Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

tamburynek

Zarejestrowani
 • Zawartość

  147
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

119 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tylko zauważcie, że ten youtuber wyciągnął 80.000 wyjątkowo, bo "dużo pracował"; poza tym ma prawie 2 mln subskrybentów. Ile ma Szusz? Ćwierć miliona? Czyli osiem razy mniej. No to podzielmy, optymistycznie, 80.000 przez 8. Wynik= 10.000 zł. To jest dużo według Was? Niech nawet ma parę tysięcy ze współprac, to co to jest? 12-14 tysięcy... Całe gie. Taka z niej bogaczka. Tyle, że nie ma dzieci na utrzymaniu.
 2. tamburynek

  Pomidor

  W ostatnim filmie mówi, że nie wiemy czego chcemy, bo niby chcemy prawdy, a potem mamy czelność krytykować tę "prawdę". Chodziło jej chyba o akcję ze szklankami. Że przecież mogła wyciąć fragment, w którym pokazuje, że się pomyliła, a nie zrobiła tego. Taka dobra. Skoro zatem nie wycina żenujących fragmentów vlogów, to powinniśmy docenić jej szczerość i nie krytykować. Serio? Nie mogę jako widz napisać, że 40-letnia baba, która nie potrafi odnaleźć w Internecie oficjalnej strony producenta, jest głupia?
 3. tamburynek

  Mamasita

  A czy Buka robiła te badania? Było jakieś story na ten temat? Już dawno zablokowała mnie na is.
 4. tamburynek

  Mamasita

  I dlatego, ze strachu przed odrzuceniem, próbuje tylko znajomości wirtualnych, prosi o nudeski itd. Ok, czaję. Tylko co mu przeszkadza robić dokładnie to samo bez Bu na chacie (tzn. będąc singlem)?
 5. tamburynek

  Mamasita

  Serio uważasz, że istnieją albo kobiety mega piękne i mega zadbane, które mają mega wymagania, albo mega zaniedbane/niepełnosprawne, które mają te wymagania zaniżone? Uwierz mi, jest cała masa kobiet "pośrodku", albo gdzieś w trakcie tej skali, którym nie przeszkadza opona na brzuchu i brak znajomych partnera. Mój mąż jest całkiem duży, waży dobrze ponad setkę i podoba mi się najbardziej na świecie. Znajomych też nie ma, jesteśmy oboje introwertyczni. Boczek nie jest jakiś ostatni, żeby nie móc realizować się w szczęśliwym związku z osobą pełnosprawną.
 6. tamburynek

  Mamasita

  To jakiś ćwierćśrodek, a nie refleksja. Mógłby ją przecież zostawić (rozwód), utrzymywać się sam (pracę przecież ma) i korzystać z życia. I tu mnie uderza perfidia Bu- skoro namówiła go do ślubu, to znaczy, że on formalnie przyjął za nią odpowiedzialność. I już nie może tak zwyczajnie odejść. Będzie musiał płacić na nią alimenty, gdyby rozwód był z jego winy, albo ponieść jakieś inne koszty. Niezłe szambo. Trzeba było wiać od razu.
 7. tamburynek

  Mamasita

  Zgadza się, ale tutaj w grę wchodzi codzienny, katorżniczy kierat, a nie "okazyjna" wymiana przykrych słów czy "okazyjny wpyyyerrrdoll" od partnera. Kiedy w przeciętnej toksycznej relacji dochodzi do manipulacji, są okresy nasilenia i okresy recesji przemocy. Ofiara może się pogubić i nie wiedzieć, czy jest AŻ tak źle, czy może warto ratować relację. Tutaj Boczek musie dzień w dzień obsługiwać Bu, zero odwilży w tym temacie, zero wsparcia, zero zmian. Codziennie pieluchy, kąpanie, karmienie, gorzej jak z niemowlakiem, który waży raptem kilka kilogramów. Zatem jakaś refleksja chyba powinna nadejść? Nikt nie jest aż tak zahukany, żeby nie odczuwać wycieńczenia, notorycznego zmęczenia, czy wręcz obrzydzenia zapachem pieluch i podpasek (zużytych).
 8. tamburynek

  Mamasita

  Mimo że ten dziany to despota czy socjopata, a golas skrojony pod nią? W sumie, dlaczego nie, jeśli ma na to ochotę? Secundo: bez przesady, że Boczek to jakiś despota czy socjopata.
 9. tamburynek

  Mamasita

  Przecież jej jest potrzebny pełnosprawny opiekun, a nie drugi taki sam jak ona. Tu akurat ją rozumiem. Nie chce partnera z niepełnosprawnością, bo taki nie poprawi jej jakości życia.
 10. tamburynek

  Menele spod Biedry

  Ladies and gentlemen... And the next step is... Amarena!!!
 11. tamburynek

  Szimring Połder

  Ma podusię z minionkiem.
 12. tamburynek

  Mamasita

  Przecież ona sama się nie czesze.
 13. tamburynek

  Mamasita

  W którymś z wątków o bapce dziewczyny pisały, że skończyła prawo tylko dlatego, że wykładowcy się nad nią litowali i i tak nie miałaby szans na aplikację. Dziwne z resztą jest to, że nie pociągnęła tego tematu. No i chyba była to uczelnia prywatna, czy nie?
 14. tamburynek

  Mamasita

  Masz na myśli bapkę?
 15. tamburynek

  Szimring Połder

  A co Wam szkodzi jej mitomania? Że ktoś niepełnosprawny obejrzy i sobie naroi? Bez przesady. Jaką ona ma oglądalność? W granicach błędu statystycznego?
×