Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MamaAniola

Zarejestrowani
 • Zawartość

  591
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

643 Excellent

Ostatnio na profilu byli

3647 wyświetleń profilu
 1. MamaAniola

  In vitro 2021

  Iskrzynko, pełna mobilizacja!!! Wiem, że jesteś zmęczona, może trochę zrezygnowana. Pamiętaj jednak, że jesteś w grze i jutro wszystko może się zdarzyć. Zapomnij na chwilę o wszystkim co było, zapomnij o swoich obawach tylko skup się na tym co za chwilę. A fakt jest taki, że za chwilę masz transfer, dołącza do Ciebie dwie sniezynki, co oznacza że masz kolejna szanse na zostanie mama! Jesteś dzielna i robiłaś wszystko jak należy, zawalcz o te dwa ostatnie zarodeczki
 2. MamaAniola

  In vitro 2021

  Tak mi przykro, Evi... Co przy takiej becie mówił lekarz po pierwszym transferze? Wygląda jakby coś drgnelo? Mi też zostały 3 zarodeczki... Jestem z Tobą
 3. MamaAniola

  In vitro 2021

  Trzymam kciuki, palpitacji serca dostałam!
 4. MamaAniola

  In vitro 2021

  Dzwon, kochana
 5. MamaAniola

  In vitro 2021

  Ja z kolei ok 18 w dniu pobrania, beta potrafiła być ok 20
 6. MamaAniola

  In vitro 2021

  O nie a ja tu odświeżam i odświeżam!
 7. MamaAniola

  In vitro 2021

  Za każdym razem jak widzę, że ktoś coś napisał to mi serce mocniej bije
 8. MamaAniola

  In vitro 2021

  Jesteśmy z Tobą, Evi!!!
 9. MamaAniola

  In vitro 2021

  Czy to znaczy, że panowie administratorzy zrobili porządek i Pan troll poszedł w zapomnienie?
 10. MamaAniola

  In vitro 2021

  Widziałam dokładnie ta sama informacje, pisałam do administratora, ale nie otrzymałam odpowiedzi. Myślałam, że może blokują tego trolla i muszą przeczytać wątek...troche zaspamowal.
 11. MamaAniola

  In vitro 2021

  Mi to dziewczyny naszego trolla to jest trochę żal. Niestety miałam nieprzyjemność rozmawiać w życiu z podobnymi fanatykami religijnymi, są to ludzie bardzo zamknięci w swoich poglądach, których źródłem informacji jest ambona i tvp, osoby które nawet karalne sytuacje z udziałem dzieci w kościele potrafią wytłumaczyć i ukryć za twarzą Boga. Słowo 'rozmawiać' może jest nietrafne, bo nie przypominało to wymiany poglądów, tylko chęć narzucenia swojego zdania innym czy jak to niektórzy mówią 'ewangelizacji'. Generalnie zasada 'jestem mądrzejszy'. Jakakolwiek dyskusja nie ma sensu. Pan w sutannie na oazie powiedział inaczej, koniec - kropka. Kościół wyznacznikiem wszelkiej moralności. Takie osoby sa też często samotne, czują sie w jakiś sposób wykluczone, które swoje potrzeby społeczne realizują w ugrupowaniach kościelnych, krzycząc na wiecach czy... Szukając atencji na forum.
 12. MamaAniola

  In vitro 2021

  Ja tam będę tęsknić.
 13. MamaAniola

  In vitro 2021

  Ja zawsze lubię sobie wyobrażać takie osoby jak wyglądaja i jak wygląda ich życie i jakoś tak mi lepiej od razu. Na telefonie wystarczy wybrać menu -> konto - > ignorowani użytkownicy i wpisać nick.
 14. MamaAniola

  In vitro 2021

  Spokojnie, Asia. Teraz wystarczy kierować się wola boża, jak zachorujesz - nie bierz leków, nie idź do lekarza. Różaniec w dłoń i dajesz. Wówczas będziesz rozgrzeszona.
 15. MamaAniola

  In vitro 2021

  Dziewczyny, nie chce smecic za bardzo, ale postanowiłam dac Wam znać,a przede wszystkim podziękować za ekspresowe rady. Decyzję musiałam podjąć teraz, bo powinnam zacząć już brać przypisane leki. Wszystko co napisałyście wzięłam do serca, przeczytałam kilkukrotnie, rozmawiałam z mężem i postanowiliśmy spróbować w kolejnym cyklu. Już pisałam do mojej gin, mam napisać do niej jak dostanę miesiączkę. Nawet jeśli mamy wspomagać się farmakologicznie to wolę to robić od początku cyklu, a nie od momentu kiedy powinnam mieć już owulacje. Tak mi podpowiada intuicja. Natalia, chyba Ty napisałas, że jakby transfer się nie powiodl w tym cyklu to mogłabym mieć pretensje do siebie. W punkt. Jakbyś mnie znała. Tak by było z pewnością. Przeanalizowalam różne warianty i odczekanie wydaje mi się najlepsza opcja. Nawet jeśli w kolejnym cyklu będzie niepowodzenie to nie będę mogła sobie zarzucić, że działałam w pośpiechu i 'na sile'. Dzięki za wsparcie!
×