Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wujaszek_Wania

Zarejestrowani
 • Zawartość

  651
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

8 Neutral

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wujaszek_Wania

  Poznam prawdziwą damę.

  Moja wiedza, Kolego, Koleżanko, Osobo Macicowa bądź Bezmacicowa, jest przede wszystkim rezultatem wysiłku edukacyjnego. Zapewne łatwo sobie wyobrazisz, iż, pomimo, że na przykład, czasów Cesarstwa Rzymskiego nie doświadczyłem osobiście, że mogę posiadać pewną wiedzę w tym zakresie. Toż samo może mieć miejsce w przypadku znajomości tych czy innych strof poetycko-tekściarskich. Zatem wiek życia nie koniecznie musi odgrywać decydujące znaczenie, jako determinanta posiadanej wiedzy odnośnie czego. Pozwolę sobie przy okazji uściślić, a raczej nieco wyprostować Twoje spostrzeżenie: nie starzy ludzie wolą "białe robaki" ale wręcz odwrotnie, "białe robaki" (a zwłaszcza beztlenowce) wolą starych ludzi. Na koniec grzeczna prośba. Proszę, nie zawracaj mi głowy bezproduktywnymi dywagacjami o charakterze psełdointelektualnym, albowiem nie jest to tłopik o charakterze filozoficznym ale miejsce założone w celu poznawania i bajerowania prawdziwych, zatem atrakcyjnych dam.
 2. Wujaszek_Wania

  Poznam prawdziwą damę.

  Zabrzmiało nieco nostalgicznie, taki silurus glanis. Tyle że niezrozumiale. A któż jeszcze pamięta strofy i refreny sprzed cirka pięćdziesięciu laty?
 3. Wujaszek_Wania

  Poznam prawdziwą damę.

  Żakasztemosz...
 4. Wujaszek_Wania

  Poznam prawdziwą damę.

  "Uma gaivoda perdida...", nieprawadaż, R.?
 5. Wujaszek_Wania

  Poznam prawdziwą damę.

  Raczej Cynamoń. Dzień dobry.
 6. Wujaszek_Wania

  Poznam prawdziwą damę.

  "Przyszła wiosna. Wyjdą hżąszcze."
 7. Wujaszek_Wania

  Do_Mini_Judyty_Wiolety

  Wiesz co? Koleżanko? Idę sobie stąd. Dość mam kasowania moich tłopików. Idę w czorty i nie wracam. A miejscowa administracja niech się pocałuje namiętnie w arsz.
 8. Wujaszek_Wania

  Dla Chelenki

  Dobry wieczór.
 9. Malinka, jesteś zwykła sknera.
 10. Wujaszek_Wania

  Dla Chelenki

  Widać, Chelenka poszła sobie na dobre...
 11. A na Maderze jest teraz pięknie - słonecznie i ciepło. Ech...
 12. Wujaszek_Wania

  Dla Chelenki

  Rozumiem Cię, miła Chelenko, doskonale. Jednakowoź szkoda, zważyszy, że znamy się od wielu lat. Ale cóż, chamstwo rzeczywiście śmierdzi. A za te wszystkie z Tobą spotkania dziękuję. Naprawdę!
 13. Wujaszek_Wania

  Kittle_Wing - kontynuacja.

  Moja przenikliwość, Majamuni, w naprzyzwoitszej normie. Ale niekiedy ona nie wystarcza, stąd zawody i rozczarowania. Często potrzeba daru jasnowidzenia, żeby właściwie ocenić człowieka albo sytuację. A daru jasnowidzenia, niestety, nie posiadam w najmniejszym nawet stopniu.
×