Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Załamana92

Zarejestrowani
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Załamana92

 1. Witam, czy ktoś wie gdzie można zrobic nauki przedmałżeńskie jednodniowe na już? Najlepiej online. pozdrawiam.
 2. Witam, muszę się się komuś wygadać, żeby ktoś ocenił czy naprawdę się czepiam i wymyślam jak to mój mąż twierdzi. Zacznę od tego, ze jesteśmy rodzina patchworkowa. Ja mam dwójkę dzieci z poprzedniego związku (córka 9lat, syn 6 lat), mój mąż ma córkę 4,5roku oraz mamy prawie rocznego wspólnego synka. Problem polega na tym, ze mój mąż nie ma czasu dla rodziny. Ze swoją córka widuje się w każdy wtorek i czwartek plus co druga niedziele. Pracuje jako żołnierz, wiec ma tez służby ( praca 24h). Oczywiście wszytsko dostosowane do widzeń z córka. Czasem jest tak, ze poniedziałek służba, wtorek rano chwile na budowie, później do córki jedzie, środa służba, czwartek chwile na budowi i znów do córki, piątek normalnie praca od 7-15 ale później jedzie coś porobić w warsztacie. W sobotę załatwia swoje sprawy, a w niedziele oczywiście o 9 jedzie po swoją córkę i zawozi ja wieczorem. Wszytsko jest zawsze podporządkowane do niej, jakieś atrakcje. Tak to na tygodniu nie ma dla nas czasu. Jak to on twierdzi widzi nas codziennie wieczorem. Za rachunki, wynajem, budowę domu, jedzenie płace ja. On płaci na córkę alimenty 1100, plus do tego jeździ po nią około 60km w jedna stronę, kupuje jej za każdym razem coś, kolacje. O naszym dziecku nie myśli. Czy coś potrzebuje, muszę się prosić. W dodatku jej córce wszytsko wolno, moje dzieci (szczególnie syna) strasznie dyscyplinuje. Bo złe siedzi, bo jest za głośno, bo chce sobie sam wybrać pastę taką, a nie inna. Jak jesteśmy wszystcy razem jego córka bije moje dzieci, wywala wszytsko, po czym moje dzieci musza sprzątać po niej, bo tatuś nie zwróci jej uwagi. Cały czas i pieniądze się głównie dla niej. On nawet miał pretensje, ze mm gorączkę i nie może pojechać do córki. W sumie zawsze gdy ja miałam gorączkę albo nasz syn to mnie zostawiał sama i dzwonił po koja mamę albo ciocie, żeby mi pomogli znać się dziećmi a sam jechał po córeczkę. Ja z połączyli przyjęłam ja jak własna córkę, udowadniałam moim zachowaniem za każdym razem. Ale w końcu coś we mnie pękło, przez to ze ON nie równo traktuje dzieci, ze nie poświęca nam czasu, wszytsko się dodsowuje do swojej córki i do tego co powie mu Była ( w sumie coraz bardziej milszy jest dla niej). Jest tak źle, ze najchętniej bym chciała, żeby jego córka znikła, wyjechała, a na samo jej imie robi mi się nie dobrze. W dodatku budujemy nowy dom, a ja mam ciarki ze ona będzie przyjeżdżać na weekendy i go demolowała, bo jest kompletnie nie wychowana. Jestem załamana, coraz bardziej myśle o rozstaniu z mężem, bo on uważa, ze wymyślam problemy.
 3. Załamana92

  Mój mąż, jego córka i eks..

  Wiem, ale wieczność rzeczy już zostało zakupione.Tak samo elewacjach zrobiona.
 4. Załamana92

  Mój mąż, jego córka i eks..

  No teraz to już wykończenie wewnątrz. Jedna łazienka w płytkach, garaż i kotłownia tez.
 5. Załamana92

  Mój mąż, jego córka i eks..

  Ja dołożyłam 450tys...na samochod, na dojazdy do pracy, na spłaty zadłużeń, które zaciągnął będąc z byłą.
 6. Załamana92

  Mój mąż, jego córka i eks..

  Mieszkanie, w którym przez rok mieszkała jego była.( A on spłacał kredyt za mieszkanie). Z czego dołożył do domu 30 tys i tyle.
 7. Załamana92

  Mój mąż, jego córka i eks..

