Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kocur93

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2609
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

304 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Oto on https://www.facebook.com/TelewizjaMaster/posts/2559418417436750/
 2. kocur93

  Bioenergoterapeuta wart spróbowania...

  Powołań w Polsce i tak jest dużo wiecej niż w innych krajach. Widzisz atak tam gdzie go nie ma, jest tylko wyrażona prawdziwa opinia.
 3. kocur93

  Bioenergoterapeuta wart spróbowania...

  Jezus tego nie wspiera, Jezus tego zabrania poprzez pierwsze przykazanie. Wspominasz o Jezusie tak jakbyś wierzyła w Boga.
 4. kocur93

  Bioenergoterapeuta wart spróbowania...

  Ja Tobie po prostu mówię z czym będzie się to wiązać. Jak mama Ci powie: nie wychodź z domu bez kurtki bo zmarźniesz to też nazwiesz to straszeniem ? Pewnie powiesz że bioenergoterapia ma dużo wspólnego z Jezusem, nie wciskaj ciemnoty ! Bóg ustanowił 10 przykazań i pierwsze mówi: Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną. Dotyczy to też właśnie tego żeby żeby nie stosować bioenergoterapii.
 5. kocur93

  Bioenergoterapeuta wart spróbowania...

  Nie odwracaj kota ogonem. Sekty działają między innymi poprzez praktyki takie jak opisujesz i nie mają nic współnego z wiarą. Opętania też nie mają nic wspólnego z wiarą a dokładnie są skutkiem zwracania się do szatana poprzez różne praktyki ( jest ich trochę i należy do nich bioenergoterapia). Człowiek nie wierzący ale i nie wchodzący w takie praktyki raczej nie będzie opętany, po prostu będzie sobie żył w nieświadomości. Ale człowiek wchodzący w magię, tarota, bioenergoterapię, wywoływanie duchów i inne tego typu rzeczy wpadnie w sidła szatana i będzie potrzebował egzorcyzmów Ja Ciebie nie ograniczam, nie ograniczam Twojej wolności. Mówię tylko z czym będą się wiązać takie praktyki jakie stosujesz.
 6. kocur93

  Bioenergoterapeuta wart spróbowania...

  To że były jakieś pozytywne skutki na początku to tylko zachęta szatana żeby dalej w to wchodzić. Ludziom wydawało się że to działa i wchodzili mocniej w to i się potem orientowali że zaczynali być opętani, pojawiały się depresje, dołki psychiczne. Według relacji wielu osób tak było. Te efekty na początku to była pułapka.
 7. kocur93

  Bioenergoterapeuta wart spróbowania...

  Bzdury gadasz że egzorcyści wprowadzają ludzi w trans hipnotyczny. Najprościej jest powiedzieć że każdy kto ma inne zdanie od Ciebie nie jest obiektywny i jest zmanipulowany. Jesteś wyrocznią i Ty ustalasz kto jest chory psychicznie ?
 8. kocur93

  Bioenergoterapeuta wart spróbowania...

  No nie zagłębiłem się w treści wcześniejszych postów bo wiem co to jest. A koleżanka Anna Bruzda wydała wyrok na podstawie czego ja wydałem wyrok. Jest wiele relacji osób które wchodziły w takie praktyki a potem potrzebowały egzorcysty. Jak poszukasz to znajdziesz. Wielu egzorcystów o tym opowiada. Nawet i na tym forum jest osoba, która w to weszła i potem egzorcysta był jej potrzebny. Rozmawiałem z gościem który wchodził w takie praktyki i potem był zniewolony. Teraz jest głęboko wierzący. Nie ma nic za darmo, szatan jak pójdziesz do niego to będzie chciał Ciebie zniewolić. Jak szwankuje zdrowie fizyczne to polecam kanał odmładzanienasurowo a jak psychiczne to nie wiem, może jakiś psycholog.
 9. kocur93

  Bioenergoterapeuta wart spróbowania...

  Bioenergoterapia to lipa, wiele osób tego próbowało a potem potrzebowali egzorcysty.
 10. kocur93

  Elektryki

  Może jednak będzie dobrze Dobrej nocy
 11. kocur93

  Elektryki

  No raczej nie. Tu na forum też tacy są. Znalazłaś już swojego kitka ?
 12. kocur93

  Elektryki

  No tak, ale nie rozumieją tego i nie zrozumieją.
 13. kocur93

  Elektryki

  Ciężko wyjaśnić, propaganda robi swoje, niektórzy myślą że to co mówi się w mediach to prawda objawiona.
 14. kocur93

  Elektryki

  No dwutlenek węgla nie jest tak dużym problemem jaki się z niego robi.
 15. kocur93

  Elektryki

  To też, np trzeba by było powstrzymać bandytów którzy wycinają puszczę amazońską. Ale pewna część problemu leży w niskiej jakości produkowanych rzeczach które obecnie się produkuje. Mój kumpel kupił lodówkę i popsuła się zanim mineła gwarancja. A ja mam lodówkę bardzo starą w domu która nigdy nie była naprawiana i dalej świetnie działa. A nowe są nie naprawialne - jak się popsuje to wędruje na śmieci i kupuje się nową. Kumpel mechanik mówi że z kilkuletnich samochodów bardziej sypie się rdza niż z dawniejszych samochodów. A przecież już w latach 80 produkowane mercedesy i inne które jeżeli nie były bite to nie zardzewiały. Też różne części do różnych maszyn są kiepskiej jakości, nie takie jak dawniej, wiem bardzo dużo o tym z racji swojej pracy. W wielu rzeczach tak jest, to temat na długą dyskusję. Dzisiaj tak się robi rzeczy żeby wytrzymały krótko żeby klient szybciej przyszedł po kolejne. I przez to jest bardzo dużo śmieci. Można powiedzieć że nawet w fabrykach produkuje się śmieci bo czym jest lodówka która trafia na śmietnik zanim upłynie termin gwarancji na nią. Tu jest poważny ekologiczny problem, ale oczywiście rzadzący tego nie zauważają tylko przypier da lają się do ludzi ( między innymi rolników) z różnymi poje banymi pomysłami. Mają tak przykazane od ludzi którzy rządzą tym Światem.
×