Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

met12

Zarejestrowani
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

Ostatnio na profilu byli

1636 wyświetleń profilu
 1. Dzień dobry, Drogie Panie, szukam kobiety która potrafi wykonywać lewatywy. Mam 21 lat i jestem bardzo ciekawy tego doświadczenia, chciałbym tego wreszcie spróbować. Aktualnie mieszkam w Krakowie. Jeżeli jest Pani zainteresowana, bardzo proszę o kontakt. Opowiem więcej o sobie.
 2. Dzień dobry! Drogie Panie, mam na imię Maciek. Jestem chłopakiem głęboko zainteresowanym w temacie dominacji medycznej (np. lewatywa) oraz tradycyjnej (np. wychowanie poprzez klapsy). Poszukuję Pani z Krakowa, która zechciałaby mi pomóc i wprowadzić mnie w tej temat, realizując jednocześnie swoją potrzebę dominacji. Pozdrawiam ciepło i zapraszam serdecznie do kontaktu, Maciek
 3. Dziękuję za odpowiedź! Wysłałem wiadomość na GG
 4. Dzień dobry, drogie Panie Z tej strony Maciek, 19 latek z Krakowa. Od dłuższego czasu jestem zainteresowany tematem lania pupy przez kobietę, najlepiej będąc przełożonym przez jej kolano Jestem ciekaw, czy jest tutaj kobieta, która jakkolwiek podziela moje zainteresowania?
 5. met12

  Lewatywa dla 18 latka

  Generalnie zapraszam do kontaktu, jeżeli któraś Pani jest zainteresowana czymkolwiek poza tematem.
 6. Dzień dobry, Na wstępie może kilka słów o mojej osobie. Mam 18 lat, mam na imię Maciek, jestem z Krakowa. Jestem szczupłym chłopcem, któremu po głowie chodzi temat medycznych zabaw erotycznych. Konkretnie, interesują mnie eksperymenty z sondami, czopkami, termometrem, lewatywą. Czy jest tu kobieta, która miala kiedyś fantazje w tym temacie? Jeśli tak, to czy moglibyśmy porozmawiać? Chętnie usłyszę wszelkie przemyślenia i propozycje.
 7. Szkoda, że w was tyle złego nastawienia Ja po prostu szukam kobiety, którą intrygują takie zabawy, lewatywy w stronę młodszych chłopaków.
 8. Dzień dobry, Czy jest tutaj kobieta, którą interesuje tematyka fetyszu medycznego (to jest lewatywy, sond analnych)? Jestem młodym chłopakiem, który bardzo chciałby spróbować takiej aktywności. Odkąd sięgam pamięcią miałem ochotę na próbę czegoś podobnego. Bardzo proszę o odpowiedź poniżej lub anonimowy kontakt pod adresem email met12@int.pl, porozmawiajmy. Pozdrawiam, Maciek z Krakowa
 9. Dzień dobry, Na wstępie może kilka słów o mojej osobie. Mam 18 lat, mam na imię Maciek, jestem z Krakowa. Jestem szczupłym chłopcem, któremu po głowie chodzi temat medycznych zabaw erotycznych. Konkretnie, interesują mnie eksperymenty z sondami, czopkami, termometrem, lewatywą. Czy jest tu kobieta, która miala kiedyś fantazje w tym temacie? Jeśli tak, to czy moglibyśmy porozmawiać? Chętnie usłyszę wszelkie przemyślenia i propozycje.
×