  Cały czas go informuje i o tym mówię, ale to jest mówienie jak do ściany. Podliczyłam ile miesięcznie wydaje na córkę... wyszła łącznie z alimentami, z dojazdami, z kupowaniem rzeczy, zabieraniem na atrakcje, kolacje to jest uchodzi 2500-2700 miesięcznie. Gdzie na syna może wyda 100zl miesięcznie... Ja muszę się prosić o rozmowę z nim, bo uważa jak wymieniliśmy informacja przez SMS to już rozmowa nie potrzebna. I mam mu wierzyć na słowo i tyle. Ale ja cały czas mówię, ze czyby a nie słowa się liczą.
 8. Załamana92

  Mój mąż, jego córka i eks..

  To mógł się nie rozstawać, albo nie namawiać mnie na dziecko. No w sumie to większość na córkę i swoje rzeczy przeznacza. Ma jakieś zadłużenia, które brał jak był z była partnerka, bo to on musiał utrzymywać ją i dziecko.
 9. Załamana92

  Mój mąż, jego córka i eks..

  Hmmm mam wgląd do jego telefonu, wiec raczej ona nie jest wmieszana.
 10. Załamana92

  Mój mąż, jego córka i eks..

  No ale nie rozumiem po co chciał założyć rodzine, skoro teraz wszystko poświęca dla córki...
 11. Załamana92

  Mój mąż, jego córka i eks..

  Boje się, ze wszytsko i tak pójdzie, ze to moja wina. Boje się jak sobie dam radę zupełnie sama z trójka dzieci z przeprowadzka.
 12. Załamana92

  Mój mąż, jego córka i eks..

  Dokładnie wtedy się zaczęło.Na początku miał dla mnie zawsze czas, mniej poświęcał czasu córce - raz w tygodniu.
 13. Załamana92

  Mój mąż, jego córka i eks..

  Wynajmujemy, ponieważ moje mieszkanie zostało sprzedane, żeby mieć więcej kasy na dom. Niestety nie mam takiej możliwości, żeby wyjechać.
 14. Załamana92

  Mój mąż, jego córka i eks..

  Zostałam sama w sumie i wewnętrznie trzęsę się ze strachu. Najchętniej skończyłaby ze sobą, ale wiem ze mam dzieci które mnie potrzebują i dla nich muszę być silna. On wypiął dupe na wszytsko i mimo, ze ze wszystkim jestem pozostawiona sama on dziś znów wyjazd do córeczki. O naszego syna nie zapytał od poniedziałku..
 15. Załamana92

  Mój mąż, jego córka i eks..

  Moja rodzina już wie, powiedziałam w końcu o wszystkim jego mamie. Choc uważam, ze powinnismy to załatwiać między sobą, ale wczoraj nie wytrzymałam po tym jak kolejny raz zamiast zacząć rozmowę ze mna, on pisał do mojej mamy i prosił, żebym wpłynęła na mnie. Bo tym, ze wystawiłam dom to robię pośmiewisko z jego rodziców, ponieważ wszyscy się ich pytają dlaczego dom na sprzedaż.
 16. Załamana92

  Mój mąż, jego córka i eks..

  Ja to wiem. Ale mój mąż tak by uważał. Bo ze swoją była partnerka tak uznał, jak poszła sama to stwierdził,ze to było stronnicze. Bo nie poszli razem tylko sama. No jej zachowanie tez nie jest dobre w stosunku do moich dzieci, bo je wyzywa w obecności swojej córki. Do mojego męża nazywa nas „problemami”, a on nigdy nie stanął w obronie, ze jesteśmy jego rodzina, żeby jej nie urazić. Również rzeczy, które kupiłam/dałam jego córce uznała, ze są brzydkie i ma wyrzucić. jestem załamana w jaką relacje się wplatałam, będąc ślepa przez jego zapewnienia.
 17. Załamana92

  Mój mąż, jego córka i eks..

  Wolałabym jakbyśmy oboje porozmawiali i wtedy jemu by psycholog wytłumaczył, ze to on nie jest w stosunku do mnie fair. Bo jakbym sama poszła, to mój mąż by stwierdził, ze to wcale nie jest prawda, ze mnie szantażuje emocjonalnie. Bo z pewnością nagadałam głupot psychologowi.
 18. Załamana92

  Mój mąż, jego córka i eks..

  Tutaj tez starał się być tylko miły wtedy, jak trzeba było zrobic przelew na materiały czy robociznę fachowców. Ja marze, żeby odzyskać spokoj wewnętrzny, a nie cały czas z zaciśniętym żołądkiem witać każdy nowy dzień. Najgorsze, ze on nie widzi tego co mi naobiecywał, a jest zupełnie odwrotnie. Rozumiem jakbym sobie coś wymyśliła i dążyła do tego, ze tak ma być i już. Ale ja mam pretensje o to, ze sam mi coś mówił, obiecywał a do tego się nie stosuje.
 19. Załamana92

  Mój mąż, jego córka i eks..

