Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kocur93

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2366
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

273 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kobiety doceniajcie szybkich Bilów, widzicie jaki niebezpieczny jest długi seks
 2. https://zdrowie.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/8722001,zazyl-narkotyki-uprawial-seks-przez-24-godziny-grozi-mu-amputacja-penisa.html
 3. Na kogo salowa poluje ?
 4. Miałem zatarcie piły spalinowej 3 tygodnie temu i wyglądało mniej więcej podobnie. Jedynymi oznakami zbliżającego się zatarcia było to że słychać było takie stuki jakie się słyszy gdy piła jest przegrzana. Potem zgasła i już nie chciała zapalić.
 5. Dyskusja z leżakiem jest jak rzucanie błotem w świnię. Nie zorientowałaś się jeszcze że świnia to lubi ?
 6. Kiedy się pewnie trafi taka co będzie chciała go wydoić z kasy. Może Anastazja też chciała i dlatego ciągnęła tą "przyjaźń" z nim ale w końcu pewnie się zorientowała że on jest biedny i skończyła tą znajomość z frustracją że tyle czasu straciła.
 7. Lipa z tymi nowymi samochodami. Żeby zmienić koło to trzeba potem błąd wykasować, a serwis tani nie jest. A kiedyś i jeszcze do niedawna miejscowy Stasiek czy Heniek mógł wszystko w stodole zrobić.
 8. kocur93

  Jak tanio karmić kota?

  Nie oszczędzajcie na pożywieniu dla kotów. Wasze sierściuchy zasługują na to co najlepsze
 9. Ja mam miejsce gdzie kupuje bardzo tanie pożywienie dla swoich kotów. Ale zapewne nie mieszkacie w moich okolicach to nic Wam to nie pomoże.
 10. kocur93

  Eksperyment

  Ok, nie ma sprawy
 11. kocur93

  Eksperyment

  Coś mi napisałeś w temacie : Co dziś zjecie na obiad ale musiałem wyjść i tematu już nie ma.
 12. kocur93

  Igraszki

  Najbardziej lubimy uprawiać seks
 13. Podobno tak. Próbował do skutku, ale w pewnym momencie zdał sobie sprawę że lepiej już odpuścić bo już bardzo ciasno w domu się zrobiło
 14. No tak, mniejsze szanse są wtedy na zapłodnienie ale podobno plemniki z których ma być chłopiec są większe i tym plemnikom gorąca kąpiel jeszcze bardziej szkodzi niż tym drugim.
 15. Kiedyś na przygotowaniu do życia w rodzinie nauczycielka mówiła nam że np chodzienie w obcisłych spodniach lub wzięcie gorącej kąpieli w wannie przez faceta przed stosunkiem zwiększa prawdopodobieństwo na to że będzie dziewczynka. W pewnej wsi niedaleko mnie jest taki przypadek że małżeństwo ma 7 dzieci i wszystkie dziewczynki .
×