Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kati90

Zarejestrowani
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. kati90

  Rozczarowanie Tinderem

  Ciekawa teoria. Nie daję w prawo zdjęć samych przystojniaków, tylko facetów, którzy wyglądają na zadbanych, pozytywnych i sympatycznych. Niestety mam wrażenie, że część tam po prostu kolekcjonuje pary.
 2. kati90

  Uszczypliwość faceta po spotkaniu

  Odezwał się po kilku dniach i zaproponował żebym przyjechała do niego ( 50 km) to gdzieś wyjdziemy, a potem mogę zostać na noc jak chcę. Żenada. Oczywiście nie pojechałam.
 3. Miesiąc temu założyłam Tindera. Nie liczyłam od razu na poznanie miłości życia, ale myślałam, że porandkuję. Niestety mimo 90 par mało kto pisze, a gdy już to nastąpi kontakt urywa się po kilku zdaniach. Sama oczywiście też czasami piszę do faceta z którym mam match pod warunkiem, że ma opis. Niestety jakieś 70 % tych opisów nie ma, lub jest to jedno zdanie typu jestem jaki jestem. Oczywiście dostałam kilka propozycji sexu. Jak dla mnie jest to apka, gdzie najtrudniej się umówić. Może to wynika z tego, że mieszkam w mniejszym mieście, a do wojewódzkiego mam 50 km. Jakie są Wasze wrażenia?
 4. kati90

  Tinder

  W pełni popieram. Mam tą aplikację 3 tygodnie i mimo kilkudziesięciu par napisało do mnie 7 facetów z czego żaden nie zaproponował spotkania. Po wymianie kilku zdań po prostu kontakt się urywał. W ogóle zauważyłam, że mało z nich ma tam opisy.
 5. kati90

  Uszczypliwość faceta po spotkaniu

  Na spotkaniach nie prowadzę monologu. Rozmawiamy na neutralne tematy typu praca, zainteresowania, też z niektórymi pożartowałam. Nie zdarzyło się, że podczas spotkań była cisza i ktoś zerkał na zegarek. Dlatego nie wiem o co chodzi. Wiem tylko, że portale randkowe nie są dla mnie.
 6. kati90

  Uszczypliwość faceta po spotkaniu

  Tak odpowiedziałam. Konto usunęłam, bo przykra prawda jest taka, że jak facet się do mnie odzywa po spotkaniu to chodzi mu tylko o zabawę. Żaden z 10 z którymi się umówiłam w ostatnim czasie nie chciał mnie poznawać jako przyszłej partnerki. Może to jakiś pech, albo portale nie są dla mnie.
 7. kati90

  Uszczypliwość faceta po spotkaniu

  Raczej nie, bo facet już się nie odezwał
 8. Spotkałam się dziś z facetem poznanym przez portal Sympatia. Wypiliśmy kawę, pogadaliśmy, ale bez większych fajerwerków. Po spotkaniu popatrzył na mnie i mówi: "Ładna, w miarę inteligenta kobieta i od dłuższego czasu nie ma faceta. Jak to tak. Nie szukałaś?" I głupi uśmieszek. Dla mnie słabe, bo zrozumiałam to w ten sposób, że według niego gdzieś musi być haczyk :). Mógł sobie darować...
×