Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

AngelinaMichelle

Zarejestrowani
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

62 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. AngelinaMichelle

  Włosomaniaczki v4

  Masz absolutną rację. Niestety dzisiejsze media (a szczególnie social media) promują taki lekkomyślny i pozbawiony odpowiedzialności tryb życia-szczególnie wśród młodych i mało inteligentnych dziewczyn. Puszczasz się na prawo i lewo bez zabezpieczeń i zarazisz się czymś? To oczywiście wina całego świata, ale na pewno nie twoja! A spróbuj takiej osobie powiedzieć, że postępuje bezmyślnie, to od razu szejmingujesz!
 2. AngelinaMichelle

  Włosomaniaczki v4

  Cześka be like: „tak bardzo się nie przejmuję negatywnymi komentarzami, że każdy opublikuję i skomentuję. To tak, żeby wszyscy widzieli, jak bardzo się nie przejmuję.”
 3. AngelinaMichelle

  Włosomaniaczki v4

  Jak dla mnie to Cześka jest raczej zakompleksiona i te jej pseudo-lubieżne rolki i Q&A to taka desperacka forma szukania akceptacji i uwagi. Biedna dziewczyna nie widzi, że wygląda to słabo. Ma tam jakieś klakierki, co jej przyklaskują i na tym się jej quasi-„twórczość” kończy.
 4. AngelinaMichelle

  Włosomaniaczki v4

  Cześka znowu tańczy (macha kończynami?) z wywaloną psiochą na Instagramie. Czy ona naprawdę nie ma przyjaciół albo kogoś zaufanego, kto powiedziałby jej szczerze, że to naprawdę mało smaczne w jej wydaniu?
 5. AngelinaMichelle

  Włosomaniaczki v4

  W sklepach, zarówno stacjonarnych, jak i online jest masa pięknych, dużo ładniejszych gumek, scrunchies i opasek świetnej jakości za połowę ceny tego u Cześki. Serio nie wiem kto to od niej kupuje. Swoją drogą, patrząc na jej ostatnie slajdy to chyba teraz ma zajawkę i wzoruje się na Linkiewicz.
 6. AngelinaMichelle

  Włosomaniaczki v4

  Czy tylko dla mnie Cześka wywalająca swoją psiochę na Instagramie jest mało smaczna?
 7. AngelinaMichelle

  Włosomaniaczki v4

  Dziewczyna do ogarniętych/inteligentnych raczej nie należy, a do tego, co często podkreśla, wychowała się bez ojca. Ma na pewno problemy w relacjach społecznych. Ale przypisywanie sobie chorób, takich jak ChAD (zwłaszcza na podstawie jednej rozmowy i Instagrama) jest rzeczywiście krzywdzące wobec osób, które faktycznie na to cierpią.
 8. AngelinaMichelle

  Włosomaniaczki v4

  Cześka z ultra-ułożonej, posłusznej uczennicy przekształca się w „wyzwoloną” bandziorzycę. następne story opublikuje zdjęcia usg swoich narządów rodnych + obecnie brane psychotropy.
 9. AngelinaMichelle

  Włosomaniaczki v4

  Wygładzam skręt, bo nie lubię się w kręconych włosach. Z prostownicy musiałam siłą rzeczy zrezygnować kilka lat temu więc po umyciu „prostuję” na szczotce. Na to potem tylko olejek z silikonami morrocanoil (szczególnie na końcówki) i raz na jakiś czas b/s w sprayu proteinowy. Raczej nie nakładam na wygładzone włosy żadnych emolientowych odżywek bez spłukiwania, bo mam od razu smalec na głowie.
 10. AngelinaMichelle

  Włosomaniaczki v4

  Może ktoś wyśmiał 25-letnią babę (Biarde), że wywala język na każdym story jakby miała jakieś opóźnienie w rozwoju? a tak serio, to nie wiem. Jakaś urażona „influencerka” musiała zgłosić
 11. AngelinaMichelle

  Wersow

  Skąd ci młodzi ludzie maja tyle pieniędzy? Bogaci rodzice sponsorują im te wyjazdy i inne kaprysy żeby był „content” na youtubie czy instagramie? Swoją droga ta wersow mnie przeraża, 25 lat a ostrzykana i nafaszerowana silikonem gorzej niż niejedna celebrytka 50+
×