Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Sylwetka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Neutral
 1. Sylwetka

  Ann, pan z Lidla i FFB

  To prawda. Coś za dużo ten Tomek ma teraz wolnego. Myślałam, że może to być tylko taki efekt przez to, że wcześniej się nie pokazywał, a teraz pokazuje się dużo i tak się tylko wydaje, ale jak powracam do starszych filmików Ann to ciągle tylko mowa o tym, że mąż w pracy. Teraz natomiast z moich spostrzeżeń rzadko kiedy to mówi, a i on sam często bywa gdzieś tam w tle.
 2. Czy Andrzej stracił pracę? Czy ja dobrze rozumiem, że jest teraz bezrobotny?
 3. Sylwetka

  Ann, pan z Lidla i FFB

  Coś te godziny pracy stały się bardziej elastyczne. Już taki zabiegany i w ciągłej pracy nie jest. Może awans dostał?
 4. Ja oglądam Family Beauty Box, Olur, The Amerykanka, Marta Sielska, Crueltyfreean, Welindra, KajoKa, Emaliowana, Pablo i Saharita, Pierogi z kimchi, Sarę Swaline. Nie są to kanały górnolotne, ale na wychillowanie bez ciągłego słuchania o ciuchach daje chyba rade. Może coś przypadnie ci do gustu.
 5. Sylwetka

  Ann, pan z Lidla i FFB

  Dzisiejszy film to złoto Jak się współpracuje z agencjami, to później nie można odpocząć i nagrać porządnego filmiku po jakimś dłuższym czasie, tylko trzeba coś wrzucić, byle co, ale trzeba.
 6. Oj mieszkają, mieszkają. Miała być farma na jakimś odludziu z konikami dla Elizy, ale koniec końców wygrała Sarasota przez bliskość do szkoły Oliwii, no i oczywiście sklepów, imprez i innych takich od których nie stronią. Początkowo widać było po Elajzie, że nie w smak jej ten nowy dom. Jak to próbowała powiedzieć, zeszła o klasę niżej do malutkiego domku, który niczym się od innych nie wyróżnia. No, ale przywykła. Choć patrząc na te jej rowerowe podróże i ciągłe zwracanie uwagi na te PIĘKNE domy, chyba jej czegoś brakuje i jednak trudno jej się do tej "nowej" rzeczywistości przyzwyczaić. Ale ma przecież teraz łódkę i kilka minut codziennie na plażę samochodem (to się nazywa ekologia o którą walczą, a raczej chyba walczyły)
 7. Sylwetka

  Ann, pan z Lidla i FFB

  Czy ja dobrze widzę, że FBB promuje jakieś magiczne tableteczki? Co by to nie było, to dla mnie promowanie tabletek przez influ to już wyższy poziom reklamowych zachłanności. Nie wiem. Chyba jestem przewrażliwiona, ale myślę, że o zdrowie powinniśmy dbać sami zdrową dietą i stylem życia, a leki powinniśmy brać zgodnie z decyzją lekarza, bo sami możemy sobie zrobić wiele szkody biorąc za dużo jakiejkolwiek witaminek. I w tym sklepie mówi, że Zuzia kupuje bardzo dużo roślinek. Poprawcie mnie jeżeli się mylę, ale coś mi świta z tyłu głowy, że kiedyś FBB mówiła, że mogą mieć tylko sztuczne kwiaty, bo Zuzia ma uczulenie na ziemię, grzyby czy cokolwiek tam z tym związanym. Nie pamiętam dobrze, ale słyszę coś takiego jak przez mgłę. Dajcie znać czy to wytwór mojej wyobraźni, czy rzeczywiście coś takiego miało miejsce.
 8. Oj tak! Kiedyś oglądało się z przyjemnością. Teraz jest tam pełno lansu, zachwytu wszystkim co jest od Olivki i przekonywania do swoich racji w każdym filmiku. Może kiedyś też tak było, ale nie zwracało się na to aż tak uwagi
 9. Dobra. Jednak książkowe zakupy długo nie potrwały. Wracamy do tematów modowych prowadzonych przez Dutkową z córką, która ma być indywidualistką, jak to powiedziała Elajza
 10. Sylwetka

  Ann, pan z Lidla i FFB

  Widać, że Zuzia to artystyczna dusza. Ta radość w oczach na tej wystawie/performance.. niesamowita. Ale ciągle mam wrażenie, że to wszystko będzie duszone w zarodku i sprowadzane ewentualnie do takich wystaw, bo trzeba robić coś sensownego! Nie wiem, może się mylę.
 11. Działkę na wsi sobie odpuścili, bo Oliwia za daleko musi do szkoły dojeżdżać, a i życie w mieście jest ciekawsze. Rozważam jeszcze ich strach przed dziką zwierzyną i niebezpiecznym bądź co bądź życiu w Stanach na pustkowiach.
 12. Sylwetka

  Ann, pan z Lidla i FFB

  I ten temat sportu... Miałam wrażenie jak to oglądałam, że Zuzia żałuję, że nie będzie mogła uczestniczyć w tych czerwcowych turniejach i że chciała o tym porozmawiać, może rozwinąć wątek, a Ance tylko koszykówka w głowie i aby tylko tam się dostała...
 13. Sylwetka

  Ann, pan z Lidla i FFB

  Dokładnie. Nie wiem jaki jest tam system wartości, ale mam nieodparte wrażenie, że Anka chce, aby jej dzieci były we wszystkim najlepsze. Trochę to niepokojące, bo jeżeli rzeczywiście chcesz być w czymś dobrym, to się w tym rozwijasz, a reszta jest dla ciebie tylko dodatkiem, tutaj mam wrażenie, że nic nie jest dodatkiem i wszystko jest na tym samym poziomie wartości. Takie życie nie może być szczęśliwe, bo nigdy nie staniemy się w tym wszystkim najlepsi, zawsze coś pójdzie nam gorzej, a jak widać Zuzia bardzo to przeżywa..
 14. Sylwetka

  Ann, pan z Lidla i FFB

  Mam to samo. Dziś obejrzałam filmy Justyny, a później Ani i to jaka jest tutaj przepaść w wychowaniu dzieci, jest zadziwiająca. Filmy Justyny ogląda się bardzo przyjemnie. Widać, tą szczerość i dawanie pewnej swobody dzieciom. U Ani jest to już spełnianie swoich zachcianek i dążenie na siłę do tego, aby jej dzieci coś osiągnęły i miały to "dobre życie". Zapomina chyba o tym, że warto się cieszyć tym teraz i tu, bo nie wiadomo jak będzie później. Nawet jeżeli będą się bardzo starały. Trzeba jeszcze szczęścia, a tak to można się "zarezać", aby tylko do czegoś dojść. Ciesząc się efektem, a nie drogą i dotychczasowym życiem... Tylko że później będziesz chciał jeszcze więcej i też nie będziesz zadowolony... I tak to się będzie kręciło..
 15. Sylwetka

  Żebraki z Florydy

  Żoną Krystiana, syna Elizy
×