rokabaska
Zarejestrowani-
Zawartość
422 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Reputacja
18 GoodOstatnio na profilu byli
4739 wyświetleń profilu
-
a kacapy bojom sie burzy? a tjebje nrawitsa w Polszu?
-
UWAGA !!! Bruce Lee bral aspiryne na bol glowy
rokabaska odpisał 84Michal84 na temat w Życie uczuciowe
a osoba na rencie lub bycie dziecgiem mundurowym powoduje uszczerbki w mozgu? michale84? -
nie wiem ale nie
-
prowokuje za kase?
-
Chciałabym uprawiać namiętny seks
rokabaska odpisał Znuzona_zyciem_vienna na temat w Życie erotyczne
błędy u viennoćki - spowszechniala zamiast spowszeniała / wszytsko / zaworicil -
Chciałabym uprawiać namiętny seks
rokabaska odpisał Znuzona_zyciem_vienna na temat w Życie erotyczne
Znuzona_zyciem_vienna Zarejestrowani 6 10 postów Zgłoś post Napisano Lipiec 9, 2021 Hejka. Musze sie wygadac. W skrocie to tak: mialam meza i dwoje dzieci, wszytsko bylo jak w bajce dopoki nie poznalam bogatego faceta. Byl starszy o kilkanascie kilkadziesiat lat i zaworicil mi w glowie. Wiecie byl taki meski, madry, nie jak moj udomowiony byczek w domu. Wdalam sie w namietny romans, nawet sie zakochalam. Rzucilam meza a ze moj ukochany mieszkal w Warszawie a ja w Wiedniu to zostasilam dzieci u ich ojca zeby moc kursowac do ukochanego. Bylo cudnie, wakacje, kasa, kwiaty, dobre jedzonko i markowe torebki. Niestety po roku spowszechnialam mojemu ukochanemu i mnie zaczal zdradzac z innymi. Zaczal sie ciezki okres ale juz sie na szczesvie skonczyl. Jestem teraz sama, maz mnie nie juz nie chce (ma nowa kobiete). Corka nie chce ze mna kontaktu, tylko syn maly jeszcze to mnie toleruje. Jestem rozbita i niewiem co ze soba poczac. Jak lozyc sobie zycie na nowo? -
Chciałabym uprawiać namiętny seks
rokabaska odpisał Znuzona_zyciem_vienna na temat w Życie erotyczne
pudło : ) -
Chciałabym uprawiać namiętny seks
rokabaska odpisał Znuzona_zyciem_vienna na temat w Życie erotyczne
nie- "autorka" co się po 4 latach uaktywniła -
Chciałabym uprawiać namiętny seks
rokabaska odpisał Znuzona_zyciem_vienna na temat w Życie erotyczne
rus ka morda z awatara, znudzona zyciem i leniwa intelektualnie i denerwująca -
ile osób tutaj to tłuki półobcokrajowcze i polskie? 3 osoby tu pisza? czy 5?
