Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

lisica25

Zarejestrowani
 • Zawartość

  513
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez lisica25

 1. lisica25

  Szimring Połder

  Niech nagrywa tik toki, ale po co kreować się właśnie na jakąś zbuntowaną nastolatkę? Można je przecież robić w fajny sposób, wystarczy tylko pomyśleć. Jak z rana zobaczyłam to miałam ciary żenady. Żeby w tym jeszcze była jakaś synchronizacja, a nie mina jakby klocka stawiała.
 2. Tatuaz Laury może oznaczać, że chciała uhonorować pamięć o zmarłym. Myślę, że obydwoje poznali się po programie, a że nie są medialni to się z tym nie obnosili
 3. lisica25

  Mamasita

  Dobrze, że pojechała sprawdzić co to. Lepiej tak niż później ponosić jakieś gorsze konsekwencje. Jeżeli to nawet tylko jelitowka to ją nawodnią, dadzą leki.
 4. lisica25

  Mamasita

  No i Bu dodała na is ze w szpitalu jest. Mam nadzieję, że nic poważnego.
 5. lisica25

  Mamasita

  Osoby będące na rencie mogą pracować i nie jest im ona zabierana o ile progu nie przekroczą :)
 6. lisica25

  Szimring Połder

  Pruje się z nim w wyrku. Stąd ta rozmemłana pościel. Kto by miał czas nagrywać filmiki, gdy sidła namiętności ponoszą? Żebyśmy tylko niedługo się nie dowiedziały, że jej się okres spóźnia
 7. lisica25

  Mamasita

  Może żeby wyrównać hormony lub okresu nie mieć? Ewentualnie ściema żeby było, że ona też się seksi
 8. lisica25

  Mamasita

  Piotr Siedlecki- chciałbym. Na yt jest
 9. lisica25

  Mamasita

  Będziemy mieć polską wersję kardashianów
 10. lisica25

  Mamasita

  Nie wiem czy bezpieczniejszym rozwiązaniem nie byłoby przywiązanie do wózka, a ręką ewentualnie jakoś stopować itp. Przecież u Bu niewiele potrzeba i już poleci do przodu, słabe ma ręce
 11. lisica25

  Mamasita

  Też mi się tak wydaje. Ona ma już to opanowane do perfekcji
 12. lisica25

  Mamasita

  To że ty czerpiesz z tamtąd wiedzę, nie znaczy, że każdy. Taka jest prawda i fakt, że na redukcji i przy zerowej aktywności fizycznej Bu je beznadziejnie, mało wartościowo i w za dużych ilościach, a już z pewnością w fatalnych połączeniach. Trzeba brać pod uwagę, że ona jest osobą niesprawną i skrajnie otyłą. Tylko restrykcyjna dieta tu pomoże. Później można już stopniowo urozmaicać żarcie. U niej samo liczenie kalorii nic nie da, musi ogarnąć makro.
 13. lisica25

  Mamasita

  Dokładnie. Musi coś ograniczyć na rzecz czegoś. Gdyby była w jakimś stopniu sprawna, to jak najbardziej mogła by mieć większą ilość węgli. W jej przypadku najbardziej rozsądne rozwiązanie to iść bardziej w białko-tłuszcz, a węgle przemycać pomiędzy i to te zdrowe. Nie ma nic gorszego niż to co ona przedstawiła na obiad. To taki fastfood.
 14. lisica25

  Mamasita

  O to chodzi. Tłuszcz jest wskazany, ale nie w takiej ilości na jednym talerzu. Ludzie, mnie by zemdliło... Ona nawet nie chce spróbować inaczej. Musi być tak, bo kłuszynka nie zje.... Z tej pseudodiety nic nie będzie. Za to gratulacje dla Bartka, choć na jego miejscu bym mu stawiła ultimatum. Żresz to co ja, albo zamawiaj w knajpie.
 15. lisica25

  Mamasita

  Mogłaby zjeść tego łososia z samymi warzywami. Połączenie węgli i takiej ilości tłuszczu jest fatalnym zestawieniem. To nic, że łosoś i zdrowy....mało wartościowy posiłek.
 16. lisica25

