Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Burza

Zarejestrowani
 • Zawartość

  165
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

41 Excellent

Ostatnio na profilu byli

1239 wyświetleń profilu
 1. Burza

  To jest nie fair.

  Po co pytać, dopytywać o takie sprawy jak się nie chce słyszeć odpowiedzi niezgodnej z oczekiwaniem. Technika używania sprzętu jest podstawą. Prawdziwie pewny siebie facet nie pyta czy jest ok, wie, że jest Król Królów i jazda. Tu jest pole do pracy.
 2. Mnie kręci. Bardzo. Ale to dlatego że ja sama mam ciągoty w tę stronę, to mój język. Faceci mają przyzwolenie społeczne na takie akcje gorzej z kobietami. Prawdziwym wyzwaniem jest kobieta lubiącą sporty ekstremalne. Czy takie kobiety podobają się facetom? Raczej niewielu wolą te które lepią pierogi. Hę?
 3. Burza

  Sex bez zobowiązań

  Ale mnie bawią takie dyskusje serio kobiety decydujące się na seks bez zobowiązań zawsze w końcu chcą zobowiązań? Skąd ta niekonsekwencja? Ja nie chcę żadnych zobowiązań, nie mam oczekiwań, co nie oznacza, że facet mnie nie jara totalnie! Ale to tylko seks! On zdradza swoją żonę i choć jest szalony to mąż/facet dla mnie byłby do bani. Nie dla mnie totalnie. Ale seks dobry.
 4. Burza

  Jezioro

  W sumie chciałam napisać to samo
 5. Burza

  Czy brakuje wam seksu?

  Jak to jest z myśleniem o seksie u kobiet i mężczyzn? Stereotypowo to mężczyzna często myśli a kobieta tylko trochę lub mało lub rzadko. Jak jest u Was?
 6. Seks to motor i paliwo w jednym. Nie mam zamiaru sobie niczego odmawiać.
 7. Burza

  Bóg skazał mnie na pracę z samymi facetami.

  Też pracuję z facetami.....uhhhh...to bardzo ciekawe doświadczenie opadają klapki z oczu mój wniosek? Bóg jest mężczyzną! Faceci są cudownie przewidywalni
 8. Mam duże tatuaże, nie jakieś przypadkowe wzorki ale prawdziwe dzieła sztuki, wzory japońskie. Wiesz co jest w tym najlepszego? One ruszają się z ciałem, w czasie seksu, sportu żyją. To jest niesamowite wrażenie i ten kto tego nie widział nie wie o co chodzi. Z resztą wypowiedzi się zgadzam
 9. Burza

  25 lat i co dalej robić?

  Polecam tę drogę: 1 studia, 2 praca, praca, praca, 3. Sport Wszystki te elementy tworzą silną psychikę, pewność siebie i ciało i u kobiety i u mężczyzny. Reszta sama się znajdzie.
 10. Burza

  Czy kobieta ma prawo szukać faceta na seks

  Prawda. Tak to dokładnie wygląda. Kobiet, które polują boją się i mężczyźni i kobiety.
 11. 20 to dziewice (mimo wszystko emocjonalnie raczej tak), 30 bujają się z dziećmi, 40....dzieci odchowane, wiedzą co i jak i....chcą więcej.
 12. Burza

  Problem z seksem

  Yyyy....masz 27 lat. Ostatni dzwonek by szukać kogoś odpowiedniego dla siebie. Nie będzie lepiej, nic się nie poprawi, żaden lekarz ani badania nic nie dadzą. Będzie za to gorzej, u niego i u ciebie. Niczego sobie nie przetłumaczaj, nie racjonalizuj, to nie twoja wina, on tak ma i będzie z czasem coraz gorzej. Serio, posłuchaj tego co piszę. Tego kwiatu pół światu. Jesteś wolna, szukaj kogoś kto mówi twoim językiem, bo ten chłop nie będzie patrzył na Twoje łzy.
 13. Burza

  Burza to do Ciebie

  Powiedziałam tak, mam możliwości nawiązania relacji w pracy, mówiłam o tym wprost. Trochę się sfoszył ale zasadniczo nic to nie zmieniło.
 14. Burza

  Burza to do Ciebie

  Nie, nie, nie, nie. Relacja przyjacielska, kumpel od żartów i podwożenia z zakupami. Kilkanaście lat małżeństwa w kubeł.
×