Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Icran_

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2978
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

382 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Icran_

  Mąż mnie zdradził...

  A jeśli złamała kobieta? Tak samo jest? Czy może jednak niekoniecznie?
 2. Icran_

  Mąż mnie zdradził...

  Czyli dalej bazujesz na bilansie korzyści i strat?
 3. Icran_

  Co wam pomaga na przeziębienie

  2 polopiryny S i kąpiel w najgorętszej wodzie, jaką dam radu wytrzymać ( zwykle najpierw leję normal ciepła, a potem stopnioowo wymieniam na max co w kranie. I tak z 2h trwam..)
 4. Icran_

  Mąż mnie zdradził...

  samo w sobie tak. To tylko czynność. Miałem na myśli nastawienie.
 5. Icran_

  Mąż mnie zdradził...

  No kurcze Wręcz nie poznaję Cię Szynszy... To już jednak nie konsumo, tylko wyższe loty?
 6. Jeszcze nie jest... Mlodys, dopiero wchodzisz na ten szczyt ( poziom testo ma facet najwyżej ok 30 zwykle, więc i potrzeby rosnąć będą ). Jak później Ci się rozkręci i nakręci, możesz mieć zonk przez jej nastawienie boże ( jeśli tak pójdzie ). Sam musisz zdecydować, jak chcesz mieć. Lepiej facetowi trochę poćwiczyć w tym, niż zdać się na loterię. Nie nakłaniam do bzykania co popadnie, ale bez wiedzy sam masz mały potencjał.
 7. Icran_

  problem z seksem

  Nie poradzisz że i takie dranstwa się zdarzają. Poczytaj kroniki policyjne
 8. Icran_

  problem z seksem

  Tak. Wygląda to na zblok psy, być może połączony z fizjologicznymi objawami wtórnymi ( zacisk, niedokrwienie, inne ) Powody mogą być różne. Od molestowania za niemowlęcia po coś co się tylko widziało przypadkiem. Może też byc jakaś zaburza fizykal, ale to powinien wykazac gineko
 9. Icran_

  pończochy do pasa czy samonośne?

  Mówiłem Ci nieraz.. szczujesz.. A Ty zdziwiona... Nie wypada robić innym krzywdy tak. Nie kazdy tu wie, jak i co biega Bejbe ;)pppp
 10. Icran_

  pończochy do pasa czy samonośne?

  lubiem z pasem... jest sie za co złapać ;)))))))))pppppp
 11. Icran_

  Będzie złamane serce

  Dokładnie. Brak rozpoznania stanu rozkładu związku skutkuje wydarzeniami, które zwykle wzbudzają gniew jednej lub obu stron. I zaczyna się jattka, która w konsekwencji przenosi się na spory przy rozstaniu, odbija na dzieciach często używanych jako element gry dla osiągnięcia własnych korzyści. A wystarczyłoby wiedzieć, że gdy coś się zaczyna niehalo dziać trzeba albo działać by poprawic albo zacząć negocjacje o rozstaniu na spokojnie, póki jeszcze jest wzajemny szacunek.
 12. Icran_

  Będzie złamane serce

  Kwestia punktu widzenia. Materializm, konsumpcja i egoizm to może i wygodna drogą. Taka nie wymagająca zbytnio angażowania się. Tylko że co z niej przyjdzie, gdy obok pustka? Bo nikt nie chce być ustawicznie wykorzystywany, dymany. Bo każdy ZDROWY Człowiek potrzebuje też pozitive emotion, nie tylko bilansu zysków i strat od najbliższej mu osoby, partnera/ki. A egoista tego dać nie umie. Daje tylko strach, bo tylko nim żyje. Tylko w niego umie, potrafi.
 13. Icran_

  Będzie złamane serce

  Zdrowy Człowiek poza zdrowym egoizmem ma też zdrową empatię. Nie osiąga własnych korzyści kosztem innych. Tak postępują Humanoi, nie Humani.
 14. Icran_

  Będzie złamane serce

  Zwyczajnie. Zajmij się swoimi innymi sprawami, nie związanymi z nią. Jesli ona coś też czuje do Ciebie, sama będzie dążyć do zacieśnienia kontaktu, relacji. Z tego co piszesz, raczej to nieprawdopodobne. Miłość albo jest od razu, albo nie ma jej. Po prostu. Nie da się jej wymusić na siłę. Na nic Twoje wysiłki w tym kierunku. Jedynie niechęć wzbudzisz nachalnością.
 15. Icran_

  Będzie złamane serce

  Powinien brać pod uwagę także dobro dziecka po prostu. Myślący dorosły człowiek potrafi sobie wyobrazić, co i jak może dziecko odczuwać. I umieć się do tego dostosować w własnych zachowaniach tak, by nie skrzywdzić dodatkowo. Już sam rozwód czy rozstanie rodziców dla dziecka są zwykle traumą. Pojawienie się nowego "wujka" stworzyć potrafi dodatkowe. To takie ogólne wskazania. Nie wiem, jak tu dokładnie sytuacja wygląda w tym zakresie, ale warto mieć ten aspekt na uwadze.
×