Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MiłaOsoba

Zarejestrowani
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

17 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. MiłaOsoba

  Aniakasuje

  Co za egocentryczna hipochondryczka xd
 2. MiłaOsoba

  solejhlo

  Chodźcie na forum wandowe
 3. MiłaOsoba

  Włosomaniaczki

  Ekspert Kosmetyczny polecała dwa peelingi - Radical (taniocha) i szampon Vichy Dercos, ale używany właśnie jako peeling. Podobno inne mają za duże kryształki albo zbyt kanciaste, co może uszkadzać włosy. Nie jest dla mnie jakimś guru, ale pokazała to na mikroskopie, więc mnie tam przekonała
 4. MiłaOsoba

  Włosomaniaczki

  W życiu bym tego nie użyła na twarz
 5. MiłaOsoba

  Włosomaniaczki

  Żadnej z tych lasek nie oglądam i żadna nie jest dla mnie autorytetem, żeby była w stanie mi cokolwiek zareklamować (dwie kojarzę tylko). Poza tym czy one nie mają doczepów?
 6. MiłaOsoba

  Maciej jadł

  Już od dawna są meh i mam wrażenie, że nie są transparentni w swoich poleceniach
 7. MiłaOsoba

  Kuczi

  Wow jaka pomarańczowa twarz. Przypomina mi Rozenek
 8. MiłaOsoba

  O pasterskim psie pasącym egoizm mame

  Musisz mieć naprawdę smutne życie jeśli uważasz ją za wygraną na jakimkolwiek polu.
 9. MiłaOsoba

  Gdzie jesteście?

  Hej, gdzie są tematy o największej wegance i olfaktorii? Kiedyś były o tej drugiej na Wandzie, teraz nie ma Poratujecie?
 10. MiłaOsoba

  Olfaktoria

  Co się stało z Wandą? Gdzie teraz jesteście?
 11. MiłaOsoba

  Olfaktoria

  Ja nie wierzę, że ona ma wielki apartament teraz. 50-60 metrów max. Nie rozumiem odejścia z YouTube'a, ale wcześniej nie rozumiałam też wrzucania przez rok tych samych zdjęć od Dariusza, na początku w dodatku w tragicznej jakości. Sama nie mogła sobie jakichś cyknać? Janusz nie mógł? Brat? Jakiś młody fotograf? Wtedy dla mnie zaczął się jej koniec. Na samym początku kiedy prowadziła bloga, pisała swoje kontrowersyjne opinie, wchodziła na jutuba była nawet ciekawa i pocieszna. Nigdy nie była dla mnie wzorem, oglądałam ją jako ciekawostkę, nadętą pańcię z torebunią i stadem zwierząt, ale wywierającą jakiś tam efekt jak po filmiku o 8 cechach. Lubiłam jej lajwy, zawsze było się z czego pośmiać i sprawiała mimo wszystko dobre wrażenie. Z czym mi się kojarzy teraz? Kalendarze adwentowe w styczniu, pokazywanie filmików z jutuba o narcyzach, dzikie tańce na tiktoku i perfumy z Lidla, bieganie jak dzika po galeriach w pandemii i robienie zdjęć wszystkiemu, wjazd bryczką na Morskie Oko, wykłócanie się z prawniczką Vivy, latanie dronem w parku narodowym, wyjazd do Barcelony by pięć razy się przebierać w inny kostium kąpielowy i wrzuać zdjęcia napiwków, sprzedanie przyjaciółki Majki przez co nie ma już opieki nad dzieckiem, a jeszcze wcześniej zerwane znajomości z Candy Girl, Honką, Hanią od sklepu, Nadjową (choć ona dla mnie jest na równi z olfą we wkurzającym wciskaniu szitu widzom), Stylizacjami, Dariuszem, Andziaaksami i można tak wymieniać bez końca - generalnie porażka, upadek marzeń o fajnym, bujnym życiu towarzyskim i miłosnym, w którym ona jest pożądaną i luksusową gwiazdą. Nie wiem co poszło nie tak, czy sama nie wytrzymała z zawiści czy po prostu to z nią nie da się wytrzymać? A może miała dość odgrywania roli? Współczuję jej takiego pozerstwa jakie musi teraz uprawiać. Myślę, że jest zagubioną i nieszczęśliwą osobą. Życzę jej odnalezienia spokoju, miłości i zaprzestania błaznowania, bo to smutne.
 12. MiłaOsoba

  Kaśka i jej pudel

  To są testowe produkty...
 13. MiłaOsoba

  Kaśka i jej pudel

  Zupełnie nie ogarniam jej logiki. Po co w ogóle się do tego odnosiła, kłamała i robiła ...ów z ludzi? Teraz na jej miejscu bym chyba kolejny raz ściemniła, że działka jest matki, a oni będą stawiać tylko domek, bo takim sposobem to jeszcze mogłaby wyjść z twarzą z tego, a tak to mamy pełną kompromitację.
 14. MiłaOsoba

  Szarpanki z zyciem

  Marne wysrywy, kontent dla wykopków, bo nikt normalny nie byłyby w stanie tego traktować na poważnie
×