Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mirelio

Zarejestrowani
 • Zawartość

  147
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Posty napisane przez mirelio


 1. Pisałem tu o moich problemach z obiema ex ( one się odnalazły, zaprzyjaźniły i obie usiłują mnie niszczyć). Jedna nasłała na mnie prawników, a teraz obie rżną mnie w bambuko na instagramie. Jedna złośliwie wkleiła piękne zdjęcie drugiej i zachwalała  ją w opisie. Szczyt wyrafinowania i bezczelności. Jak mam na to reagować?


 2. No więc moje dwie ex zmowiły się przeciwko mnie i obie usiłują mnie niszczyć. Jedna jakiś czas temu zaszczuła mnie prawnikami i domagała się przeprosin, druga do niej dołączyła i obie knują przeciwko mnie. Pierwsza pismo prawne porozsyłała do wszystkich moich znajomych i miejsca pracy, druga dała jej wszędzie wszystkie namiary. Mam ich wspólne zdjęcie, wiem, ze działają razem. Jak mogę się przed nimi bronić?


 3. Rozstałem się niedawno z moją dziewczyną, związek był dość krótki i to taki był związek-nie związek jakby. Pokłociliśmy się, ja jej powiedziałem trochę przykrych słów w rodzaju, że jest już podstarzała itp. Kilka razy spod fake konta napisałem do niej przykre wiadomości przez fb. Ona nie odpisała, ja potem też się nie odzywałem. A tu nagle dziś przychodzi listonosz i przynosi mi polecony z kancelarii adwokackiej, gdzie jej pełnomocnik ( w dołączeniu umowa pelnomocnictwa) w oficjalnym piśmie pisze mi, że ją ją znieważałem i zniesławiałem, groziłem ( gróźb nie było) i domaga się oficjalnych przeprosin na piśmie wysłanych pod adres kancelarii inaczej sprawa zostanie skierowana do sądu. Oczywiście wszystko naszpikowane paragrafami i orzecznictwem. Ja się w ogóle nie znam na prawie, ludzie co ja mam z tym pismem zrobić??? Nie czuję się winny! czy mam się skontaktować z tym adwokatem czy z nią?? Pomóżcie! czy ja mogę ją oskarzyć o zniesławienie?


 4. Pisałem tu kiedyś o piśmie od adwokata, które wysłała mi moja ex. Oto ciąg dalszy: No więc sprawa wygląda tak- że nie przeprosiłem a jej wysłałem prześmiewcze memy i obraźliwe zdjęcia. W odwecie ona przysłała mi maila, że wie o mnie wszystko i nie zawaha się zrobić z tego użytku, że pismo od adwokata pójdzie do mojej pracy i do wszystkich moich znajomych. Czy to są groźby karalne?
  Dowiedziałem się też, że ona weszła w układ z moją inną ex, która nasprzedawała jej różnych informacji o mnie, mojej siostrze, wyrokach karnych itp. To jest cwana, inteligentna kobieta, która ma do pomocy moją inną ex.
  Czy za tego maila mogę na nią donieść na policję?
  I co jak ona rzeczywiście wyśle wszędzie to pismo?

×