Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Neo31

Zarejestrowani
 • Zawartość

  87
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Neo31

  umierać z głodu

  Nie ma z kim rozmawiać
 2. Neo31

  umierać z głodu

  A jak nie wystarczy na opłacenie mieszkania ?
 3. Neo31

  umierać z głodu

  Czy zastanowiliście się co zrobicie jak żywność podrożeje 2,3 a nawet 10 razy bo idzie drożyzna coraz większa ?
 4. Neo31

  Pieniądze związek

  Ciężko normalnie porozmawiać lepiej się wyzywać ale co to da ?|
 5. Neo31

  Pieniądze związek

  Odnośnie zarabiania to uważam że najlepiej by było żeby zarabiała ten partner który zarabia więcej ale ten drugi też powinien mieć zawód i pracować i umieć zarządzać majątkiem żeby w razi śmierci czy innego wypadku losowego mógł go zastąpić .
 6. Uważam że należy się podzielić pieniędzmi w związku jeżeli mamy więcej od partnera bo wtedy ludzie są bardziej szczęśliwi są miejsca na ziemi gdzie ludzie potrafią się podzielić ze swoją społeczności Plemiona w Amazonii czy wspólnoty muzułmańskie a w stanach próbowali tak robić hipisi chodzi o dobro wspólne a u nas czasami ciężko o zrozumienie że pieniądze powinny służyć temu żeby ludzie byli szczęśliwi do zaspokojenia potrzeb a nie żeby rosło kolejne zera a człowiek coraz bardziej smutny popada w depresje czasami ma próby samobójcze . Co wy o tym myślicie ?
 7. Neo31

  Dziewczyna związek

  Chodzi mi o to że uważam że ludzie ludzie za szybko się rozstają bo jeżeli 10 związek z rzędu nie wyszedł to może nasz sposób postępowania nie jest dobry dlatego uważam że najpierw należałoby by spróbować naprawić a jeżeli się nie uda to się rozstać jeżeli druga strona też będzie tego chciała . Bo robienie tego samego i liczenie na inny rezultat to definicja szaleństwa .
 8. Neo31

  Dziewczyna związek

  Czy tak nie żyłoby się lepiej ?
 9. Neo31

  Dziewczyna związek

  Jest zwyczaj że amerykanie nie zostawiają swoich ludzi a po górnika ekipa ratunkowa przyjdzie nawet jak by miał przyjść po ciało .
 10. Neo31

  Dziewczyna związek

  Chodzi o to żeby wykazać się jakąś lojalnością i nie chodzi o przysięgi w urzędzie czy w kościele .Tylko o własne ustalenie .
 11. Co myślicie o tym żeby nie porzucać dziewczyny czy chłopaka chodzi o taki sposób działania jak w przypadku amerykanów co do żołnierzy czy do zasypanych górników że rozstać można się tylko za obopólną zgodą ?
 12. Spotkał ktoś z was mężczyznę lub kobietę wwo która lubiła by bdsm a może lubiła mocniejsze zabaw typu trampling ?
 13. Mam pytanie czy jesteście zadowolone jak w seksie jesteście skrępowane bite czy szarpane za włosy chodzi o to czy partner myśli o waszej przyjemności czyli jeżeli bije czy krępuje to po to żeby było przyjemnie ?
 14. Neo31

  Problem koleżanki

  Jest ładna ale szef to człowiek ideowy.
×