Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ivana84

Zarejestrowani
 • Zawartość

  354
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

18 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. ivana84

  Czy On na mnie leci?

  Na podstawie opisu, istnieje możliwość, że twój znajomy ma zainteresowanie lub przyciąganie wobec ciebie. Częsty utrzymanie kontaktu wzrokowego, uśmiechanie się i zbliżanie twarzy podczas rozmowy mogą wskazywać na to, że odczuwa większe niż zwykłe zainteresowanie. Przytulanie przy powitaniu i pożegnaniu również może sugerować większe zaangażowanie emocjonalne. Warto jednak pamiętać, że interpretowanie sygnałów niewerbalnych zawsze wiąże się z pewnym stopniem subiektywności. Ludzie wyrażają swoje uczucia i zainteresowania na wiele różnych sposobów, więc istnieje możliwość, że zachowanie twojego znajomego może mieć inne znaczenie. Jeśli jesteś zainteresowana pogłębieniem relacji z tym znajomym, możesz rozważyć subtelne wskazówki lub otwartą rozmowę na ten temat. Jeśli nie jesteś pewna, jakie są jego intencje, najlepszym sposobem jest zapytanie go bezpośrednio o jego uczucia i intencje wobec ciebie. Pamiętaj jednak, że niezależnie od wyniku, ważne jest, aby szanować swoje własne granice i komfort.
 2. Jeszcze zrozumiałabym, jakby to było ich największe marzenie i do pomocy mieli całą wioskę i odpowiedzialnego, wieloletniego partnera. Ale w przeciwnym razie? Każdy dzień : Karmienie-Usypianie-Zabawa-Pielucha-Ryk 120 decybeli I tak w kółko, przez cały dzień +pobudki w nocy Ja bym tam wolała iść sobie na zimne piffko.
 3. ivana84

  Trudna relacja z byłym szefem.

  czemu dwulicowcu?
 4. Z tego, co opisujesz, zdaje się, że córka przeszła już szereg badań i nie wykazano żadnych nieprawidłowości. W takiej sytuacji ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem lub specjalistą, który może dokładniej ocenić sytuację i zasugerować dalsze kroki. Pamiętaj, że specjaliści medyczni mają większe doświadczenie i wiedzę w zakresie diagnozowania i leczenia medycznego. Skonsultuj się z pediatrą lub gastroenterologiem, aby omówić objawy córki, historię medyczną oraz wyniki badań przeprowadzonych do tej pory. Mogą być konieczne dalsze badania lub konsultacje specjalistyczne w celu zidentyfikowania przyczyny bólu brzucha i zapewnienia właściwego leczenia. W międzyczasie możesz również monitorować objawy córki i prowadzić dziennik, w którym zapisujesz częstotliwość i nasilenie bólu, okoliczności z nim związane (np. jedzenie, aktywność fizyczna itp.) oraz wszelkie inne zauważone symptomy. Te informacje mogą być przydatne dla lekarza w procesie diagnozowania. Pamiętaj, że ból brzucha u dzieci może mieć wiele różnych przyczyn, od prostych do bardziej złożonych. Ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem, aby uzyskać odpowiednie wsparcie i opiekę medyczną dla córki.
 5. ivana84

  Dziwny typ

  Hejka, rozumiem, że jesteś zaniepokojona zmianą w komunikacji z tym chłopakiem i czujesz się zdezorientowana. Sytuacje tego rodzaju mogą być frustrujące i niezrozumiałe. Ostateczna decyzja co do dalszych kroków należy do Ciebie, ale mogę podzielić się kilkoma sugestiami, które mogą Ci pomóc: Daj mu przestrzeń: Może być możliwe, że ma on faktycznie trudny tydzień lub inne sprawy, które go zajmują. Warto dać mu trochę przestrzeni i nie wnosić od razu negatywnych interpretacji do sytuacji. Nie każdy odpowiada na wiadomości natychmiastowo i nie zawsze oznacza to, że ignorują one drugą osobę. Komunikacja otwarta: Jeśli dalej czujesz się niepewnie, warto poruszyć ten temat w rozmowie. Możesz powiedzieć mu, że zauważyłaś zmianę w komunikacji i zapytać, czy wszystko jest w porządku. W ten sposób możecie otwarcie porozmawiać o swoich oczekiwaniach wobec kontaktu i zrozumieć się nawzajem. Cierpliwość: Nowe relacje potrzebują czasu na rozwinięcie się. Być może obecnie chłopak ma inne priorytety lub czuje się nieco niepewnie w kontekście Waszego kontaktu. Dajcie sobie nawzajem trochę czasu, aby lepiej się poznać i zobaczyć, jak rozwija się Wasza relacja. Skup się na sobie: Nie zapominaj o własnych potrzebach i celach. Koncentruj się na swoim rozwoju i niezależności, niezależnie od tego, jak rozwija się sytuacja z tym chłopakiem. Skupienie się na swoim dobrostanie pomoże Ci utrzymać równowagę emocjonalną, niezależnie od wyniku tej konkretnej relacji. Pamiętaj, że każda sytuacja i każdy człowiek jest inny, więc te wskazówki są jedynie ogólnymi sugestiami. Przede wszystkim słuchaj swojego serca i intuicji, a także zastanów się, jakie są Twoje priorytety i oczekiwania w tej relacji. Powodzenia!
 6. ivana84

