Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Agul

Zarejestrowani
 • Zawartość

  100
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

27 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Z ulotki moich tabletek pamiętam, że była informacja, że jeżeli krwawienie nie wystąpi to pierwszym co powinno się sprawdzić czy nie doszło do zapłodnienia ale z tego co widzę jest już wykluczone i w razie braku krwawienia kontakt z lekarzem. Ogólnie krwawienie powinno wystąpić bo przy odstawieniu hormony nie działają i zaczyna się złuszczać to co tam ma się złuszczyć i oczyścić. Nie zaszkodziłoby skontaktować się z lekarzem i upewnić się, że nic więcej się nie zadziało. Według mnie powinno się przesunąć krwawienie ale nie zatrzymać jeżeli jest jednak ten czas „placebo”.
 2. Być może pęcherz nie był dostatecznie wyleczony albo problem jest z nerkami kto wie czy też nie przez niedoleczenie infekcji. To może być wszystko. Lepiej idź do lekarza rodzinnego lub zrób prywatnie badania typu usg całej jamy brzusznej, badania wątrobowe, kreatyninę, badanie moczu z posiewem, ogólnie morfologię z rozmazem.
 3. Na nic się nie zdadzą tu rachunki prawdopodobieństwa bo jedna osoba powie, że jedzie na tym całe życie (znajdziesz tu takie opinie), jak i przeciwstawne. Jeżeli chcesz zajść w ciążę to powinno dochodzić do pełnego stosunki w dni płodne. Chyba, że sprawa nie jest obgadana obustronnie i liczysz na traf, że akurat się uda, a narzeczony nie będzie mógł mieć pretensji bo on również się nie zabezpieczał ale to już nie za fajnie wygląda. Polecam rozmowę i radość z seksu bez przerywania w kulminacyjnym momencie.
 4. Kosiniakowe to świadczenie rodzicielskie dla osób nieuprawnionych do zasiłku macierzyńskiego, wnioski dostępne są na stronach Ośrodków Pomocy Społecznej lub na stronie Ministerstwa Rodziny i należy je złożyć w swojej gminie (często właśnie w OPS) i stąd są wypłacane.
 5. Diafragma nie chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową! Za takie rozsiewanie głupot powinny być kary!
 6. Pytasz się czy możliwe, że w cyklu brania tabletek i dostaniu krwawienia z odstawienia jesteś w ciąży? To odpowiadam nie ale możesz być jedną na milion, że a jednak. Zostajemy jednak przy odpowiedzi nie. Pierwszym sygnałem ostrzegawczym przy tabletkach antykoncepcyjnych jest niewystąpienia krwawienia z odstawienia w przerwie między tabletkami, tutaj krwawienie jest więc tak jak należy. Ochrona przed ciążą jest zachowana również w czasie przerwy o ile zaczniesz we właściwym dniu kolejne opakowanie tabletek i rozpoczniesz nowy cykl.
 7. Tabletka po to duża dawka hormonów i niemalże pewne, że najbliższy cykl będzie poprzestawiany. Ciąży bym się nie dopatrywała. Czekaj spokojnie na okres i jeżeli zabezpieczacie się tylko mechanicznie radzę bardziej uważać bo częste branie takich tabletek bardzo niekorzystnie wpłynie na gospodarkę hormonalną.
 8. Wróciłam do pracy jak mój syn miał niecałe 7 miesięcy i do 9 miesiąca życia miałam podobne pobudki co chwile, a rano do pracy. Niedość, że jadł kaszkę na noc to budził się i tak co 2-3 godziny, a był cały czas teoretycznie na piersi, nie podawałam modyfikowanego. Za radą i to okazało się dobrą przestałam go przystawiać bo faktycznie prędzej chodziło o przytulenie się i kontakt ze mną niż o jedzenie. 2-3 dni odmów w nocy i prawie każda noc przespana (wiadomo zęby i te sprawy dawały się też we znaki stąd też traktowanie piersi jak smoczka).
 9. Zbadaj prolaktynę, a najlepiej idź do lekarza po skierowanie i zrób od razu badanie z obciążeniem. Typowy objaw za wysokiej prolaktyny.
 10. Będą takie historie jak wyżej, że potwierdziło to ciążę, u mnie po przepisowym czasie test był negatywny, po kilku godzinach niby pozytywny, oczywiście ciąży nie było. Powtórz za dzień lub dwa lub zrób badanie krwi.
 11. Przy takich długotrwających objawach jak najszybciej do lekarza. Może to być tylko przeciążenie z okresu ciąży, mogą wychodzić wady postawy, a może to być nowotwór. Wszystko i nic.
 12. Agul

  Wynik Beta HCG

  Coś się zadziało napewno ale żebym na spokojnie mówić o ciąży zrób po 48h drugi raz beta HCG i zobacz czy przyrasta, jeżeli tak to spokojnie możesz planować już wizytę u lekarza. Nie ma co za szybko iść bo może nic nie zobaczyć na usg, chyba, że wynik będzie wzrostowy, a zaczęłyby się jakieś plamienia wtedy liczy się czas. Powodzenia.
 13. Jakbym czytała o mojej koleżance kilkanaście lat temu. Ten sam wiek jej, taka sama różnica wieku. Wielka miłość. Nawet jej się oświadczył. W końcu się to rozpadło. Poszła po rozum do głowy gdy on już planował dzieci, dom, psa a ona ledwo skończyła szkołę i dopiero wkraczała w dorosłość. Wiadomo, z nim był ten pierwszy raz, i kolejne… nie pozostaje nic innego jak rozmowa z córką, uświadomienie jej czym może skończyć się współżycie bo to, że to zrobi nie masz kompletnie na to wpływu, a każda próba zamknięcia jej w domu, czy zabraniania skończy się buntem. Wiem, nie jest to łatwe ale taki wiek niestety. Usłyszysz, że jest prawie dorosła (mając na myśli pełnoletność, która oczywiście nie idzie z tym w parze). Edukacja, rozmowa, uświadomienie. Spokojne ale rzeczowe rozmowy.
 14. Nie ma innego wyjścia jak wyprowadzka. Nie ma i tyle. Nie zmienisz teściów, ani też nie możesz za dużo fikać w ich domu. Jeżeli mąż stoi po ich stronie to nie dorósł do swojej roli. Z nim czy bez niego pakuj się, bierz córkę i do rodziców zmykaj. Jak facet się ogarnie zrobi wszystko by być z wami, jeżeli nie to widać nie zależy mu ani na rodzinie, ani na Twoim zdrowiu. Bierz się w garść i uciekaj jak najprędzej.
×