Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Sofi

Zarejestrowani
 • Zawartość

  997
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

98 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Sofi

  Jak poderwać kasjerkę z Żabki

  w lesie mieszkałeś wcześniej...jak masz czas na żarty to i na co innego. Mówisz, ,że przychodzisz specjalnie tutaj dla obsługi ,pytasz do której pracuje albo czy na wolny weekend i czy moglibyście się spotkać. Prosisz ,żeby mówiła Ci na ty i przedstawiasz się ,ale rękę wyciąga ona ,chyba że kupisz żabkę
 2. Sofi

  Dziwny kosz

  Dzieciak jesteś. Jak chcesz coś wiedzieć pytaj u źródła .Lepie by było wrzucić coś do skrzynki np. bardziej dyskretnie, nie każdy lubi takie akcje. Nie zrobiłeś nic złego i reakcja była przesadzona ,ąle nie każdy zaskoczony zareaguje adekwatnie .
 3. Sofi

  Taka zła ja

  Tak to jest ,jak się zakłada że jak nam jest dobrze to komuś też ,szczególnie jak nie zgłasza sprzeciwu.
 4. To o niczym nie świadczy. Mój znajomy poznał laskę i poprosił mnie o pomoc w ogarnięciu mieszkania ,podszykowanie kolacji. Zarabia kupę kasy ,a mieszkanie prawdziwa jaskinia .Nie wiem po co pracować i mieszkać jak dziad.
 5. Ja pracuję ciężko umysłowo i fizycznie żeby być niezależna i finansowo i mieszkaniowo .Uważam że jak się kogoś kocha to odda się ostatnią koszulę i podzieli ostatnią kromką .Wszystko zależy od sytuacji .Bogata kobieta może mieć kaprys ,biedna partnera po wypadku.
 6. Sofi

  W końcu Was posłuchałam...

  Dla jednego zaangażowanie w sport to wstanie z wyrka ,dla innego maraton. Chodzi o to, że jak ktoś budzi naprawdę duże emocje we mnie to nie traktuje sprawy tak ,że ma się określić albo w tą ,albo w tamtą. Traktuje tą osobę od samego początku tak jak bym chciała ją widzieć .Liczę na to ,że też będę traktowana w odpowiedni sposób nawet jak nic z tego nie wyjdzie .Każdy ma inną sytuację a to jest czas ,żeby nauczyć się odczytywać swoje intencje np, a też wzmaga przyciąganie .To taka gra wstępna...tak już jest ,że więcej wymaga od faceta. Nie będę tego przyspieszać, oczywiście po jakimś czasie bierności się zdystansuje.
 7. Sofi

  Toksyczna relacja z mężatką

  Kobieta ma ewidentne problemy ze sobą i jeszcze wciąga w to 18 latka
 8. Sofi

  Incel i wieczna samotność

  Zerknij w necie na fotki kobiet przed i po makijażu. Jak interesujesz się historią to powinieneś wiedzieć ,że wzrost nie zawsze ma znaczenie . Uroda czy wiek też zresztą. Generalnie zastanów się co chcesz osiągnąć lub robić i zacznij.
 9. Sofi

  W końcu Was posłuchałam...

  Mam nadzieję ,że jak do Ciebie przyjdą grabić to nie będzie częstował obiadem ,ale ludzie często robią coś co nie daje satysfakcji np.dla świętego spokoju.
 10. Widzisz ,ja mam tak samo .Generalnie nie ma pewnie dużej różnicy jeśli chodzi o postrzeganie kobiety i mężczyzny na jakiegoś zachowania .Myślę jednak ,że każdy facet głupio by się czuł gdyby to kobieta broniła go przed psem a nie odwrotnie .Jak mężczyzna jest zadowolony z siebie ,to jest duża szansa ,że ja też będę zadowolona a nie zalewana frustracją.
 11. Oczywiście ,liczy się tylko co Ty myślisz.....Jak ktoś myśli inaczej, nie myśli wcale .Jesteś kobietą ,że wiesz jaka jest odpowiedź na pytanie autora, czy tylko wiesz ile mam lat i jak wyglądam?
 12. Znalazł się psycholog amator .Często mężczyzna jest nieśmiały tylko wobec kobiety ,rozumiem to doskonale i cenie inicjatywę wtedy nawet bardziej.
 13. Sofi

  W końcu Was posłuchałam...

  Nie, Ty powinnaś, on jedynie może się zgodzić łaskawie ,żeby go wyręczać.
 14. Możesz się wykazać i dostać kosza.
 15. Sofi

  W końcu Was posłuchałam...

  Na forum ,czy od średniowiecza .W średniowieczu walczyli i polowali ,a teraz wykańcza ich katar i depresja .Na forum piszą przecież tamta mnie poderwała.
×