Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DzieckoRrr

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. DzieckoRrr

  Mojej mamie odwala

  Ja raz jak miałam 13 lat, to zesikałam się na basenie, Tata założył mi wtedy pampersa basenowego, motylki i kółko z księżniczką Zosią. W domu mnie zlał paskiem i założył pielucho majtki. Potem pieluchy Dada. Ostatnio była promocja na rzeczy dla niemowląt i kupił mi smoczka, butelkę i body. Muszę tak chodzić do szkoły.
 2. DzieckoRrr

  Jestem traktowany jak małe dziecko

  Ja raz jak miałam 10 lat to na basenie się zesikałam, od tego czasu zawsze mam pieluszki, smoczek i grzechotkę, co robić? Pomocy.
 3. Ostatnio pojechaliśmy do cioci, by uczcić jej nowego synka, jak byłam w łazience to zaciekawiona założyłam sobie czystego pampersa i jeszcze 3 do plecaka, pampersy pasowały jak ulał i były że świnką peppą. Kiedy jechaliśmy do babci przysnęłam i się zesikałam, w domu babci przewinęłam sobie pampersa. Jak rano się obudziłam to babcia mi go zmieniała. Okazało się że zasikałam pampersa i łóżko, babcia założyła mi dwa pampersy, na to rajstopy i leginsy. Była około 14, a babcia przyszła sprawdzić stan pieluszki. Była w niej kupa, babcia kupiła mi nowe pampersy tylko że strasznie grube i w księżniczki. Założyła mi 3, nie mogłam złączyć nóg. Okazało się że dokupiła też przewijak. Potem rodzice przyjechali i zabrali mnie do lekarza, on powiedział że (mam 13 lat) muszę nosić pieluszki cały czas nawet podczas kąpieli. Rodzice wyrzucili moją całą bieliznę, mama założyła jeszcze mi 4 pieluszki extra. Do tego żeby mi nie spadły, body z psim patrolem. Tata powiedział że nie będę w stanie chodzić na nogach i kupił mi spacerówkę. Któregoś dnia oblałam spr, i za karę dostałam smoczka itp. Teraz jestem traktowana jak niemowlę. Pomocy proszę.
×