Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Anja89

Zarejestrowani
 • Zawartość

  361
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Anja89 wygrał w ostatnim dniu 3 Maj

Anja89 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

618 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Anja89

  domowy włos

  An jest jak kameleon. Jest tym, kim jest potrzeba w danej chwili. Wtedy za wszelka cenę chciała się przypodobać MG, która mówiąc delikatnie - olała ja i traktowała z poblazaniem. Jeszcze niedawno była fitnesiara - bo trzeba było opylić naiwniakom ebuka z sałatkami. Teraz próbowała być introwertyczką - na potrzeby „psychologicznego” bełkotu o swojej drodze - próbowała, bo wyszło jak wyszło - same widziałyśmy.
 2. Anja89

  Hej, tam pod klonem bulwa rośnie!

  Po sąsiedzku i owszem, a czy w Hiszpanii również? Nie mam pojęcia.
 3. Anja89

  Hej, tam pod klonem bulwa rośnie!

  O królowej odchudzania, porzadku, gotowania, ale tez wyznawczyni body positive, nie uzależniającej swojego szczęścia od ładu dookoła, uwielbiającej niesmaczne jedzenie w głośnych knajpach
 4. Anja89

  domowy włos

  Dziekuje Ci pięknie! Wiem już wszystko. Po prostu rozjuszyłyście królowa! Jak możecie podważać jej słowa? Przecież jak mówi, ze jest niski IG, to MÓWI! Jak możecie imputować jej bycie fleja!? Przecież wiadomo, ze w domu gotujemy z włosami! Ja na przykład uwielbiam jak mi się coś ciągnie między zębami!
 5. Anja89

  domowy włos

  Zarobiona dziś byłam, No jak to przegryw na etacie, potem gotowałam w domu, bo przecież do knajpy pójść królowa nie pozwala, i gdy w końcu chciałam zasiąść i nadrobić, to wątek spadł. A tak się starałam! Trzeba było zjeść w głośnej knajpie, w słuchawkach, beznadziejne żarcie, a tak to teraz nie wiem co się tam zadziało, ze Anne zabolało.
 6. Anja89

  Nie denerwuj się Krystyna

  Lubię, szanuje za akcje charytatywne, reklamy niebanalne, to chyba jedna z nielicznych influ, od której kupiłabym polecany produkt. Wyprawa z Grześkiem do Ikei - majstersztyk. Uwielbiam jej poczucie humoru oraz trafne podsumowania aktualnych spraw.
 7. Anja89

  mamanieginekolog

  Już nowa akcja, a stara z busem z usg nie zrealizowana. Wiarygodnosc zerowa!
 8. Anja89

  Hello Zos

  Ej dziewczyny, chyba się trochę zapędzacie w swoich domysłach. Moze im odpowiada taki układ. Każdy jest inny. My z mężem tez lubimy mieć przestrzeń dla siebie. Nie uważam by było to coś złego.
 9. Anja89

  mamanieginekolog

  Na samej działaności „medycznej” by milionów nie natrzepali. Trzeba było otworzyć bazar i proszę…
 10. Anja89

  Drama z laurella

  Narazie udaje, ze nie ma tematu. Słabe!
 11. Anja89

  mamanieginekolog

  Ja się nie dowalam do dzieci, tylko rodziców. Jestem ostatnia, żeby komentować czyjeś dzieci. One nie są niczemu winne. Po prostu mam pojęcie o logopedii i pracy z dziećmi z wadami wymowy. I to jest praca nie tylko logopedów, ale również codzienna praca rodziców, przynajmniej powinna być. Efektów nie ma żadnych u niego, a już przez taki okres powinny być zauważalne.
 12. Anja89

  mamanieginekolog

  Leci dziś po bandzie nie ma co! Na wieczór opowiedziała jak to sprząta po synu, ponieważ odmawia korzystania z nocnika/toalety przy 2! Czy tak kobieta nie ma wstydu? Zamiast skończyć pajacowac w socjalach, zajęłaby się deficytami dziećmi - rozwój mowy starszego i problemy higieniczne młodszego. A to pewnie nie wszystko.
 13. Anja89

  mamanieginekolog

  Ja…. Czy ona nie rozumie, ze może ktoś nie chce być łączony z jej osoba! Nie życzy sobie reklamy robionej przez nią. W sumie to sie nie dziwie nawet takiej firmie…
 14. Anja89

  Hello Zos

  Ej! Chwila, chwila! Ale skąd Wy wywnioskowałyście, ze to chodzi o Anicka? Przecież ona niczego takiego nie powiedziała (No chyba, ze przeoczyłam). Chyba wyciągacie za daleko idące wnioski.
 15. Anja89

  mamanieginekolog

  I teraz sobie porównajcie sposób prowadzenia profilu Naree choćby (sukcesu którego matka jest ponoć MG), z RP. RP to tandeta, sztuczność i silenie się na humor, który jest w rezultacie żenujący.
×