Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

madhamster

Zarejestrowani
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

19 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. madhamster

  Matka kwiatów i misiaków

  Pewnie szukała jakiegoś mądrze brzmiącego słowa w słowniku, a że zaczęła od początku... Jej ograniczone słownictwo jest męczące. Nie oglądam filmików beauty, a i tak mam wrażenie, że używa kilku słów na krzyż... Ktoś powinien ją kiedyś spytać na jakimś live/q&a, jaką książkę ostatnio czytała, bo mogę się założyć, że była to lektura w szkole średniej. Ale co tam, pustka w głowie jest kjut.
 2. madhamster

  Matka kwiatów i misiaków

  Bo Doncia ma mentalność osoby, która nie umie pogodzić się z tym, że z wiekiem jednak proporcje się zmieniają zwłaszcza, jeśli się ćwiczy (lub nie). Zamiast tego do 40stki chciałaby nosić ten sam rozmiar co w gimnazjum. No niestety, takich przypadków jest baaaardzo mało, a jak widać, ona nie jest jednym z nich. Może jej lepiej ze sobą, jeśli sama się oszukuje- dla mnie to takie zakłamywanie rzeczywistości przed ludźmi, którzy przecież mają oczy.
 3. madhamster

  Matka kwiatów i misiaków

  Też mnie to zastanowiało, jakim cudem ona mieści się w jeansy xs z bershki, jak ja, o jej zdaniem chłopięcej figurze, wchodzę w s. Magia.
 4. madhamster

  Matka kwiatów i misiaków

  Oni serio mają tylko tą jedną parę „znajomych”. Jakie to jest przykre. Też śmiesznie, że zawsze przychodzą do Donicy, ale księżniczce pewnie ciężko się ruszyć z domu...
 5. madhamster

  Syrop klonowy do wąchania

  Wiecie, co mnie przeraża? Że dzień bez dramy to dzień stracony. Wyprowadzka do PL, zakup mieszkania, teraz pies i ten hejt na inne influ... A to wszystko w tydzień. Niech się ta kobieta zajmie wychowaniem dziecka, a nie siedzi w internecie i szuka pretekstu, żeby było o niej głośno.
 6. madhamster

  Matka kwiatów i misiaków

  A ona nie zawsze nosiła s? Ja jestem szczuplejsza od niej, ale wbijanie się w mniejszy rozmiar nigdy nie przeszło mi przez myśl, więc nie wyobrażam sobie jej w xs. Te rashguardy to chyba tylko pokazuje z racjo bycia ambasadorką, bo nigdy jej na siłowni w takowym nie widziałam, pomijając, że wydają mi się mega niekomfortowe/krępujące ruchy. Ale leginsy z GG uwielbiam.
 7. madhamster

  Matka kwiatów i misiaków

  Mniam. Pizza z dodatkiem sierści psów. Czy oni nie mają wyobraźni lub jakiegokolwiek pojęcia o higienie...
 8. madhamster

  Matka kwiatów i misiaków

  Oczywiście. Gdyby była sama z dwójką psów albo z dzieckiem i nikt by jej nie wyręczał w ich ogarnięciu i reszcie spraw życia codziennego, to biegłaby do lekarza w podskokach.
 9. madhamster

  Matka kwiatów i misiaków

  Pierwszy i ostatni... Nie oszukujmy się, że się odważy, tak naprawdę nie jestem w stanie wymienić jednej rzeczy, którą Doncia zrobiła jako wychodzenie poza swoją granicę komfortu. Śmieszne jest, jak mówi „jeździMY”, „prowadziMY” tak, jakby też miała w tym swój udział- poza wymuszaniem na Nali, żeby siadł za kółko i woził jej du pę od jednego sklepu do drugiego. Samego bohatera drugiego planu już mi nawet nie żal, sam sobie zgotował taki los, że ma w domu dziecko a nie dojrzałą, niezależną partnerkę.
 10. madhamster

  Matka kwiatów i misiaków

  To vlogaska też nie będzie... Jej życie jest tak nudne, że nawet co dwa tygodnie nie ma czego pokazać.
 11. madhamster

  Syrop klonowy do wąchania

  Niestety nie, więc ubolewam, że zrobiła profil prywatny. Lubiłam sobie poprawiać humor po pracy, oglądając jej wypociny.
 12. madhamster

  Matka kwiatów i misiaków

  I kolejny dzień z migreną. Dziwię się, że nie szkoda jej życia na nie leczenie.
 13. madhamster

  Syrop klonowy do wąchania

  Dla mnie wpakowanie takich pieniędzy w TAKIE mieszkanie to nieporozumienie. Nieustawne, wystrój chyba dla mało kogo i już na zdjęciach wydaje się jakieś takie mało przyjemne. Jeśli Anula to nazywa posiadaniem żyłki to biznesu, to nie mam słów... No ale najważniejsze, że będzie mieszkać na Ochocie.
 14. madhamster

  Syrop klonowy do wąchania

  Ja też poproszę link do mieszkania. Sama kupowałam niedawno i aż mnie świerzbi, żeby zobaczyć, czym A się tak podniecała.
 15. madhamster

  Matka kwiatów i misiaków

  Ojeju jeju jej, czekam na to z niecierpliwością. Księżniczka się odfo...e, jak wyświetleni przestaną się zgadzać i przypomni sobie, że zarabia dzięki nam.
×