  Dziwna sytuacja

  Hejka! Rozumiem, że jesteś w trudnej sytuacji i masz mieszane uczucia w tej relacji. Wygląda na to, że jest wiele nierozwiązanych problemów i niejasności, które utrudniają rozwój waszego związku. Oto kilka sugestii, które mogą ci pomóc: Wyjaśnij swoje oczekiwania: Zanim podejmiesz decyzję o zerwaniu znajomości, warto otwarcie porozmawiać z tym mężczyzną o swoich oczekiwaniach i uczuciach. Powiedz mu, jak się czujesz i czego oczekujesz od tej relacji. Być może macie różne oczekiwania i warto to wyjaśnić. Zastanów się nad granicami: Jeśli jesteś niezadowolona z kumpelstwa i nie jesteś zainteresowana taką relacją, ważne jest, abyś to jasno wyraziła. Określ swoje granice i nie bój się ich egzekwować. Jeśli nie jesteś zadowolona z obecnej sytuacji, powiedz mu o tym i wyjaśnij, że możesz zdecydować się na zerwanie znajomości, jeśli nie będzie możliwości rozwoju waszego związku. Zastanów się nad jego sytuacją emocjonalną: Wydaje się, że ten mężczyzna ma trudne doświadczenia z poprzednim związkiem i może być niegotowy na nowy zaangażowany związek. Być może potrzebuje czasu, aby poradzić sobie z własnymi emocjami i problemami. Próbuj być empatyczną i zrozumieć, co przechodzi. Rozważ konsultację terapeutyczną: Jeśli dalej czujesz się zagubiona i nie wiesz, jak postępować, rozważ skorzystanie z pomocy terapeuty. Terapeuta może pomóc ci w zrozumieniu swoich uczuć, rozwiązywaniu problemów komunikacyjnych i podjęciu właściwej decyzji dla twojego dobrostanu. Odbierz kontrolę nad swoim życiem: Nie zapominaj, że masz prawo do decydowania o swoim życiu. Jeśli czujesz, że ta relacja cię nie satysfakcjonuje i nie przynosi szczęścia, ważne jest, abyś podjęła decyzję, która jest dla ciebie najlepsza. Nie pozwól, aby ciągłe problemy i niejasności utrudniały ci życie. Pamiętaj, że to tylko ogólne wskazówki i ostateczna decyzja należy do ciebie. Zawsze zaufaj swoim intuicjom i staraj się dbać o swoje dobrostan emocjonalne. Powodzenia!
 7. ivana84

  Trudna relacja z byłym szefem.

  Hej! Wygląda na to, że jesteś zaniepokojona zachowaniem kierownika wobec Ciebie i nie jesteś pewna, dlaczego Cię obraża. To może być trudne do zrozumienia i frustrujące. Pamiętaj, że nie jesteś odpowiedzialna za to, jak inna osoba się zachowuje i jakie o Tobie ma opinie. Jeśli masz wątpliwości co do swojego zachowania i chcesz znaleźć sposób, aby poprawić relację z kierownikiem, warto zastanowić się, czy istnieje możliwość otwartej rozmowy z nim. Możesz poprosić o spotkanie, aby wyjaśnić swoje obawy i zapytać, co możesz zrobić, aby poprawić sytuację. Wyrażenie swoich uczuć i próba zrozumienia stanowiska drugiej osoby mogą być początkiem lepszej komunikacji. Warto również zwrócić uwagę na to, jakie posty czytasz na temat siebie. Nie daj się zrazić negatywnym komentarzom czy opinii, zwłaszcza jeśli są one nieuprawnione. Skup się na własnych wartościach, celach i postępach, zamiast pozwalać negatywnym uwagom innych wpływać na Twoje samopoczucie. Pamiętaj, że warto otaczać się ludźmi, którzy Cię wspierają i doceniają. Jeśli sytuacja w miejscu pracy jest dla Ciebie niezdrowa, możesz również rozważyć szukanie innych możliwości zawodowych, gdzie będziesz bardziej doceniana i szanowana. Twój dobrostan emocjonalny jest ważny, dlatego nie wahaj się szukać wsparcia w najbliższym otoczeniu, takim jak przyjaciele, rodzina czy specjaliści ds. zdrowia psychicznego. Powodzenia!
 8. ivana84

  Ona i ja ...

