Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Icran_

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1197
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

155 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Icran_

  Nowy związek a uczucia do byłego

  Pierwszej miłości, jak i każdej kolejnej, nie zapomina się podobno nigdy. Natomiast emocje słabną z czasem, aż zostaje jedynie wydmuszka, wspomnienie. To naturalne, że wciaż jakoś odreagowujesz emiocjonalnie porzucenie, bo taki krok z czyjejś strony zawsze boli porzucanego. Trzeba iść dalej. Nowy związek to nowe wyzwania. Nowe emocje. Jeśli czujesz chemię, a charakterami pasujecie jakoś, warto spróbować. Tych spraw uczymy się poniekąd całe życie, a bez wchodzenia w interakcję z drugim człowiekiem nie ma jej. To poznawanie innych i samej siebie w czymś takim, uczenie się na własnych błędach.
 2. Jak masz codziennie takie ilosci, chodź codziennie. Albo czujesz sie zagrożony, zaszczuty, albo nie...Sąd zwróci na to uwagę, a i policaje powinni... Tak działa ten system Drukować IM nie musisz ( ale lepiej chyba jednak, coby nie ślęczeć na komendzie godzin, bo spisywać potrafią woooooolno..), niemniej, pokaż orginały w telefonie czy lapku, i niech to odnotują że zgodne. Ofkz miej potwierdzone na kopiach. Potem mozesz to użyć jako dowód w sprawie
 3. Może nie załapałeś, zatem uświadomię. Gdybyś tak zaargumentował sytuację ( "groziła mi że mnie z mótkiem dopadnie"), miałbyś mocniejsze argumenty w działaniu karnym. Inny paragraf.
 4. Rozwój technologiczny powoduje większą łatwość w nawiązywaniu kontaktów sex. Stąd powrót do "konserwy", bo zagrożone są podstawy bio gatunku. Ale nie zatrzyma to rozwoju świadomości społecznej, więc nie ma co się zbytnio pisuarami przejmować. Aż takiej popularności nawet oni nie mają.
 5. Po pierwsze, jeśli stopień ataków jest tak duży, idz codziennie na komendę Policji najbliższą i składaj doniesienie o atakach na siebie. Co by nie chcieli, powinni spisać raport o zgłoszeniu i spisać dane połączeń od niej. Nawet jeśli nie ruszą tego, Ty masz dowód URZĘDOWY ( tenże raport, ale dopilnuj by spisali w nim dane połączeń, maili sms itp. czyli numery tel, adresy mail, konta społecznościowe, z datą i godziną ). Później przyda się to chocby w cywilnej, o karnej nie wspominając. Wiem że to upierdliwe, że policaje będą próbowali Cię zlać, zniechęcić, ale inaczej sie nie da. Masz PRAWO do interwencji.
 6. Najlepiej prowadzić obie równolegle. W sytuacji gdy prokuratura odmowiła podjęcia działań lub umorzyła składasz zażalenie na to do sądu i to sąd wówczas podejmuje dalsze działania. Jeśli odmówi, możesz ( chyba ) odwołać się do wyższej instancji, no i zawsze pozostaje w toku droga cywilna. Działalność takich stalkerów opiera się na nieświadomości faktu, że nawet z fake kont mogą zostać namierzeni. Na początek uświadom o tym ową panienkę. Może się wyhamuje sama. Rozumiem Twoją niechęć do zmiany swoich kont czy numerów, ale musisz brać pod uwagę swoisty bezwład w działaniach służb. Nikt nie załatwi tego "od ręki", bo muszą być zachowane terminy i procedury. Poza tym organa ścigania niespecjalnie traktują priorytetowo takie sprawy ( bardziej efektywnie działają w przypadku doniesień od kobiet ). Uroda społeczeństwa taka. Dlatego własne działanie może dać najszybsze efekty. Równocześnie przyjmij wariant ignorowania. Stalkerzy tego typu ( jeśli nic poza tym co napisałeś nie miało miejsca ) rzadko są wytrwali, jeśli nie ma reakcji od osoby atakowanej. Oni żyją właśnie dla reakcji jakichkolwiek, nawet negatywnych. To choroba.
 7. Jak sam napisałeś, jedyną skuteczną opcja to założenie samemu sprawy (karnej). Trochę to trwa, ale może pomóc sam fakt jej złożenia w Sądzie ( wysyłasz jej kopię wniosku ).
 8. Nie napisałaś czy jego długi Cię jakoś obciążają. Nie musiał wychodzić. Dzisiejsza zmorą są gry online. Także kasynowe. Nawet jakas "strzelanka" online potrafi generować koszty, choć musiałby ostro inwestować w coś takiego by sobie narobić długów takich, by musiec zwiać za granicę. Niestety, jeśli z graniem jakimkolwiek nie miał umiaru aż do tego stopnia, jest zwyczajnie hazardzistą. Z tego wychodzą nieliczni. Na pewno tak jak @robiejaklubie radzi nie dawaj mu dostępu do swojego majątku w jakiejkolwiek formie Albo sam sobie z tym poradzi, i to go wzmocni i zbuduje, albo przepadnie. Nie poradzisz inaczej, a pomagając mu jedynie pogłębisz uzależnienie. Niech sam zdecyduje co chce robić z swoim życiem. Tylko własna zgoda i świadomość uzależnienia mogą mu pomóc w decyzji o pójściu na terapię. To nie zależy od Ciebie. Można wspierać, ale nie własnym kosztem jakości życia. Dajesz tyle, ile możesz dać bez uszczerbku dla Siebie i córki.
 9. Icran_

  Zablokowałam się seksualnie

  Ludzie to nie roboty, niemniej pewne reguły bio u nich funkcjonują. I o nich pisze @marinero, szkoda że tylko o nich. Dlatego określam go jako zbyt technicznego, bo kompletnie pomija inne aspekty. Niemniej, ta wiedza też jest potrzebna. Tak naprawdę nie wiesz, jak i ja, ile autorka ma lat i jakie doświadczenia. Niewykluczone że nieletnia. Zatem jakiekolwiek wnioskowanie ad personam jest jak wróżenie z fusów. Przede wszystkim powinna zdobyć wiedzę o sobie w tym temacie, o tym co jest po co i dlaczego, a dopiero potem próbować stosować cokolwiek. Moja uwaga odnosiła się jedynie do tego, że skrytykowałes sam nic nie wnosząc. Fajnie, że teraz jednak coś skrobnales więcej. Po prostu wnos coś do dyskusji oprócz krytyki. Najlepiej to, co autorce potrzebne chyba rozjaśnił @mistrzerotyki, więc nie ma sensu bić piany
 10. Icran_

  Narzekający facet

  Wydawać się może dużo. W końcu to net, o provo nietrudno. Jesli to true story, nie rzecz tu raczej w twardości pacjenta, a w jego wyrachowaniu. Narzekalstwo byłoby tu forma wywierania presji na partnerkę, by usprawiedliwić eksploatowanie jej zasobów.
 11. Icran_

  Za co tak kochacie PiS ?

  A jaką TY kochasz opcję?
 12. Icran_

  Zablokowałam się seksualnie

  Nic dodać, nic ująć. Szacun za wytrwałość w stukaniu tego i wiedzę
 13. Icran_

  Zablokowałam się seksualnie

  Do tego wpisu TY nic nie zaproponowałes. @marinero jest co prawda zbyt "teknnic", ale coś wnosi. Akurat tu jego rada może pomóc. Fakt. Dziewczę przede wszystkim nie rozumie ideii zabawy sex, ale tego się nie uczy w podstawówce. Nawet wyżej z tym niezbyt, o ile wiem
×