Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mirelio

Zarejestrowani
 • Zawartość

  113
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. mirelio

  Nie bedę jej przepraszać!

  Akurat mnie poda hahaha.
 2. Jeśli ta ...ka co mi wysłała pismo od swoich adwokatów myśli, że ją przeproszę to się myli! Nie bedę jej przepraszał, jak można tak zastraszać człowieka, tak jak ona mnie zastraszyła!
 3. Ale ona nie ma dowodów, że to ja. Ona się domyśliła, ale dowodów nie ma.
 4. Rozstałem się niedawno z moją dziewczyną, związek był dość krótki i to taki był związek-nie związek jakby. Pokłociliśmy się, ja jej powiedziałem trochę przykrych słów w rodzaju, że jest już podstarzała itp. Kilka razy spod fake konta napisałem do niej przykre wiadomości przez fb. Ona nie odpisała, ja potem też się nie odzywałem. A tu nagle dziś przychodzi listonosz i przynosi mi polecony z kancelarii adwokackiej, gdzie jej pełnomocnik ( w dołączeniu umowa pelnomocnictwa) w oficjalnym piśmie pisze mi, że ją ją znieważałem i zniesławiałem, groziłem ( gróźb nie było) i domaga się oficjalnych przeprosin na piśmie wysłanych pod adres kancelarii inaczej sprawa zostanie skierowana do sądu. Oczywiście wszystko naszpikowane paragrafami i orzecznictwem. Ja się w ogóle nie znam na prawie, ludzie co ja mam z tym pismem zrobić??? Nie czuję się winny! czy mam się skontaktować z tym adwokatem czy z nią?? Pomóżcie! czy ja mogę ją oskarzyć o zniesławienie?
 5. A jak ona na prawdę to zrobi?
 6. Pisałem tu kiedyś o piśmie od adwokata, które wysłała mi moja ex. Oto ciąg dalszy: No więc sprawa wygląda tak- że nie przeprosiłem a jej wysłałem prześmiewcze memy i obraźliwe zdjęcia. W odwecie ona przysłała mi maila, że wie o mnie wszystko i nie zawaha się zrobić z tego użytku, że pismo od adwokata pójdzie do mojej pracy i do wszystkich moich znajomych. Czy to są groźby karalne? Dowiedziałem się też, że ona weszła w układ z moją inną ex, która nasprzedawała jej różnych informacji o mnie, mojej siostrze, wyrokach karnych itp. To jest cwana, inteligentna kobieta, która ma do pomocy moją inną ex. Czy za tego maila mogę na nią donieść na policję? I co jak ona rzeczywiście wyśle wszędzie to pismo?
 7. Weź już nie leć na mnie, przyjdź do mnie na Jelonki to może bara bara bedzie.
 8. wtedy mi się podobała. teraz już nie.
 9. Hahahaha akurat Ci wierzę. Po prostu się załamałeś.
 10. Taa już to jej nie chciałem, sam zobacz masz już na privie co za pokraka
 11. a wcinasz się do mojego każdego wątku, bo na mnie lecisz. Darek jestem.
 12. Ja żalosny, ona jest żałosna.
 13. Można się dowartościować bo takiej paskudy dawno nie widziałas.
 14. O Tobie też wyślę, żadną reklamę, paskuda i tyle.
×