Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

moniaom

Zarejestrowani
 • Zawartość

  360
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

139 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. była singielką jakieś 3 lata temu, teraz nie wiem. Miała faceta po rozwodzie, ale krótko ze sobą byli. Pokazywała różne maski na twarz, testy kosmetyków. Nie miała dużego kanału, około 30-40 tys subów. Pracowała, ale mogła się już utrzymać z youtuba.
 2. też za ładna tamta nie jest taką klasyczną pięknością. nie jest jakaś mega brzydka, ale nie jest też piękna.
 3. nie, ona nagrywa po polsku, takie coś jak Szusz lifestyle i beauty testowanie kosmetyków itd
 4. nie, ona nagrywa po polsku, takie coś jak Szusz lifestyle i beauty testowanie kosmetyków itd
 5. włosy za ramiona. O blogu nic nie wiem.
 6. O i trochę do LaRose, ale nie ma aż tak pociągłej twarzy. Trochę jak koń wygląda. No rany, nie da mi to spokoju
 7. trochę podobna do SkinTherapy22 a trochę do Bogusławy Spryszyńskiej. Ta moja youtuberka ma trochę jakby wystające górne zęby (?). Nie pamiętam dokładnie. Help.
 8. Hej dziewczyny Pomóżcie mi znaleźć youtuberkę Kiedyś widziałam taką dziewczynę na youtube, ma na imię chyba Kasia (ale też nie jestem na 100% pewna) i jest z Krakowa. Brązowe włosy i garbaty trochę nos. Nie wiem czy nie miała trochę pociągłej twarzy i cofniętej żuchwy i zęby takie sobie. Wiek około 35 lat. Wiem, że nie miała wtedy za dużo subów, około 40 tys. chyba. Wtedy (ze 2-3 lata temu) była bez partnera. Teraz nie wiem. Szukam jej i szukam i nie mogę znaleźć!
 9. Głos zmienił trochę. Ja to oglądam zawsze na przyspieszeniu, jak sobie przyspieszysz to będzie identyczny głos dosłownie. Taki jak zawsze we vlogach. Serio, ten głos jest tak charakterystyczny, że nie sposób go pomylić.
 10. Tak, ale spójrz na Suszi jak się cieszy A ona mówi "tak zły pies zły" dla mnie to paranoja jak można taki teatrzyk robić.
 11. Już nie wspominając jak Suszi się cieszy jak przyszedł Lew z żarciem co zawsze szczeka przecież a teraz macha ogonem na pana. Ja pierniczę i po co to robić?
 12. Można ustawić kamerę tak by nie było widać. Jedzenie też zamówiła przez przypadek dwa razy więcej pierogów, a tamtych nagle połowę jej nie dali. Wiesz, może to moje wymysły, ale jeśli chodzi o szczepienia i że to akcja promocyjna to za to na pewno przytuliła kasę, bo to co robi z Lwem jest niedorzeczne. A głos tego niby kuriera jest identyko jak Lwa.
 13. z colą 20:12. Jedna dziewczyna też jej napisała w komentarzu.
 14. Na yt właśnie oglądam ten ostatni filmik. Jak przyszło żarcie to powiedziała, że niby kurier, a posłuchaj sobie tego głosu, to Lew jak nic. I jak wyciągała colę to było słychać taki dziwny odgłos. A jak jadła tę fasolkę czy coś to zadawała pytania i patrzyła się za kamerę po prawo jakby czekała aż Lew jej skinie głową. Masz to w 21:20 minucie. Przy tej fasoli widać wyraźnie, że jest razem z nią i ona zadaje pytania i patrzy się w bok za kamerę. Masakra. Brunettesdiary masz rację! Teraz przejrzałam na oczy!
×