  Mamasita

  Porcja jak dla chłopa, albo perspektywa taka.. Już przemilczę, że mało dietetyczne
 17. lisica25

  Mamasita

  Dla mnie to niedopuszczalne żeby psa na jego pierwszym spacerze prawie bez smyczy nawet prowadzić. Tym bardziej, że to szczeniak. Wszystko go mogło spłoszyć....
 18. lisica25

  Mamasita

  Ale dopowiedziała, że na głaski żeby nie było że ucieka przed nią Bu zmień trochę tembr głosu, bo umarły by przy nim wstał i wyszedł
 19. lisica25

  Mamasita

  Musisz zrobić sobie odwyk dopadła cie klątwa buki
 20. lisica25

  Mamasita

  A potem zabawa z Endżi w zawody. ,,Wylizywanie maty na czas"
 21. lisica25

  Mamasita

  Myślę, że ona na samych zamiennikach by w opór schudła, a przy okazji wciąż by jadła to co lubi :) Przykładowo, zamiast schabowego- grillowany filet, do tego ziemniaki bez omasty (tak tak, ziemniaki nie są tuczące jeżeli ich nie jemy na kilogramy z omastą), mizeria na jogurcie. Zamiast smoothie, którym niekoniecznie się naje- pokrojone owoce (dłużej się trawią), a jeżeli już koktajl to dodać do niego trochę otrębów, platków owsianych itp. Polecam też dodawać jakieś oleje np. lniany. Dieta nie jest równa liściom sałaty i można wciąż smacznie jeść to co lubiliśmy przed dietą tylko wystarcza drobne modyfikacje i już nam odpadają kalorie :) Bu weź nasze rady do serca i żeby się nie zniechęcić poszerz trochę wiedzę. Jak cie drze na to słodkie, to nie odstawisz z dna na dzień, bo potem się rzucisz. Zrób ciastka owsiane, batony proteinowe może?
 22. lisica25

  Mamasita

  Nie każdemu, dlatego piszę żeby o tym pomyślała. Ona jest osobą bez ruchu. U niej inaczej więc będzie wyglądało odchudzanie, nieco bardziej restrykcyjnie niestety. Może zjeść batona, ale po nim wciąż będzie głodna, bo to węgle, zero błonnika. Bu musi mieć tak skomponowaną dietę żeby czuła się syta.
 23. lisica25

  Mamasita

  Wiem, że czytasz Bu. Czy wiesz, że skończy się spanko do 9 i z psem trzeba będzie wyjść? I nie, że rano na mate, a jak wstaniecie to dopiero wyjdziecie A tak poza tym dam Ci kilka protripów: -ja jak jestem na masie, to u mnie przodują węglowodany, a jeżeli na redukcji- ograniczam je na rzecz białek i tłuszczów (mówię o zdrowych tłuszczach, a nie smażeniu na głębokim oleju). Więc fajnie by było gdybyś ograniczyła węgle. Będziesz dłużej syta -pomyśl nad śniadaniem białko-tłuszcz bez pieczywa (nie będzie ci tak wywalać insulimy), na kolejny posiłek możesz już zjeść jakieś węgle (zdrowe) -pomysl o zamienniku cukru. Może słodzik, erytrytol? Wyjdzie ci na zdrowie -jak cie rzuca na coś słodkiego, to pomyśl o jakimś zamienniku -myśl nad każdą kaloria, bo w twoim przypadku to nie tylko 100 kalorii tylko aż.
 24. lisica25

  Mamasita

  Ale to tak nie działa, że komuś obetnie się michę, a on magicznie schudnie. Bu musi sama tego chcieć. To tak jak alkoholika dać na przymusowy odwyk. Pójdzie, ale póki sam nie będzie chciał pracować nad sobą to z nałogu nie wyjdzie. Niestety, ale Buka nie ma normalnego podejścia do jedzenia i tu leży problem. Ona powinna w pierwszej kolejności wylądować na terapii zamiast na diecie. Pokusy będą zawsze i wszędzie.
 25. lisica25

  Mamasita

  Biedna Endzi nawet nie wie za co kare dostała
×