Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ping-pong-zong

Zarejestrowani
 • Zawartość

  36
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ping-pong-zong

  Co się stało z moim mężem

  Ja mam podobnie. Tylko ja wiem co się stało z moją .... Rady sobie daje z sąsiadem xd Który bije zone Liczę na to że moja też dostanie xd
 2. Ping-pong-zong

  Kocham Cię i już tak zostanie do końca mych dni.

  Nie mam jak. Sprawy zabrnęły za daleko. Na Każdym komunikatorze, jestem zablokowany. Od telefonu, po messenger, whatsupy, instagramy. No poprostu jedynie co mogę to liczyć i czekać na to że Ona się odezwie...
 3. Ping-pong-zong

  Kocham Cię i już tak zostanie do końca mych dni.

  Mam tak samo jak Ty... Wpatrzony w ten ...y wyświetlacz siedzę calymi dniami z nadzieją że skoro jest starsza, mądrzejsza, i że podobno mnie kocha... To wkońcu zadzwoni albo chociaż napisze coś obojętnie co nawet kropkę. Ale będę wiedział że jednak chociaż myśli o mnie... A tak to nic innego mi nie pozostaje jak bezradność..
 4. Ping-pong-zong

  gdzie udało wam się znaleźć miłość?

  Dlatego Jebać miłość. Tatuaże kiedyś znaczyły wiele. Dziś znaczą jeszcze więcej. Przypominają by nie wy... się w to bagno po raz drugi.
 5. Ping-pong-zong

  Całe serce.

  To po co się udzielałaś wcześniej?
 6. Ping-pong-zong

  gdzie udało wam się znaleźć miłość?

  Inaczej to wygląda. Jak sam jesteś ojcem. I to 5min potrafi dużo szkód narobić
 7. Zależy czym jest pojęcie robić wszystko dla kogoś. Bo moja byla pani, mówiła że wszystko robi. Ciągle zmęczona. A nie musiała chodzić do pracy. Dzień zaczynała jak wstała 10/11. Nie robiła obiadów. Odkurzyła. Zmywarka zmyla naczynia. I m jak miłość musiała obejrzeć. Domyślam się że te polskie seriale tak męczą człowieka.. Było źle to teraz będzie napewno miała zajebiscie Je. bać system palić liście xd
 8. Tak tez robię. Pora się obudzić zacząć myśleć na nowo.
 9. Ping-pong-zong

  gdzie udało wam się znaleźć miłość?

  Bo to co naprawdę jest nam potrzebne nigdy się nie znudzi A to co jest tylko dodakiem dającym jakieś odcięcie od tego całego syfu który nas otacza. Fajne jest tylko na chwilę. Jak sen po ciężkim dniu. Dobrze się spało ale trzeba wstać. I znów przywitać ciężki poranek.
 10. Podczas gdy jedna osoba zapierdala żeby druga mogła mieć szczęście. A ta druga dla swojego szczęścia podczas gdy ta pierwsza zapierdala. ...i się po kątach. Trochę nie ładnie prawda.
 11. Zostając przy matce. Mówiąc Ci ze Cie kocha? ...ane jest to życie heh
 12. Ping-pong-zong

  gdzie udało wam się znaleźć miłość?

  Melanż po czasie się brzydnie. Bez względu jakie masz drogie alkohole. Ile byś nie miał szmat pod ręką na kiwniecie palcem. Kilogramy koksu, zioła. Wszystko fajne do czasu. Albo on Cię wykończy albo poprostu się znudzi. I wtedy brakuje Ci tej jedynej. Która nie musi się nawet odzywać. Ale szczęście daje Ci sama jej obecność obok Ciebie. Życie to nie filmy Vegi.
 13. A co jeśli jedno chce być z drugim ale nie potrafi odejść spod opieki matki. Czyli nie kocha?
 14. Nie ma szczęścia w miłości bez szczerosci. Lepiej powiedzieć wprost co jest pięć. Kochający zrozumie i znajdą wspólne porozumienie. Niż liczyć na fart że raz się udało bokiem przejść. To uda się kolejny. Ale wszystko jest do czasu. A szydło z wora samo wyjdzie. I wtedy? I wtedy jest jak byc nie miało.
 15. W sumie. Jeszcze suma suma rum może być ze okaże się że dziecko nie jest moje xd
×