Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mokilok

Zarejestrowani
 • Zawartość

  206
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

26 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. mokilok

  Brak przygotowania na spotkanie

  Ale zaraz, to chyba żart jakiś. Chodziliście po lesie w deszczu? Super spotkanie...
 2. Taaak...skapnie się. Będzie pilnować portfela i torebki, unikać samotnego wychodzenia z domu a i policję powiadomić może.... Może też zza rogu wyskoczyć z gazem pieprzowym. Także, nie radzę.
 3. Tak, fake konto, zaczepić go i obserwować reakcję... Ciekawe co z tego wyjdzie. Ostrożnie, bo może się zorientować. Znasz go, więc wiesz co go może zainteresować. Rozrywka murowana! Związek...hmmm się okaże, abio oboje na dobre powiesicie swoje konta albo bye bye.
 4. mokilok

  Jak podnieść swoją atrakcyjność

  Zależ co to za towarzystwo. Jednym zaimponujesz dobrze zrobionym biustem, a innym bicepsem, w innym mądrymi dziećmi w modnych strojach a w jeszcze innym zdjęciem z ojcem dyr. Można także zaimponować ciekawie zrobionym swetrem na drutach, własnej roboty ozdobami w uszach itd. Zawsze zaimonujesz znajomością z kimś ważnym w owym towarzystwie... Dobrze być w czymś dobrym, mistrzem a jak już napiszą o Tobie w necie i w telewizjach pokażą i innych jutubach to nie musisz się już martwić tymi zagadnieniami.
 5. mokilok

  KIM ON JEST NAPRAWDĘ...

  Dziwne... ale może on tak sobie wmawia, że nie chodzi o sex., ze przyjaźń, ze pozna was z żona i będzie wszystko super... ekhm CHODZI. Czy jechać i zapoznawać się z żoną.. raczej nie. A jeśli na prawdę nie chodzi o sex ..to chyba należy się bać, bo to może być coś znacznie gorszego niż 3kąt. Może chce Cię wciągnąć w jakieś przekręty w firmie itd...diabli wiedzą.
 6. mokilok

  Zachowanie mojej dziewczyny

  Mądrego to i warto poczytać. Chłopak poszedl w kszty, bo to i światło się w tej kichni przecież paliło jak tam siedziała, a to darmo nie jest przecież.. Puści Cię z torbami.
 7. mokilok

  Nie odzywa się!

  Skoro radzi, skrorzystaj z rady i skorzystaj z kolegów. Odpisz: dzięki za porady, przemyślę i pewnie skorzystam. Miłego dnia i znośnego tygodnia jeeee. Pfi, dziwny typ. Co będzie jak już będziecie razem, tam to już będzie mega zazdro, o wszystko... ekhm.
 8. A komputer przecież może się zepsuc...oooo jaka szkoda:-) A nie możesz usunąć tych zdjeć? Ot porządki zimowo-wiosenne.
 9. mokilok

  Wizyta u dziewczyny w domu

  Ekhm, nie wpadaj bo wpadniesz.
 10. mokilok

  Zachowanie mojej dziewczyny

  Tak, tak masz rację. Gdyby to było 4,5 godz to rozumiem ale ttylko 4? EEE wiadomo, że gra jest ważniejsza niż jakikolwiek człowiek, lub dziewczyna. No dziewczyna to tym bardziej. Powinna wiedzieć, że masz ją w d..i akceptować to. Baa nawet się tym cieszyć. Chociaż w sumie może sie tym cieszyć i z daleka, z innym...ha oczywiście, że powinna przeprosić. Przeprosić, że nie zmieniła sobie chłopaka, trzymam kciuki za jej szybką poprawę i za to, żeby już nigdy nie odrywała Cię od gry. Żadna kobieta ani pies.
 11. Nic z tego nie będzie, nie kocha Cię.
 12. Ile? Połowę. Jeśli rodzice - dwoje i Wy dwoje, to podział jest logiczny. Połowa wszystkich opłat: czynsz, woda, prąd, gaz, telefon. Abonament TV to już jak tam chcecie, macie kablówkę, internet? któz tego krozysta? jeśli wszyscy to też na pół. Jeśli korzystacie znacznie więcej np za prąd możecie tez płacić nieco więcej. Jedzenie? A prowadzicie osobną kuchnię? Macie osobną kuchnię? Jeśli to jedna kuchnia, i ten sam garnek, to można sie umówić na zakupy co tydzień lub jakoś tak orientacyjnie, nie musi być wyliczne co do ziarnka ryżu.... Albo raz Wy a raz rodzice dla wszystkich gotują, generalnie jednak lepiej mieć własne jedzenie a okazjonalnie korzystać z poczęstunku rodziców. Chemia- to też możecie kupować swoje, szampony, mydła, proszki do prania, papier toaletowy- raz Wy raz oni, trudno żeby latać ze swoją rolką to WC..., chusteczki do nosa itd. Osobna półka Jak czasem jedni użyją środków drugich- jest ok.
 13. mokilok

  Dotykanie we śnie

  Tak, to bajka. Fantazja.
 14. mokilok

  Czy powrót do byłej to dobry pomysł?

  A jesteś pewny, że to ta sama bransoletka> Może tylko podobna... Napisać można, wrócić- po co>? Skoro się rozstaliście to pewnie były powody, czy one już nie istnieją?
×