Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Burza

Zarejestrowani
 • Zawartość

  746
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

425 Excellent

2 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

5150 wyświetleń profilu
 1. Burza

  Fajki po seksie

  Spotkałam się sama odpalam dymka po. Uwielbiam. Kto nie pali ten nie zrozumie nigdy
 2. Prawdziwie inteligentna i przedsiębiorcza kobieta nie poprzestaje na mgr i w ogóle nie bierze pod uwagę kasy czy taśmy. Tym bardziej nie sprzedaje swojej bielizny na kafe. Dlaczego? Bo jej bielizna jest za droga. Widziałeś jak wygląda bieliźniarka inteligentnej i przedsiębiorczej kobiety? Raczej nie
 3. Mogę Ci wysłać kapsułki ariel jeśli cię nie stać na pranie. Ucz się lepiej żebyś nie musiała sprzedawać swoich gaci zbokom.
 4. Dostajesz medal Obrońca Moralności! Możesz odpocząć.
 5. Podałam tylko przykład, a kredyt na 35 lat może opiewać na miliony ale jak masz ochotę się czepiać szczegółów to trudno.
 6. Nie uraziłeś. Nie uważam swojego męża za frajera. Wbrew pozorom szanuję go i współczuję mu. Zakończmy proszę ten temat. To tylko taka gra słów. Jesteś dobrym rozjemcą.
 7. O tak, wolę ustatkowanych. Takich co mają żony, dzieci i kredyty na 35 lat. Tacy nie narobią kłopotów, nikłe szanse że się zakochają, a że żony zwykle nie chcą im dawać to są chętni i pomysłowi. Tak. Wolę ustatkowanych uchowaj Boże od bycia ostatnią miłością kogokolwiek. Nie mam zamiaru być świadkiem zejścia faceta leżącego na mnie
 8. Ja nie robię analizy twoich postów. Stąd piszę, że nie wiesz o co chodzi a się wymądrzasz(?). Jest 1:0 dla mnie króliś.
 9. On od lat nie je*bie mnie. Długo byłam wierna. Skończyłam grać w celibat. On robi to co lubi i ja robię to co lubię. Więc jest tak jak pisałam wcześniej-nie wiesz o czym i do kogo piszesz. Pozdrawiam. P.s Z królisiem to był sarkazm. Chyba nieodszyfrowany przez ciebie
 10. Znów nie wiesz o czym piszesz. Jesteś przesłodki....taki nieporadny mały króliś.....mmmmm.....
 11. Wchodzę tu dla relaksu, mam bardzo stresującą pracę. Piszę jak jest. Komi-tragiczne jest to że mogę pisać prawdę o sobie tylko na anonimowym forum mam tego świadomość.
 12. Nie znamy się. Gdybyśmy się poznały sama byś oceniła. Tu chyba niczego nie ukrywam. Jedno z nielicznych miejsc.
×