  Powiedziałam od razu, ze chce rozdzielnosci majątkowej plus, żeby płacił tyle na naszego syna co na swoją córkę. Jego odpowiedz jest taka -„Naprawdę tobie potrzebny jest psycholog bo to jak nic jest depresja , a ja jej dostałem razem z Tobą przez Twoje zachowanie i humory ... miałem dziś robić w h** rzeczy przy domu ale przez Ciebie mi wszystko odchodzi cały zapał żeby coś w nim robić”, Ja pie** , naprawdę z Tobą coś jest ... umówię Nas do Psychologa może on Ci wytłumaczy pewne kwestie bo ja już nie potrafię ... „ Cały czas do mnie wyklina, bo nie dostał kasy na dom i czepiam się jego zachowania.
 20. Załamana92

  Mój mąż, jego córka i eks..

  No też tak uważam. Jego odpowiedz dzisiaj była taka - No chyba Ty masz pieniądze na dom. Wiec skąd ja mam je mieć?
 21. Załamana92

  Mój mąż, jego córka i eks..

  Coraz bardziej się na to nastawiam. Patrząc jak podchodzi do tego mój mąż. Ze przeze mnie teraz budowa domu stoi,bo nie chce wykładać pieniędzy. Ze przeze mnie zaczął palić, bo go denerwuje. Ze odechciało mu się wszytskiego, bo wystawiłam na sprzedaż dom, żeby zobaczyć jak zareaguje. A on... usuń k*** to ogłoszenie, bo moi rodzice są strasznie tym zdenerwowani.
 22. Załamana92

  Mój mąż, jego córka i eks..

  Nie mierzę wszystkich jedną miarą. Widocznie mam za dobre serce. Marzyłam o rodzinie, gdzie wszyscy będą traktowani na równo. Nie będzie moje, twoje. Ale mój mąż sam taki podział wprowadził.
 23. Załamana92

  Mój mąż, jego córka i eks..

  Niestety wiem.. A odnośnie córki i dziedziczenia prosiłam, żeby mi napisal coś jak testament, ze nie należy jej się nic z domu, bo w razie coś to jego była od razu by czarowała na kasę (do tej pory tego niestety nie dostałam).Chociaż i tak by zyskała niezłą sumę, bo w polisie jest podana jego córka prawdopodobnie, jako osoba upoważniona do otrzymania pieniędzy.
 24. Załamana92

  Mój mąż, jego córka i eks..

  No właśnie podstawą dla mnie związku jest zaufanie. Tutaj kompletnie go nie ma. Bo wszystko co obiecywał, pozostało tylko pustymi słowami, a nie zamieniło się w czyn. Ja jego córkę traktowałam jak swoje dziecko. Nie potrafiłabym być wobec niej chamska, tak jak on w stosunku do mojego syna. Mój syn mówił, ze go kocha, nawet padło pytanie czy może mówić do niego tato. Ale on miał to gdzieś i mój syn przestał. Zaczął być z kolei bardziej nie grzeczny w jego obecności, bo zauważył,ze tylko wtedy mój mąż zwraca na niego uwagę. Moja córka sama powiedziała, ze nie lubi jak jest jego córka bo właśnie gdy nikt nie widzi to mojego syna bije i dusi, ja ciągnie za włosy. Wszystko wywala. A mój mąż to bagatelizuje i mówi, ze nic takiego nie widzi. Nawet raz była tak sytuacja, ze jego mama wzięła moje dzieci i jego córka na spacer. Moje dzieci szły ładnie, a jego córka wcale się nie słuchała jego mamy latała po kałużach, miała w nosie prośby i krzyki mojej teściowej. Po powrocie mój mąż zamiast przeprowadzić rozmowę z córka na temat zachowania, był wściekły na swoją mamę ze ta jej nie pilnowała. Także on wszyskich zawsze wini, tylko nie swoją córkę.
 25. Załamana92

  Mój mąż, jego córka i eks..

  8 lat zanim zaczęliśmy się spotykać, czyli w tym momencie jakieś 11 lat. Na długi czas nie mielismy kontaktu. Odszedł od byłej, bo był przemęczony psychicznie i fizycznie. Jego córka to po prostu efekt wpadki, byłą zapewniał ze kocha ją najbardziej na świecie, a mi próbował wmówić, ze był z nią tylko dlatego żeby złapać kontakt z dzieckiem. Tutaj myśle, ze żyje ze mna bo jest mu wygodnie. Nie wiem czy mnie kocha, czy to tylko kwestia, ze ja finansuje budowę domu, utrzymanie domu jest na mojej głowie. A to co on postanowi to ja mam się dostosować.
×