Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

albalbalb

Zarejestrowani
  • Zawartość

    104
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

100 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. albalbalb

    Mamaginekolog

    Mi tez się podobają, podoba mi się dużo szafek do przechowywania, ta kuchenka fajna jest. Kolory?mogą być. W ich poprzednim mieszkaniu było chyba bardziej surowo, ta podłogi, to troche jak w magazynie. że drogie meble czy dodatki, jak mają kasę to niech kupuja to normalna rzecz. Mi tam się podoba i serio nie wiem dlaczego ktos pisze że wydziwione bo wg mnie to nic tam nie ma wydziwionego.. no ale to tez subiektywne. dla kogos może i wydziwiaste.
  2. albalbalb

    Mamaginekolog

    Ja to napisałam odnośnie tylko tego spostrzeżenia że mając tyle pieniędzy Nikola nie ma stylu, że kasa na to nie ma wpływu. Takie czepianie się słówek A odnośnie ich domów, to nie uważam że są jakieś nawymyślane i bez stylu, każdy urządza jak chce, Nie rozumiem, dlaczego ktoś osądza kogoś o brak stylu, no każdy ma swój, a jak już nie projektował projektant to bez stylu niby. o wogóle jest wyznacznikiem stylu, że czyjś dom ma styl a kogoś innego nie.. Tak samo jak z ubiorem,.. każdy ma swój styl i nie ma co krytykować, ewentualnie nam się może nie podobac..
×