Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Olgaa

Zarejestrowani
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Olgaa

 1. Olgaa

  owsica-ból brzucha

  Nie wytrzymam tyle czasu.. Nie mogę spać w nocy
 2. witam, mam owsice:( Wzięłam już pyrantelum i pomogło tylko na świąd w odbycie.. mam nadal mocne bóle brzucha, w dzień jak i w nocy (w nocy bardziej) Nie mogę spać, budzę się i wiercę. Nie można normalnie funkcjonować. moje pytanie brzmi : czy mogę muszę czekać te dwa tygodnie (jak jest na ulotce) na przyjęcie kolejnej dawki? chciałabym wziąć już druga dawkę a pierwsza przyjęłam 3 dni temu.
 3. Hej Czy może mi ktoś powiedzieć jak to jest z urlopem na stażu? Wiem że przysługują 2 dni za każdy miesiąc. Czy pracodawca może odmówić mi dni wolnych w skazanym przeze mnie terminie? Wystarczy tylko wypełnić wniosek o udzielenie dni wolnych i zanieść do urzędu pracy albo wysłać pocztą? Ile wcześniej trzeba poinformować pracodawcę i urząd że chcę przejść na taki urlop? I czy trzeba czekać na jakiś odzew ze strony urzędu po złożeniu wniosku? Proszę o odpowiedź 🥰
 4. Czy stażysta musi pracować w soboty? Moj pracodawca, każe mi przychodzić w soboty, mi się wydaje że soboty powinnam mieć wolne. Jak to jest?
 5. Teraz są niedzielę niehandlowe więc na pewno nie muszę przychodzić.
 6. Olgaa

  Matura - nieuczciwa

  @Nemetiisto przecież wiadomo o co mi chodzi
 7. Hej wszystkim, Wiecie może gdzie można napisać skargę o tym, że w pewnej niedużej szkole podpowiadają na maturach? I to się dzieje co roku. Maturzyści robią co chcą i tym nieuczciwym sposobem zdają maturę z w wysokimi wynikami. Później tacy studenci zajmują miejsca na uczelniach innym studentom którzy są na prawdę zdolni! Jest to denerwujące, bo pamiętam ile ja musiałam pracy włożyć w przygotowanie do matury. Jeżeli da się napisać jakąś skargę to trzeba dać dowody na to, że tak się dzieje w tej szkole? Proszę o odp.
×