Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kotkaa

Zarejestrowani
 • Zawartość

  114
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

13 Good

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

889 wyświetleń profilu
 1. Kotkaa

  Lepiej niech siedzi w domu.

  Zgadzam się z Tobą. Zakompleksieni ludzie nie chcą żeby ich partner się rozwijal. Dostrzegam ten schemat w moim otoczeniu- Ci którzy tęsknią za „dawnymi” czasami właśnie boja się niezależnych kobiet, nie chcą partnerki a drugiej mamusi. I najlepiej żeby była dziewica
 2. Kotkaa

  Lepiej niech siedzi w domu.

  Praca daje nie tylko pieniądze, ale zaspokaja choćby potrzeby społeczne. Nawet kilkanaście godzin w tygodniu to ogromna zmiana dla matki. Nawet jeśli to jest praca w markecie na kasie, to zawsze taka kobieta obcuje z ludźmi, ma jakieś tam znajome z pracy i inny rytm życia.
 3. Nie, nigdy nie zgadzałam się na prace za darmo. To nie jest fair. Bo twój pracodawca zarabia na twojej pracy, nie płacąc Tobie za twoje godziny. Jeśli nie można było otrzymać zapłaty za dodatkowe godziny to odbierałam wolne i w innemu dzień pracowałam krócej.
 4. Kotkaa

  SMS od PGNIG o braku wpłaty

  Jeśli nie korzystasz z ich usług to zignoruj wiadomość. Praktycznie raz w tygodniu dostaje SMS lub telefon ze jestem dłużna jakieś pieniądze, albo czeka na mnie paczka i muszę zapłacić jakaś kwotę, albo nie opłacałam podatku itp. skoro nie korzystasz z ich usług to nie rozumiem po co się martwić.
 5. Myśle, ze może ciągnąć się dosyć długo. Szczególnie, ze „dziecko” to już nie takie dziecko. Nastolatek, który chyba może sam zadecydować czy chce spędzać czas z dziadkami, których praktycznie nie zna. Jeśli założyli by sprawę w sądzie o uregulowanie kontaktów, to dziecko również ma coś do powiedzenia w tej sprawie.
 6. Załóż sprawę w sądzie o uregulowanie kontaktów. Jeśli twoja była partnerka jest alkoholiczka to może rozważ całkowita opiekę nad dziećmi albo chociaż naprzemienna.
 7. Kotkaa

  Życie w trójkącie z teściową

  O jezu dziewczyno! Ciesz się, ze nie masz z nim dzieci! Jesteś młoda, po co chcesz się pakować w taki toksyczny związek? Wątpię, ze ta sytuacja z mamusia się kiedyś zmieni, jeśli już to na gorsza, bo ona młodsza się nie staje- trudniej o prace i zdrowie będzie szwankować. Przemysł, czy chcesz żeby całe twoje życie tak wyglądało…
 8. Kotkaa

  Sprawa w sądzie

  Czy w waszym miejscu pracy już się ludzie dowiedzieli, ze sprawa jest w sądzie?
 9. Mam 160 cm, nigdy nie miałam chłopaka niższego od siebie. Najniższy miał chłopak miał około 170
 10. 167 to niestety niski, ale czy dyskwalifikuje? Raczej nie.
 11. Zgadzam się z Tobą. Dodam od siebie, ze kobiety tez rzadziej występują o podwyżkę i słabiej nagocjują stawki (nie kazda, jednak statystycznie). Kiedy jeszcze mieszkałam w Polsce to wprost zostało mi powiedziane na rozmowie kwalifikacyjnej, ze stawka będzie mniejsza niż w ogłoszeniu, bo nie mam dzieci i właściciele nie chcą płacić więcej komuś kto zaraz pójdzie na macierzyński (miałam 19 lat dopiero!)
 12. 1000 zlotych długu i płaci tak długo i tak dużo, ze czasami jemu nie starcza do następnej wypłaty? Mimo nadgodzin? Chyba 1000 zł ale raty miesięcznej, w to bym bardziej uwierzyła.
 13. Kotkaa

  Nie chce mieć dzieci.

  Być może. Jak ktoś mi pisze „ze napewno będziesz mama” to aż mnie skręca na sama myśl. Ugh... nie, tylko nie to. Ale znam ludzi, którzy nigdy dzieci nie chcieli, wpadli i są najcudowniejszym rodzicami jakich znam. Życie pisze różne scenariusze.
 14. Kotkaa

  Nie chce mieć dzieci.

  Napisałam tak, ponieważ uważam, ze każdego poglądy mogą się zmienić. O tym, ze nie chce mieć dzieci wiem od wielu, wielu lat. Ale dopuszczam myśl, ze kiedyś mój mózg może zmienić zdanie. Mam co prawda 30 lat, jednak wszytsko jest możliwe. Ale to problem przyszłej mnie.
 15. Kotkaa

  Nie chce mieć dzieci.

  Na dzień dzisiejszy w ogóle
×