Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kusicielka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  221
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

24 Excellent

Ostatnio na profilu byli

711 wyświetleń profilu
 1. Kusicielka

  Uzasadnione obawy czy mam coś z głową?

  Ja też myślę że to prowo Bo jeśli nie to... niezła lafirynda z tej Twojej siostry W każdym razie niezła patologia Ale może wśród patoli takie rzeczy są na porządku dziennym
 2. No dobrze. Ale załóżmy, że do siebie wracacie. I co dalej? Dalej wałkujecie ten sam temat i dalej kłótnia o to samo? Przecież pisałaś, że jego wariant był dla Ciebie daleko poza strefą komfortu...
 3. Kusicielka

  jak rzucić cukier

  Nie zazdroszczę. Ja muszę mieć zawsze pod ręką coś słodkiego do kawy rano i herbaty wieczorem, inaczej moje życie traci sens
 4. Kusicielka

  Problem w dojrzałym związku

  I co działo się w trakcie tego roku, kiedy Ty nie inicjowałeś? Ona inicjowała, czy zupełnie nic? Jeśli nic, to straciła zainteresowanie seksem na rzecz domu, dzieci, obowiązków albo ma kochanka na boku.
 5. Kusicielka

  jestem w patowej sytuacji

  Proroczy sen? Może zniknęła z innym, a kapelusz po prostu zgubiła
 6. Kusicielka

  Skołowana

  A co z ojcem dziecka? Dlaczego nie chcesz z nim być? Nie nadaje się do życia? Skąd ta decyzja o rozwodzie?
 7. Ale nie jest sama. Musisz się albo z tym pogodzić, albo to zmienić.
 8. Wymiksuj się z tego. Za dużo zachodu z nią. Rozmowa z nią może być trudna.
 9. Ja już skończyłam z Tobą dyskusję. Nie będę się produkować, bo już napisałam co miałam do napisania. Im mniej zaliczonych na liczniku, tym lepiej.
 10. Ja też z koniem się kopać nie będę Mądry głupszemu ustąpi. Moje zdanie jest takie jak napisałam. Im mniej na liczniku, tym lepiej.
 11. Nie pisałam o niej, że jest mądra. Może nie jest. Lepiej przeczytaj jeszcze raz mój wpis, tym razem ze zrozumieniem.
 12. Nigdzie nie pisał, że jest prawiczkiem. A nawet gdyby był, to mądra kobieta zawsze będzie bardziej szanować czystego prawiczka niż ru.chacza.
 13. Chce, bo miłość jest ślepa. Więc jeżeli on zrezygnuje, tym lepiej dla niej. Sam pisał, że ona nie ma o nim dobrego zdania. Na pewno nie bez powodu.
 14. To się od tego odetnij. Może na początku pocierpi po g.nojku, ale po czasie wyjdzie jej to na dobre.
 15. Pewnie jej czymś mocno podpadłeś. Może usłyszała coś, czego nie powinna o Tobie usłyszeć i się zraziła, ale nadal patrzy.
×