręci wokół dziecka potrzeb, ale nie zrezygnowałam z pracy na etat. Co do obozów: dzieci są różne i mają różne potrzeby. To, że dziecko jedzie na obóz, nie oznacza, że ktoś sie go pozbywa.
 10. Hkhm

  doktorowa81

  Jej dziecko nie jest chore, a niepełnosprawne. Mała, a istotną różnica. Oczywiście, że agresji nie można ani posiadaniem niepełnosprawnego dziecka tłumaczyć czy usprawiedliwiać. Co do kariery w TVN: jakiej kariery? Ona dopiero zaczęła działać w tym kierunku. Z tego co mówi zobowiązała się do jednego dnia zdjęciowego. Jak będzie to się okaże.
 11. Hkhm

  doktorowa81

  Dostosowała swoje życie do potrzeb dziecka. W takim przypadku normalna kariera czyt. w powszechnym rozumieniu nie wychodzi. Nie widzę powodu, by ją z tego powodu obrażać. A to jak będzie się zachowywać wobec odbiorców w tv i czy jej zachowanie na insta wpłynie na jej odbiór w tv to się okaże
 12. Hkhm

  Odwołany ślub w ogrodzie

  Koszt noclegu, o którym mówisz jest niski. Myślisz, że przeciętny Kowalski kupuje kanapę za kilka tysięcy po to by ją wymienić po niecałych dwóch latach ( jak Julka). Ten ich remont i urządzanie mieszkania plus wakacje, zakup telefonów, zegarków, laptopów, aparatów fotograficznych to nie jest wg mnie poziom przeciętnego Kowalskiego. Rozumiem, że przeciętni, których znasz spokojnie są w stanie wydawać podobna kasę i nie poczują tego specjalnie.
 13. Hkhm

  Odwołany ślub w ogrodzie

  Z tego co mówiłam koszt zabiegów stomatologicznych Alexa ma został jej zwrócony częściowy. Remontu wielkiego aktualnie faktycznie nie robi, ale co jakiś czas mówi o robieniu pralni ( chyba teraz ma się coś dziać, podczas ich nieobecności), jakiś czas temu wymieniła kanapę (a to.nie są grosze). Zresztą każdy jej pomysł ' udoskonalenia, upiększenia domu' wiąże się z.wydatkami. Z tego co kojarzę przed lockdownami wyjechała kilkakrotnie w krótkich odstępach czasu. I może nie były to wielkie wyprawy za każdym razem, to ponosiła konkretne koszta.
 14. Hkhm

  Odwołany ślub w ogrodzie

  Nie sądzę, by przeciętny Kowalski mógł sobie spokojnie pozwolić na wakacje kilka razy w roku, przy dość regularnych pracach remontowych czy wymianie mebli i kosmicznych rachunkach za zabiegi dentystyczne. Pomijam sytuację, gdy Kowalski się zadłuża.
×