Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Piąteczek

Zarejestrowani
 • Zawartość

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

143 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Piąteczek

  Zpopk

  Zacytowany post Zwierza z twittera jest idealnym przykładem tego, o czym pisałam wcześniej. Kaśka traktuje męża jak aportującego pieska, który bawi towarzystwo, jest taki głupiutki, ale przy tym uroczy.
 2. Piąteczek

  Zpopk

  Te infantylne gadżety, które Kaśka kupuje: holograficzne plecaczki dla dzieci, buciki, kurtki, różowiutkie zeszyty, opaski czy długopisy to, mam wrażenie, jakaś forma rekompensaty z czasów dorastania. Do niedawna Kaśka głośno krzyczała, jak bardzo nie interesuje się swoim wyglądem. Była zaniedbana, sprawiała wrażenie niedomytej i zapuszczonej. Niedawno odkryła, że robienie czegoś ze swoimi włosami, kupowanie kolorowych ubrań i biżuterii może sprawiać przyjemność i poprawiać samopoczucie. Podejrzewam, że w czasie, gdy nastolatki przeżywały swoje pierwsze fascynacje chłopakami, czytały Bravo Girl i odkrywały swoją kobiecość, Kaśka była poważną, nieco wyalienowaną dziewczyną. W domu nie miała plakatów na ścianie, nie nosiła pstrokatych legginsów i nie kopiowała układów tanecznych z teledysków nastoletnich idoli. Teraz próbuje nadrobić i nie widzi, jakie to żałosne. Nie ma nic złego w kupowaniu dziecinnych naklejek, kolorowych pisaków czy zabawnych dodatków, ale Zwierz prezentuje to z takim namaszczeniem, jakby obwieszczała światu nową religię.
 3. Piąteczek

  Fashion ela

  Eliza pragnie dzielić się wiedzą z całym światem. Świat też tego potrzebuje, więc Fashionelka wychodzi mu naprzeciw.
 4. Piąteczek

  wnętrzarskie

  Architekt_na_szpilkach - dużo informacji o wnętrzach, architekturze i o remontach mieszkań w kamienicach. Piatypokoj - kreatywność, inteligencja i poczucie humoru. Ahousetomakeourhome, thistimeincolour, kotiharjunkupeessa, mad_house_beaumaris, edwardian_seaside_home
 5. Piąteczek

  Zpopk

  Kompletnie wypaczyłaś to, co napisałam. Niech sobie ma brzydkie, zagracone mieszkanie i nagrywa storki na jego tle, bo to jej dom i skoro jej pasuje tak mieszkać, to niech mieszka. Nie przeszkadza mi to, że ludzie nie mają mieszkań w trendach (minimalizm to tylko jeden z wielu trendów, tak na marginesie). Twoje analogie są naciągane i nie mają nic wspólnego z tym, o czym mówię, ale widzę, że chcesz bronić swojego stanowiska choćby kosztem insynuowania rozmówcom paskudnych poglądów. Niefajnie.
 6. Piąteczek

  Zpopk

  Konta wnętrzarskie, które poleciłyście, nie mają nic wspólnego z #teamblok, który wymyśliła Kaśka. Tutaj wszystko jest przemyślane, ładne, spójne, są designerskie przedmioty. Blogerka nawet wspomina o wychowaniu estetycznym, uczeniu dzieci sztuki. Kaśka tej lekcji nie otrzymała i nie czuje potrzeby mieszkania ładnie. I to jest ok, jej sprawa, tylko po co dorabiać do tego filozofię normalizowania brzydkich wnętrz? Co tu normalizować? Są wszędzie, wszyscy o tym wiemy, często mieszkamy brzydko z powodu braku innych możliwości, ale w większości chcemy ładniej, przytulniej, wygodniej.
 7. Piąteczek

  Zpopk

  Patrząc na zdjęcia z mieszkania Kaśki czułam potrzebę posprzątania i powyrzucania połowy gratów. Rozumiem trend pokazywania "normalności". Ludzie nie żyją mając tackę z kieliszkiem szampana i wetkniętą weń różą na łóżku, bo to niewygodne i generalnie dziwaczne, ale coraz więcej ludzi urządza się tak, by nawet codzienny bałagan i brak wymyślnych aranżacji tworzyły miłą i estetyczną otoczkę, bo w takich wnętrzach żyje się bardziej komfortowo. Nie trzeba mieszkać brzydko i zagracać się, by brakowało miejsca na oddech. Kaśka mogłaby wreszcie zrozumieć potrzebę tworzenia wokół siebie piękna, zamiast atakować tych, którzy chcą się pochwalić ciężką pracą, jaką jest urządzenie sobie i bliskim miejsca do życia.
 8. Piąteczek

  Fashion ela

  Już spadł z rowerka. Nasze gwiazdy źle znoszą czytanie opinii osób spoza swojej sekty.
 9. Piąteczek

  Fenomen Rafalali

  Rafalala jest okropną osobą, ale w komentarzach roi się od transfobicznych i homofobicznych treści.
 10. Piąteczek

  Nietypowa para z Olsztyna

  Kilka lat temu pretensjonalne, pełne zachwytu wpisy, były znośne, dziś to eskalowało do rozmiarów, których nie da się czytać. Parka jest przepełniona samouwielbieniem i przekonana o własnej wyjątkowości, a to jest niestrawne. Afektowany styl pisania, charakterystyczny dla licealistek i nic ciekawego do zaproponowania czytelnikowi, żadnych ciekawych przemyśleń czy świeżego spojrzenia na cokolwiek. Nie ma sensu ich śledzić.
 11. Piąteczek

  Fenomen Rafalali

  Celebrytów nie można porównywać ze zwykłymi ludźmi. Kobieta, wiążąc się z facetem płacącym alimenty na dzieci z wcześniejszego związku, musi się zastanowić, czy zostanie mu jakaś kasa na potencjalnego wspólnego potomka, czy będzie musiała utrzymywać go sama. Celebryci nie mają takiego problemu. Stać ich na alimenty, nianie, pomoce do sprzątania, więc ich życie towarzyskie i zawodowe nie cierpi z powodu konieczności zajmowania się dziećmi. Inny świat.
 12. Piąteczek

  Zpopk

  Oj, tak. Dla ludzi, którzy tworzą teksty udając, że są własnymi zwierzakami, na pewno istnieje osobny krąg w piekle. Jedyny profil, jaki widziałam, który nie jest żenujący, to Filet_z_psa. Kaśka ma fatalny, strasznie ciężki dowcip, ale poczucie wyższości każe jej uważać, że krytykujący nie dorastają do jej poziomu i nie rozumieją wyrafinowanego humoru.
 13. Piąteczek

  Zpopk

  Są spoko. Jeśli Kaśka miała fun, zdjęcia jej się podobają, jest zadowolona, to znaczy, że brak wykonał dobrą robotę. Zdjęcia z Kościuszką przypomniały mi wierszyk Gałczyńskiego -Patrz, Kościuszko, na nas z nieba! - raz Polak skandował i popatrzył nań Kościuszko, i się zwymiotował.
 14. Piąteczek

  Janina Daily

  O tak
×