Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Brenda

Zarejestrowani
 • Zawartość

  85
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

28 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Brenda

  Szarlot i nuzia

  Może jest w kursie
 2. Brenda

  Dolegajacy outfit

  A krolowa już się szczepila?
 3. Brenda

  Szarlot i nuzia

  Tak to prawda. Tylko osoby, które mają zaburzenia odżywiania tak reaguja ją to cały czas przepracowuje, nie jest tak, że ,,przezywam", ja powoli przechodzę do trybu tu i teraz i że nie istotna jest opinia innych ludzi. Mój komentarz miał na celu to, że osoby komentujące innych i oceniające na podstawie wyglądu lub czegokolwiek powinny się zastanowić, zajac się saba i dać innym żyć.
 4. Brenda

  Szarlot i nuzia

  No właśnie...
 5. Brenda

  Szarlot i nuzia

  Ja nie komentuje jej wagi, niech każdy waży ile chce. Stwierdzam jednak, że jak na osobę, która obsesyjne wciska się w rozmiar s, wstawiła bardzo nie korzystne zdjęcie. Czyli wjedzie dieta i za jakiś czas będzie foto ,,przed" i ,,po". Ale z drugiej strony pokazała prawdziwe foto bez przerobem i itp. I co większość wyzywa ja od grubych. Dużo osób tu piszących obsmarowuje boogiZilver, że gdyby nie poprzerabiane fotki to nic do jej wagi by nie miało? To jak wkoncu jest? Takie osoby krzywdzą innych, niestety Niby ful tolerancja, przykre. I nie każda grubsza osoba jest jak karola gruboskorna i szczekająca, są takie które łatwo zranić. Np. Moje dziecko miało 4 miesiące. Poszłam z nim na basen. Pani zmierzyła mnie wzrokiem, zrobiła minę jakby miała zwymiotowac. To wszystko przy innych ludziach, partnerze... Jak się poczułam? Po dziś dzień nie założyłam stroju kompielowego. Dziecko ma 3 lata. Wiem, że jestem gruba. To jest mój problem... Leczę się, mam wzloty i upadki I wiem, że chudsza czy grubsza wstydzę się przez takich ludzi a zwłaszcza kobiety... Mimo, zenie powinnam się przejmować defacto obcymi ludźmi i ich zdaniem na mój temat.
 6. Brenda

  Szarlot i nuzia

  Specjalnie wstawiła to zdjęcie, ma nadzieję, że schudnie i będzie się chwaliła sukcesem
 7. Brenda

  Dolegajacy outfit

  Ale trochę schudla.Na storis u e widać. Teraz, a na tej imprezie świątecznej z e i k jest różnica. Tylko ta jej twarz
 8. Brenda

  Dolegajacy outfit

  To sebastian związał się już z nową kobieta? A patoqłin ?
 9. Brenda

  Szarlot i nuzia

  I nie chce mi się wierzyć, że jej ojciec był policjantem.
 10. Brenda

  Szarlot i nuzia

  Szczepionka to zło... Ale jak lecieli gdzieś na Dominikanę, albo w inne tropiki to cały zestaw szczepień, które teoretyczne też powodują nie porządne skutki uboczne. A tutaj nie, bo nie. Jak takie uparte dziecko
 11. Brenda

  Szarlot i nuzia

  Nie szczepią się i koniec tematu
 12. Brenda

  Szarlot i nuzia

  Mieszka na wsi już tyle lat. Ma miejsce, a ani ogródka, warzywniaka no nic. Nagrywa w 90% z domu. Ona jest strasznie leniwa. W domu też syf, a co będzie jak mala zacznie latać i rozwalać nie wspominając o farbkach itp. A mniemanie ma o sobie jak krolowa angielskia.
×