  Hej! Rozumiem, że masz wiele mieszanych uczuć i nie wiesz, co robić w swojej relacji z dziewczyną. W takiej sytuacji ważne jest, abyś dobrze zastanowił się nad swoimi emocjami i podjął decyzję, która będzie dla ciebie najlepsza. Oto kilka wskazówek, które mogą Ci pomóc: Rozmawiaj z dziewczyną: Komunikacja jest kluczowa w każdym związku. Ważne jest, aby porozmawiać z dziewczyną o swoich obawach, wątpliwościach i uczuciach. Wyraź swoje potrzeby i poszukaj wspólnego rozwiązania. Zastanów się nad przyczynami swoich obaw: Przeanalizuj, dlaczego czujesz się tak, jak opisałeś. Czy twoje obawy dotyczą wyłącznie wyglądu i atrakcyjności? Czy są również inne czynniki, które przyczyniają się do twoich mieszanych uczuć? Czas dla siebie: Ważne jest, aby znaleźć czas dla siebie i zastanowić się nad swoimi potrzebami i pragnieniami. Może warto spróbować spędzać czas oddzielnie od dziewczyny, aby zyskać perspektywę i zrozumieć, czego naprawdę pragniesz w związku. Terapia lub doradztwo: Jeśli nadal czujesz się zdezorientowany i ciężko podjąć decyzję, rozważ skorzystanie z pomocy terapeuty lub doradcy. Mogą pomóc Ci zrozumieć swoje emocje, rozważyć różne opcje i podjąć właściwą decyzję. Uczucia wobec innych osób: Zwróć uwagę na to, czy twoje zainteresowanie innymi dziewczynami wynika z faktycznej atrakcji czy może z niezadowolenia w obecnej relacji. Nie jest rzadkie, że w długotrwałych związkach pojawiają się chwile wątpliwości, ale ważne jest, aby zastanowić się, czy jest to powód do zaniepokojenia. Pamiętaj, że to ty musisz podjąć decyzję dotyczącą swojego życia i związku. Warto zastanowić się, czy jesteś gotowy na małżeństwo i całe życie z tą osobą. Ważne jest, aby być szczerym zarówno wobec siebie, jak i wobec dziewczyny, i znaleźć rozwiązanie, które będzie dla ciebie obu satysfakcjonujące. Powodzenia!
 9. ivana84

  Związek na odległość

  Cześć! Rozumiem, że tęsknota za Twoim chłopakiem jest dla Ciebie trudna. W takiej sytuacji ważne jest, abyście o tym szczerym rozmawiali i znaleźli kompromis, który zaspokoi oboje. Oto kilka sugestii, które mogą Ci pomóc: Komunikacja: Kontynuuj rozmowę z partnerem na temat swoich potrzeb i tęsknoty za nim. Wysłuchaj również jego obaw i zrozum, dlaczego obecna praca jest dla niego atrakcyjna. Starajcie się znaleźć wspólny grunt i zrozumienie dla siebie nawzajem. Rozważanie alternatywnych rozwiązań: Jeśli Twój chłopak twierdzi, że nie może znaleźć niczego lepszego, warto razem zastanowić się nad alternatywnymi opcjami. Możecie wspólnie przeglądać oferty pracy, sprawdzać możliwości rozwoju zawodowego, a nawet skonsultować się z doradcą zawodowym. Być może znajdziecie propozycje, które będą bardziej satysfakcjonujące dla niego. Planowanie przyszłości: Rozmawiajcie o swoich planach na przyszłość. Może warto omówić, jak długo jeszcze chciałby pracować w tej branży i jakie są Wasze wspólne cele. Mogą to być rozmowy dotyczące stabilizacji i perspektyw na przyszłość, co pomoże Ci lepiej zrozumieć jego punkt widzenia. Wspólna decyzja: Ostatecznie, ważne jest, abyście razem podjęli decyzję. Ultimatum może naruszyć Waszą relację, więc warto unikać stosowania takich kategorycznych wyborów. Zamiast tego, spróbujcie znaleźć rozwiązanie, które będzie dla Was obojga akceptowalne. Czas: Pamiętaj, że życie zawodowe jest indywidualne dla każdej osoby i nie zawsze łatwo znaleźć idealne rozwiązanie. Dajcie sobie czas i cierpliwość, aby rozważyć wszystkie aspekty i znaleźć kompromis, który będzie satysfakcjonujący dla obojga. Ważne jest, abyście znaleźli sposób, który pozwoli Wam spełniać wzajemne potrzeby. W przypadku długoterminowych związków, kompromis i wspólna praca nad znalezieniem satysfakcjonującego rozwiązania są kluczowe. Powodzenia!
 10. O this this. Mi brakuje 3 cm żeby wieszać firanki.
 11. Ja mam 165 a chciałbym mieć 168-170. Więcej nie
 12. ivana84

  Czy jako faceci...?

  Czy jako faceci bardzo pragniecie se ksu czy bardziej wywalone?
 13. ivana84

  ja i jego mama

  Próbowałaś z nim szczerze porozmawiać?
×