Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

NYjazz60

Zarejestrowani
 • Zawartość

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Obecnie w czasie infekcji korony bieganie po domach za cukierkami to zły pomysł. Halloween to zabawne święto dla dzieci, jednakże w Polsce taka zabawa koliduje z pełnym zadumy wspomnieniem zmarłych. Trzeba to uszanować, mamy inne zwyczaje. Zresztą święto to ma korzenie w pogańskiej magii i czarach oraz zawiera element satanizmu i wróżbiarstwa, więc nie do końca jest niewinne.
 2. Związek po latach się nie wypala, ale ewoluuje. Ogromne pożądanie przechodzi bardziej w rutynę i przywiązanie, nabiera wiekszego poczucia bezpieczeństwa i zaufania. Ale to w dobranym związku. Związki niedobrane tkwią w miejscu i w stagnacji bo partnerzy swìadomie lub pod nie chcą w to nic inwestować. Tak więc tkwią w jednym miejscu, bez planów, bez inicjatywy ale głównie dla doraźnej wygody typu wspólny czynsz i opłaty. Popatrz dobrze na początki waszego związku i oceń co was naprawdę połączyło i skłoniło do zamieszkania razem. . Możecie spróbować terapię dla par, jest szansa że coś się wyjaśni.
 3. NYjazz60

  Czy facet chciał mnie spławić ?

  Wygląda na jazdę próbną po której zdecydował, że to nie jest samochód dla niego.
 4. Inni też tak pracują, jedni z chciwości, inni z konieczności. Na dłuższą metę się nie da, więc upewnij się, że robisz to w jakimś konkretnym celu i mądrze zarządzasz dochodami. Wszystko zależy też od twojego wieku, zdrowia i typu pracy a także stylu życia w wolnej chwili.
 5. NYjazz60

  Niedojrzałość do związku

  Gratuluję samoświadomości! Żadko kto przyznaje, że jest niedojżały, a rozpad związku to jego wina. Pocieszę Cię również, że świetnie pasujesz do teraźniejszości i jesteś typowym 32-latkiem o podejściu do życia niegdysiejszego 19-latka. Jednocześnie muszę Cię zmartwić, nie każdy dojrzewa. Jest szansa, że wprost przejdziesz z niedojrzałości w starość i to lajtowo-tymczasowe podejście do relacji Ci pozostanie.
 6. "Radca prawny mówiła mi że połowa tych pieniędzy należy mi się i jak po dobroci nie odda to muszę sprawę złożyć do sądu." Zdecydowanie tak, a jeśli masz wyciągi i raporty z kąta bankowego okazujące te 50tys to trzymaj na dowód. "Twój mąż może wziąść teraz kredyt, bo ma dochody i w świetle prawa, Ty też będziesz go spłacać. " Wątpię czy pożyczka zaciągnięta przez jednego partnera w czasie separacji jest obowiązkiem drugiego. Najlepiej ponownie poradzić się adwokata. Napewno tak jest w wypadku wspólnej karty kredytowej więc trzeba się z takich wycofać. Również niebezpiecznie mieć wspólną np nieruchomość którą partner może bez twojej wiedzy użyć pod zastaw.
 7. "Dziewczyny A powiedzcie co myślicie na temat laptopów, aparatów cyfrowych ? TaM jest napewno pełno ich zdjęć, w końcu trochę czasu razem przeszli, jeździli na wakacje wycieczki ... chyba lepiej po prostu nie zaglądać? Bo po co się katować, a przecież nie można wymagać usunięcia tego" Lepiej do tego nie zaglądać. To część ich historii jako rodzina, nie masz prawa oczekiwać że się jej ma wyprzeć. Stare telefony i aparaty i tak leżą w kącie. A co do powrotu do byłej, w życiu nie ma żadnych gwarancji, raczej skup się na tym co jest tu i teraz.
 8. Tak to typowe i najczęstsze zjawisko. Mężczyźni interesują się kobietą z którą obecnie są i przez to jej dziećmi, czy są jego czy nie. Dzieci poprzedniej żony czy partnerki idą w wygodne zapomnienie, to jest standartowe nastawienie. Dlatego rozwód to taka tragedia dla dziecka, nawet dorosłego.
 9. Kobieto, to nie jest nastolatek tylko czteroletnie dziecko! Masz tu pole do popisu aby zbudować fajne relacje z nim a takze w waszym domu. Nie zrażaj się tym że dziecko jest zamknięte. Zresztą piszesz, że lubi się z twoim dzieckiem, więc tylko się cieszyć i na tym budować. Nie upatruj w nim /dziecka tamtej/, lecz zobacz w nim małego bezbronnego człowieka. To, że twój partner jest nim pochłonięty w czasie wizyt to tylko o nim świadczy dobrze. Zorganizuj jakiś wspólny wypad - wy i dzieci, na przyklad do zoo, z lodami. Dzieciaki bedą miały co wspominać i bedziecie mieć zabawę wszyscy razem. W święta ubierz z dziećmi razem choinkę. Stwarzaj takie wspólne momenty, oprocentują potem.
 10. 21 tydzień to piąty miesiąc. Drugi trymester jest najlżejszy i pełen dobrego samopoczucia ciężarnej. Jeśli masz trudności z chodzeniem po schodach, może to sygnalizować jakiś problem, choćby z ciśnieniem, sercem czy cukrem. Skonsultuj to z lekarzem, warto sprawdzić.
 11. NYjazz60

  Facet boi się seksu

  Nie jesteście parą, ale uprawiacie s..ks ;-)? To na czym ta relacja polega, przypadkowa znajomość z przytulaniem? Facet ewidentnie ma jakieś zahamowania. Robi uniki w tym co dla niego niekomfortowe. Nawiasem, nie każdy na codzień nazywa seks - seksem. Ludzie mają swój kod słowny i zdrobbienia. Słowo seks choć poprawne, brzmi technicznie i mało romantycznie, a /uprawianie seksu/ brzmią jak wyścig kolarski.
 12. To całkowicie typowe w pierwszych 2-3 miesiącach ciązy, potem mija. Na półmetku będzie normalnie.
 13. To może być infekcja grzybiczna, drożdżaki. Biegiem do lekarza.
 14. Intensywne zainteresowanie seksem i zbieranie informacji na ten temat to bardzo normalne w tym wieku. Znajdź jak najlepszą książkę - poradnik o seksie z ilustracjami i objaśnieniami. Także o rozrodczości człowieka, zapobieganiu ciąży, chorobom wenerycznym, słowem o całej seksualności człowieka i daj synowi. Powiedz mu także, aby zadawał pytania jeśli ma takie. Wychowasz zdrowego, zrównoważonego i miejmy nadzięję odpowiedzialnego mężczyznę.
 15. NYjazz60

  Mojej Śwince morskiej ropieją oczko

  Swinka pewnie potrzebuje kropli z antybiotykiem. Czy suplementujesz Vit C? Swinki tego potrzebuja. Najlepiej wez swinke szybko do weterynarza, mozesz duzo zalatwic jedna wizyta.
×