Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Maszkarponex

Zarejestrowani
 • Zawartość

  67
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Maszkarponex

 1. Maszkarponex

  PRACOWITY MAJ SZCZĘŚLIWEJ MAMY

  Haszimota, motamota a najbardziej głupota
 2. Maszkarponex

  Urlop w marcu 😎

  Białe kozaki ;-)))) Ona to nosiła?
 3. Maszkarponex

  Urlop w marcu 😎

  Nie jesteś sama, dziś pozytyw u starego, także taaakk
 4. Maszkarponex

  Urlop w marcu 😎

  To jest perełka, serduszko z pierwszych Walentynek, pudełko pamiątek, dobre....a miało być tak pięknie. Zbiera m.in. pierwsze prezenty, listy, pamiętniki... ja już widzę tą piwnicę Wanny
 5. Maszkarponex

  Urlop w marcu 😎

  Lucha bez wina nie da dziś rady, jak to wszystko przeczyta.
 6. Maszkarponex

  Urlop w marcu 😎

  albo ten Wybraliście po prostu złą ambasadorkę – skoro tak dobrze znacie akcje charytatywne wspierane przez L.O. kilka lat temu (2017-2018 rok, od tamtej pory ŻADNEJ!), to równie dobrze powinniście orientować się w obecnej twórczości L.O. Wiele osób, które znają L.O. nie może zrozumieć, jak może kojarzyć się z „kobiecością, ciepłem, rodzinnością”, bo długi czas upokarzała swoją siostrę i matkę we vlogach (vide ciągłe przykre komentarze dotyczące intelektu, nieumiejętności samodzielnego napisania pr mgr, zdolności kulinarnych siostry, wyśmiewanie jej zaręczyn, niewypowiadanie jej imienia przez 9 msc ciąży, pokazywanie we vlogach nagiej matki kąpiącej się w wannie po spożyciu alkoholu) czy izolowała córkę od ojca, o czym ojciec publicznie kilkukrotnie napisał. L.O. wielokrotnie pokazywała pogardę wobec innych kobiet – chociażby w komentarzach („nikt nie kazał pracować do 16” jako odpowiedź do komentarza pracującej matki, że nie każdy ma czas codziennie bawić się z dzieckiem kilka godzin). Ciekawe, czy znacie realne, rzeczywiste zasięgi L.O. w SM – bo ilość kont zablokowanych na SM pani L.O. jest ogromna, więc i lista realnych odbiorców jej treści znacząco odbiega od liczby jej „obserwujących”. Ale widocznie ci, którym nie spodobała się ambasadorka tak fajnej akcji, NIE BYLI GRUPĄ DOCELOWĄ – cytując L.O. (tak, to odpowiedź L.O. na komentarz, że otulacz dla niemowlaka za 300 zł, który LO dostała w przesyłce barterowej, jest drogi). Więc: głowa do góry, dalej róbcie swoje, ale na przyszłość lepiej dobierajcie ambasadorów.
 7. Maszkarponex

  Urlop w marcu 😎

  Przykład Może Pani poczyta wynurzenia „rodzinnej” pani LO jakie zamieściła w dniu ojca pod zdjęciem na którym widnieje jej dziecko z jej szwagrem. Tego samego dnia biologiczny ojciec w swoich SM we wpisie pełnym goryczy wyznawał miłość córce, obiecując jej że wywalczy w sądzie prawo do widzeń. Ot, taka rodzinna atmosfera.
 8. Maszkarponex

  Urlop w marcu 😎

  idźta do babo, ale tam szambo Luśki wybija, komentarze mówią prawdę.. nie to co pod vlogami L.
 9. Maszkarponex

  Photoshop mojejcóreczki

  też coś tak wyczuwam, że gdyby był cień szansy Lucha by coś wymyśliła, musiało to być coś/ktoś co pogrzebało ostatecznie szanse na bycie razem. Może jakaś love sprzed czasu Luśki...
 10. Maszkarponex

  Photoshop mojejcóreczki

  Miszcz !
 11. Maszkarponex

  Photoshop mojejcóreczki

  Pod dzisiejszym meeega tylko 33 komentarze??? Poza tym zwróciłam też uwagę, że Manju pokazuje całą, ale siebie albo łeb albo zasłonięta czymś/kimś, przy kawie troszkę się pokazało co wyhodowała. Poza tym zapracowana, że ho ho, która z Was ma czas na układanie puzzli? Pobijanie rekordu na czas? Oj Alf, jeszcze trochę i wreszcie dorośniesz, puzzle raczej pójdą w odstawkę.
 12. Maszkarponex

  Photoshop mojejcóreczki

  jak tak to nie mam pytań
 13. Maszkarponex

  Photoshop mojejcóreczki

  Nie był dre już taki chłodny a List niespodzianka od Piotra, z Randka w Biedronce, się pytam?
 14. Maszkarponex

  Photoshop mojejcóreczki

  mam przeczucie, że będzie nowy wątek...
 15. Maszkarponex

  Photoshop mojejcóreczki

  bidony widać na story, druga część jak pokazane jest jedzenie na stole, widać 2 niebieskie i czerwony na końcówce.
 16. Maszkarponex

  Photoshop mojejcóreczki

  Dzięki, nigdy się z tym nie spotkałam. Myślałam, że tylko panna młoda, ale w sumie tu by się zgadzało
 17. Maszkarponex

  Photoshop mojejcóreczki

  Nic mu nie jest, dziś już jest na wycieczce. Jeden dzień był chory i zaraz trzeba było podać mu specjalne żywienie, czytaj: strzelić reklamę.
 18. Maszkarponex

  Photoshop mojejcóreczki

  Kto nie widział w poprzednim wątku, polecam na yt Lusi i dre- a miało być tak pięknie, w sam raz na Walentynki. Jest też link do zdjęć. Sielanka Gietrzwałd | Marzenka + Paweł - wesele w stylu BOHO Mam też pytanie, może się nie znam, może to zależy od regionu Polski, ale czemu Lucha, jako świadkowa miała swój bukiet?????
 19. Maszkarponex

  Photoshop mojejcóreczki

  Nie wiem czy ma to znaczenie czy co tam za podchody, ale stechlanka polubiła ostatnio zdjęcie Pati, tam gdzie wianek-kotek.
×