Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mirelio

Zarejestrowani
 • Zawartość

  147
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czy niski wzrost dyskwalifikuje faceta, czy facet 167 cm wzrostu to jest niski?
 2. mirelio

  Zemsta obu ex

  Co ja mam zrobić? Wygląda na to, że one to metodycznie i systematycznie planują..
 3. mirelio

  Zemsta obu ex

  nie rozumiem. Perfidne ....
 4. mirelio

  Zemsta obu ex

  Pisałem tu o moich problemach z obiema ex ( one się odnalazły, zaprzyjaźniły i obie usiłują mnie niszczyć). Jedna nasłała na mnie prawników, a teraz obie rżną mnie w bambuko na instagramie. Jedna złośliwie wkleiła piękne zdjęcie drugiej i zachwalała ją w opisie. Szczyt wyrafinowania i bezczelności. Jak mam na to reagować?
 5. mirelio

  Skasowali mi wątek!

  Podawanie linków na privy karalne nie jest! Jak ktoś chce niech pisze.
 6. Nie rozumiem. To one mogą wszystko, a ja nic?
 7. Wiem, gdzie obie pracują- może tam uderzyć?
 8. No więc moje dwie ex zmowiły się przeciwko mnie i obie usiłują mnie niszczyć. Jedna jakiś czas temu zaszczuła mnie prawnikami i domagała się przeprosin, druga do niej dołączyła i obie knują przeciwko mnie. Pierwsza pismo prawne porozsyłała do wszystkich moich znajomych i miejsca pracy, druga dała jej wszędzie wszystkie namiary. Mam ich wspólne zdjęcie, wiem, ze działają razem. Jak mogę się przed nimi bronić?
 9. mirelio

  Nie bedę jej przepraszać!

  Akurat mnie poda hahaha.
 10. Jeśli ta ...ka co mi wysłała pismo od swoich adwokatów myśli, że ją przeproszę to się myli! Nie bedę jej przepraszał, jak można tak zastraszać człowieka, tak jak ona mnie zastraszyła!
 11. Ale ona nie ma dowodów, że to ja. Ona się domyśliła, ale dowodów nie ma.
 12. Rozstałem się niedawno z moją dziewczyną, związek był dość krótki i to taki był związek-nie związek jakby. Pokłociliśmy się, ja jej powiedziałem trochę przykrych słów w rodzaju, że jest już podstarzała itp. Kilka razy spod fake konta napisałem do niej przykre wiadomości przez fb. Ona nie odpisała, ja potem też się nie odzywałem. A tu nagle dziś przychodzi listonosz i przynosi mi polecony z kancelarii adwokackiej, gdzie jej pełnomocnik ( w dołączeniu umowa pelnomocnictwa) w oficjalnym piśmie pisze mi, że ją ją znieważałem i zniesławiałem, groziłem ( gróźb nie było) i domaga się oficjalnych przeprosin na piśmie wysłanych pod adres kancelarii inaczej sprawa zostanie skierowana do sądu. Oczywiście wszystko naszpikowane paragrafami i orzecznictwem. Ja się w ogóle nie znam na prawie, ludzie co ja mam z tym pismem zrobić??? Nie czuję się winny! czy mam się skontaktować z tym adwokatem czy z nią?? Pomóżcie! czy ja mogę ją oskarzyć o zniesławienie?
 13. A jak ona na prawdę to zrobi?
 14. Pisałem tu kiedyś o piśmie od adwokata, które wysłała mi moja ex. Oto ciąg dalszy: No więc sprawa wygląda tak- że nie przeprosiłem a jej wysłałem prześmiewcze memy i obraźliwe zdjęcia. W odwecie ona przysłała mi maila, że wie o mnie wszystko i nie zawaha się zrobić z tego użytku, że pismo od adwokata pójdzie do mojej pracy i do wszystkich moich znajomych. Czy to są groźby karalne? Dowiedziałem się też, że ona weszła w układ z moją inną ex, która nasprzedawała jej różnych informacji o mnie, mojej siostrze, wyrokach karnych itp. To jest cwana, inteligentna kobieta, która ma do pomocy moją inną ex. Czy za tego maila mogę na nią donieść na policję? I co jak ona rzeczywiście wyśle wszędzie to pismo?
×