Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Hkhm

Zarejestrowani
 • Zawartość

  610
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

776 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Hkhm

  początek wieczności

  Nie lubię. Odbieram ich jako nieco odklejonych i niezbyt szczerych. Mnie odpycha ten wieczna pseudo radość.
 2. Hkhm

  Hello Zos

  Jakby pojechali na wakacje, zwiedzić Polskę, wybraliby to co jest dla nich interesujące nie nudzilby się.
 3. Hkhm

  No to jestem, Anita i kondziu.

  Tym bardziej ( w sensie znając jej historię) zastanawia mnie dlaczego akurat on wzbudza taka fale nieustannej niechęci. Wycofała się z sm prawie całkowicie. Żyje swoim życiem, nie robi nikomu krzywdy ( bo niby czym). A tutaj jad wiecznie żywy. I to ciągle wypominanie, że facet niski, że ona jest na jego utrzymaniu. Może im to pasuje?
 4. Hkhm

  Kłamstwa pod hasłem fit

  Co do tego mają jej rodzice i ich zapatrywania ?
 5. Hkhm

  Końska ferajna

  Monika i TVN style nie mają litości opowiadając egzaltowane bzdety. Jeśli Monia jest bohaterką, to każdy rodzic dziecka z niepełnosprawnością jest bohaterem. Szkoda, że panie z TVN idą po linii najmniejszego oporu i promują pierwsza z brzegu matkę dziecka z zespołem. Są w przestrzeni Insta matki niepełnosprawnych, chorych dzieci, które robią lepsza robotę w kontekście edukacji społeczeństwa, pomocy swoim dzieciom, prowadzeniu dyskusji społecznej. Monia jest jednak bezpieczna egzaltowana, emocjonalna, medialna.
 6. Hkhm

  Kłamstwa pod hasłem fit

  Żłobki są koszmarnie drogie. W niektórych regionach można dostać dofinansowanie tj. darmowa ilosc godzin po tym, gdy dziecko ukończy 2 rok życia. Wg mnie w jej przypadku praca u kogoś na cały etat jest słabym rozwiązaniem i to nie tylko pod względem finansowym.
 7. Hkhm

  Kłamstwa pod hasłem fit

  Pomoc finansowa związana z czynszem i innymi opłatami mieszkaniowymi zalezy od dochodu. Jeśli jest bezrobotna kwalifikuje się do określonej kwoty. Jeśli pracuje, to dochód jest brany pod uwagę ( gdy dochód jest nieregularny/ raz nizszy raz wyższy- jej obowiązkiem jest informowanie urzędu, który na bieżąco przeliczy należny zasiłek).
 8. Hkhm

  Pan Olimpia i fryz na rudego pazia

  Piszesz tak, jakby ona była światowa i obyta. Swój swojego znajdzie.
 9. Hkhm

  Kłamstwa pod hasłem fit

  W ogóle jest zasada, że jak urząd wspiera kogoś mieszkaniowo, to nie sugeruje mu mieszkania, którego finansowo nie jest w stanie udźwignąć. A to, że ona mówi o różnych cenach wynika z tego, że istnieje różnią mdzy mieszkaniem czasowym przez council, mieszkaniem z councilu i innymi. Laska nie ma pojęcia o czym mówi, ale lubi narzekać i o smarowywac wszystkich, którzy jej nie pasują.
 10. Hkhm

  Kłamstwa pod hasłem fit

  Bo nie ma wyjścia. Nie można mieszać dwóch kwestii: zasiłków i pomocy z social service. Rodzina jest pod nadzorem social service, bo dzieci były zagrożone i sprawa musi być nadal nadzorowana. Ona nie może powiedzieć, że już nie chce ich zaangażowania. Ona musi sie procedurom podporządkować . I dochód jeśli chodzi o ss nie ma większego znaczenia.
 11. Hkhm

  Kłamstwa pod hasłem fit

  Ona zupełnie nie rozumie systemu i miesza fakty pomiędzy tymi oskarżeniami, które produkuje. Btw socjal nie wchodzi do rodziny, by rodzinie różne kwestie ogarnąć i pozałatwiać, a po to by się upewnić, że dzieci są zabezpieczone; ich rola jest m.in pomoc rodzicom w tym, by lepiej zajmowali się dziećmi. Nie dziwię się, że mówi, że socjal zamiast pomóc, sytuację pogorszył. Tak mówią osoby roszczeniowe, które nie dostrzegają problemu w sobie.
 12. Hkhm

  Końska ferajna

  Nie do końca jest tak, że nie pracują zawodowo. Jaklubimy pracowała zawodowo, Pauka pracuje i to intensywnie.
 13. Hkhm

  Kłamstwa pod hasłem fit

  Urząd miasta może za nie płacić w sytuacji, gdy dzieci muszą chodzić do okreslonej szkoły, a szkoła jest daleko. Jak jest w ich przypadku ciężko powiedzieć.
 14. Hkhm

  Kłamstwa pod hasłem fit

  Nie sądzę by go oczernila. Myślę, że wiele z jej opowieści miało odzwierciedlenie w faktach. Przedstawiła go w złym świetle, ale jej wystąpienie nie było potrzebne do tego, by stwierdzić, że on się okropnie zachowywał w stosunku do niej i dzieci, że jego umiejętności językowe są słabe itd. To było widać na filmach, które publikowała przed rozstaniem.
 15. Hkhm

  Kłamstwa pod hasłem fit

  Opieka jej pomoże, natomiast w takim przypadku nadzór na nią się zazwyczaj zdecydowanie zwiększa. Obowiązek opiekuńczy jest bardziej w stosunku dzieci niż w stosunku do niej. Co mam na mysli- ona może odmówić pomocy i z niej nie korzystać. Gdy wg systemu dzieci są zagrożone ona nie ma nic do gadania, system będzie ingerował dopóki nie uzna, że dzieci są bezpieczne. Taka jest teoria i taka powinna być praktyka. Niestety, bywa różnie co pokazują tragiczne przypadki dzieci skrzywdzonych, będących pod opieką sluzb socjalnych. ****** Edit: miałam znajoma, która mąż tłukł. Odchodziła, wracała. Odeszła ostatecznie, gdy sluzby socjalne powiedziały, że jak zostanie / wróci dzieci trafia do opieki zastępczej. Po latach wie, że to ocaliło jej życie, bo mąż by ją zatłukł.
×