Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Lola9090

Zarejestrowani
 • Zawartość

  448
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

492 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Lola9090

  Kupiłam mieszkanie

  Jak ona śmie kogokolwiek pouczać, jak sama nie ogarnia rzeczywistości. Dziś założyła swoje stare adidasy, kiedy na chodnikach zalega śnieg i jest ślizgawica. Masakra.
 2. Lola9090

  Kupiłam mieszkanie

  W swoim ebooku na pewno wspomni Golfowi poświęci ze dwa rozdziały xDDD
 3. Lola9090

  Podróżująca Cebula

  Ano, też mi się wydaje, że to były przynajmniej dwie dziewczyny. I tak, miejscówka jest super, ale chyba tylko w ciepłych miesiącach, wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że się w nocy nie zmarznie. Na pewno można miło spędzić czas na takim wyjeździe, ale nie wiem czy te pieniądze są tego warte. Lepiej urządzić sobie taki wypad ze znajomymi, na własną rękę.
 4. Lola9090

  Podróżująca Cebula

  Kiedyś tu na Kafe, ale w temacie który spadł, wypowiedziała się uczestniczka, która była rozczarowana tymi warsztatami, zwłaszcza warunkami tam panującymi, brała udział w jesiennej edycji i w tych domkach było strasznie zimno, pisała też, że jedzenia było mało. Ktoś też pisał, nie wiem czy ta dziewczyna, że influ trzymają się razem, a z uczestniczkami się nie integrują.
 5. Lola9090

  Kupiłam mieszkanie

  Ania powie, że była kiedyś autystycznym dzieckiem, więc jest ekspertem w tej dziedzinie xD Już teraz widać, że ciągle wspomina jaka to była nierozumiana w szkolnych czasach, więc może napisać takiego ebooka by doedukować społeczeństwo xD
 6. Lola9090

  Kupiłam mieszkanie

  Ona ewidentnie ma zamiar spieniężyć ten autyzm. Chwaliła się jakiś czas temu, że ona widzi jakie trendy królują w necie, bo widzi to po amerykańskim TikToku, więc się wzięła za autyzm, bo wie, że coraz więcej ludzi się diagnozuje, do tego teraz masa dzieci ma problemy tej natury. Ania przecież po pedagogice, więc jeśli połączy swój autyzm z dziecięcymi zaburzeniami, to mamusie z insta to łykną.
 7. Lola9090

  Kupiłam mieszkanie

  Nie da się tego oglądać. I taka wyższość z tego wszystkiego przebija... Bo ona jest nieneurotypowa. Już nawet zapomniała o mieszkaniu kupionym za gotówkę, ma lepszy powód by czuć się lepszą od wszystkich xD
 8. Lola9090

  Podróżująca Cebula

  Widocznie zadziałała lepsza (anty)reklama, czyli poczta pantoflowa, i poszło w świat, że te warsztaty to niewypał
 9. Lola9090

  Kupiłam mieszkanie

  Ja pierniczę, ale ona bredzi. Będzie się teraz onanizować swoją wyjątkowością. Ten hasztag powinien brzmieć #temporarilyautistic Przecież ona będzie o tym gadać, dopóki to będzie modne i ludzie nie poczują się zmęczeni tematem. Masakra.
 10. Lola9090

  Włosomaniaczki

  Zainwestowały w swoje marki, więc nic dziwnego, że głoszą takie teorie. Do tego opłacają swoje koleżaneczki by pomagały w tym przekręcie i biznes się kręci. Ciekawe co by się okazało, jakby tak ktoś zbadał składy tych ich cudowności. Czy czasem nie okazałoby się, że te wszystkie szampony to jakaś woda z mydłem xD
 11. Lola9090

  Włosomaniaczki

  Zgadzam się. Te wszystkie szampony od influ można o kant doopy potłuc. Od kiedy myję włosy Vichy Neogenic i kładę na włosy odżywkę bananową Fructis ma super włosy.
 12. Lola9090

  Kupiłam mieszkanie

  Mieszkanie raczej jeszcze nieurządzone. Prace remontowe cały czas się opóźniały.
 13. Lola9090

  Kupiłam mieszkanie

  A co mówiła? Ten jej brat to jakiś alkoholik? Bo coś takiego mi się kojarzy, że w którymś temacie było to wspomniane. Tylko nie wiem czy mi się coś nie miesza teraz...
 14. Lola9090

  Femimoda

  To była tradycyjna warszawska zabawa
 15. Lola9090

  Kupiłam mieszkanie

  Ona zaraz zrobi z siebie geniuszkę, to idzie w tym kierunku. Pięknie jej peron odjechał.
×