Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wujaszek_Wania

Zarejestrowani
 • Zawartość

  357
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wujaszek_Wania

  Dla Chelenki

  Nie, nie będę zaglądać, Chelenko, ponieważ dojdzie do tego, że nie będzie gdzie zaglądać.
 2. Wujaszek_Wania

  Dla Chelenki

  Uważaj, Chelenko, ze swoim babskim wyrachowaniem. Bywa, że człowiek umiera nie na 30 czy 64 procent, ale nawet na całe 100 procent. A wtedy nie ma jak do niego zagadać, choć nie wiadomo jakby się chciało. Nie przelicz się więc. Dla Twojej ciekawości: przeżyłem już zgon dwóch podobnych lokali. Jednego w czasach, o których już nikt pewnie nie pamięta. Potem był drugi, bardzo znany i popularny. A teraz ten obecny dogorywa. Dosłownie. Będzie zejście, Chelenko, to pewna! Nie dzisiaj jeszcze, oczywiście ale w niedalekiej przyszłości. Moje serce to czuje.
 3. Wujaszek_Wania

  Dla Chelenki

  To całkiem możliwe. Obserwując mnie uważnie od lat, wiesz zapewne bardzo dobrze, że moje poglądy dalekie są od mejn (chciałoby się powiedzieć "kampf" ale nie zaryzykuję), no więc są dość odległe od mejnstrimowych. A oni tutaj są szalenie postępowi i nowocześni. Dość powiedzieć, że w odniesieniu do mojej osobistości jak najbardziej ma zastosowanie mądrość o czuwaniu z racji nieznajomości ani dnia, ani godziny. Nie dziw się, jeśli zaraz i tutaj nie będzie można pisać. A jeśli niezbyt czujna administracja zabroni mi całkowicie dostępu, to kto wie, Chelenko, nasza znajomość rozpłynie się na wieki w niebycie oraz nicości.
 4. Wujaszek_Wania

  Dla Chelenki

  Najprawdopodobniej, Chelenko. Zacznij się miarkować, bo zaraz i ten lokal zamkną. A zamieszanie związane z zamykaniem jest coraz bardziej męczące, zatem i uciążliwe. W ciągu ostatniego miesiąca spotkało mnie to już kilkakrotnie.
 5. Wujaszek_Wania

  Kittle_Wing - kontynuacja.

  Obawiam się, że nie rozumiesz, LitłeFink. Znaczy nie tyle się obawiam, co jestem przekonany. Treść Twoich ostatnich wpisów jednoznacznie wskazuje, że Ty nie rozumiesz. Żeby to chociaż była babska, klasyczna przewrotność... Byłoby zabawnie potarmosić Cię za Twoje babskie uszy. Ale wszystko wskazuje, że Ty tak naprawdę myślisz. Stąd moje ogromne rozczarowanie.
 6. Wujaszek_Wania

  Dla Chelenki

  Ano, Chelenko, odpowiadając na Twoje pytanie sprzed niemal trzech lat komunikuję, że tutaj jestem. Dzień dobry albo dobranoc. Jak tam Ci teraz słusznie wypada.
 7. Wujaszek_Wania

  Kittle_Wing - kontynuacja.

  Ech...
 8. Wujaszek_Wania

  Kittle_Wing - kontynuacja.

  A dlaczego, Łiitleking, od jakiegoś czasu usiłujesz mi dopiec? Jesteś z gruntu niesprawiedliwa w ocenie mojej osobistości. Zarzucanie mi a choćby sugerowanie, że "to miejsce" ma jakikolwiek wpływ na moje opinie, jest zwykłą nieuczciwością. Wskaż mi choć jedną osobę menstruującą bądź nawet niemenstruującą, która prezentuje bardziej niezależne sądy i przekonania, niż moje? No? Proszę bardzo!
 9. Wujaszek_Wania

  Kittle_Wing - kontynuacja.

  Cóż, wypada ubolewać. Babskie życie nie jest przesadnie długie i na dobitek ono się nie multiplikuje. Od Ciebie zależy, czy będziesz spełnioną kobietą, czy życiowym przegrańcem (znaczy, upraszam się wybaczenia, moja droga WittleLing - raczej przegrańczynią.
 10. Wujaszek_Wania

  Kittle_Wing - kontynuacja.

  Oczywiście, że potrafię, czego dowodem m. in. wyżej napisane. Ale, i tu moje serce rwie się z rozczarowania, to bezcelowe.
 11. Wujaszek_Wania

  Kittle_Wing - kontynuacja.

  Ściana.
 12. Wujaszek_Wania

  Kittle_Wing - kontynuacja.

  A gdzież Ty, Witteling, znajdujesz moje złośliwości? Zechcesz precyzyjnie, najlepiej punkt po punkcie je wymienić? Odnoszę wrażenie, że pomyliłaś osoby albo wątki.
 13. Wujaszek_Wania

  Kittle_Wing - kontynuacja.

  Proszę mówić za siebie.
 14. Wujaszek_Wania

  Kittle_Wing - kontynuacja.

  Ech, LitllyWimg, odnoszę wrażenie, że Twoja odpowiedź jest skopiowana wprost z jakiegoś kolorowego, przeznaczonego dla osób menstruujących wszystkich płci społecznych, pisma, np. z Wiwy, albo Klałdi, albo czegoś podobnego. Wszystko, do czego się odnosisz zostało jasno wyłożone w moim poprzednim wpisie. Jaśniej już nie potrafię. Ja przychodzę do Ciebie i mówię - kocham Cię a Ty mi odpowiadasz - "dobra, dobra, miłość miłością, ale ty se schowaj tę swoją miłość głęboko w organizm; ja potrzebuję partnerstwa, bo miłość miłością, a porządek musi być!". Wiesz co? Boję się Ciebie. Ty chyba nie zaznałaś męskiej miłości.
 15. Wujaszek_Wania

  Kittle_Wing - kontynuacja.

  A kobiety, których serca w miejsce miłości pożądają "partnerstwa", są godne pożałowania oraz litości.
×