Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

VagViking

Zarejestrowani
 • Zawartość

  492
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

60 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. VagViking

  Facet przerywa w połowie stosunku

  Dziwne to....
 2. Wyglądała jak jakaś arystokratka z filmów o wampirach: porcelanowa karnacja, idealna cera, kruczoczarne włosy, piękny makijaż. Oniemiałem. To daje mi do myślenia, że najpiękniejsze kobiety kroczą wśród przeciętności dnia codziennego: nie na wybiegach modelek i pokazach drogich samochodów, ale w sklepach, za ladą mięsną, w bibliotekach, urzędach...
 3. VagViking

  95,86,115

  Hm... Latynosko-afrykańskie korzenie....
 4. PIS to partia dzieciorobów 500+, emerytów i słuchaczy Radio Maryja. Konfederacja to partia Sebixów, faszoli i turbo Słowian. To na jaką partię powinien głosować obywatel inteligentny, kulturalny i ambitny?
 5. VagViking

  Bzykanie po Extazy?!

  Nie próbowałem, ale słyszałem opowieści, że jest to krótka droga do zwierzęcych orgii
 6. VagViking

  Seks obcej w moim mieszkaniu

  Aha, prokreacja jest naturalną czynnością nocną? Czyli jak uprawiam seks rano lub po południu to jestem nienormalny? Idąc Twoim tokiem rozumowania to imprezowanie i balangowanie również jest czynnością nocną.
 7. VagViking

  Seks obcej w moim mieszkaniu

  Autorka napisała "w nocy nie mogła spać, bo ktoś uprawiał głośny seks, prawie codziennie" to chyba trochę nie kilka minut
 8. VagViking

  Seks obcej w moim mieszkaniu

  Jak mieszkasz w swoim domu, to rób sobie co chcesz, natomiast jak się mieszka w bloku pośród innych ludzi to dobrze mieć jakieś poczucie przyzwoitości i dyskrecji. Ja na przykład lubię grać w kosza, teraz jest zimno, mam miejsce w mieszkaniu, mógłbym sobie pokozłować o północy, bo akurat wtedy mam czas. Nie robię tego, bo wiem, że na przykład inni mogą spać. Czasem wystarczy zwykłe poczucie przyzwoitości, a nie przepisy prawne. Nie ma przepisów prawnych dotyczących noszenia maseczek, czy wobec tego mam zachowywać się jak poseł Braun i wsiadać do autobusu bez maseczki, chuchając komuś prosto w twarz, bo nie ma takiego przepisu?
 9. VagViking

  Po którym spotkaniu można zrobic seks?

  To chyba jak się samiec obficie zrosi się wyciągiem z fjuta
 10. -Już najbardziej utarty i powszechny czyli kręcenie loka, albo poprawianie włosów -Kontakt wzrokowy, kobiety tu raczej robią coś przeciwnego niż mężczyźni - facetowi jak podoba się kobieta, będzie się w nią gapił jak wariat, kobieta odwrotnie, będzie zerkała z przyczajki, bądź też unikała stałego kontaktu wzrokowego -Będzie się śmiała z Twoich żartów, choćby były kompletnie denne -Traktowanie Cię jak "przewodnika". Kobiety dobrze wiedzą, że facet lubi mieć kontrolę i czuć się szefem, więc oddawanie Ci różnych decyzji jest oznaką, że kobieta chce byś ją prowadził "zabierz mnie gdzieś", "co o tym sądzisz" itd. to przykłady takich zachowań.
 11. Tych przykładów jest tak dużo, że dnia by nie starczyło, żeby nawet część tutaj dodać.
 12. VagViking

  Zapach Kobiety

  To znaczy, że go bardzo podniecasz.
 13. VagViking

  Zapach Kobiety

  ddt60 gdzie byłeś jak cię nie było? znikasz na parę miesięcy, a potem się odzywasz
 14. VagViking

  Ona chce Seks a ja chce spać

  Znam ten temat, na tym to polega w związku, że idzie się na kompromisy.. Ty chcesz spać, kobieta chce, to trzeba się przemóc i "włączyć", żeby kobietę "ululać"
×