Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Klpppoprytty

Zarejestrowani
 • Zawartość

  297
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

28 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. No ale jak to zerwales przez pomyłkę a nie wiesz co robić, nie masz pomysłu.. żeby normalnie sprostować przez tel nie pomyślałeś? Skoro zablokowała to się przejęła, przykro jej było. Tym bardziej należało wyjasnic
 2. Dziwne, pomyłka była po twojej stronie, czemu nie wyjasniłeś od razu? I to taka prosta, do tego. Dziwne.
 3. Klpppoprytty

  Podobam mu się, ale mnie ignoruje teraz

  Żeby por*******chać trzeba być sprytnym.
 4. Klpppoprytty

  Podobam mu się, ale mnie ignoruje teraz

  No co ty, gdybym była mężczyzną to bym mówiła o sobie w czasowniku męskim. Poszedłem, zrobiłem. Oczywiście że faceci są głupsi w tym ale wiem że jak kobieta ich interesuje to analizują ją. Tylko gorzej to robią niż my.
 5. Klpppoprytty

  Podobam mu się, ale mnie ignoruje teraz

  Przecież moje koleżanki analizowali przy mnie, to czemu mam nie wierzyć im. Oczywiście tylko te które chcieli poderwać. Nawet ty na tym forum nic innego nie robisz.
 6. Klpppoprytty

  Podobam mu się, ale mnie ignoruje teraz

  Wojciech, Nie mnie analizowali a moje znajome, jeśli jakiś mężczyzna kiedykolwiek analizował mnie to przecież by mi chyba nie mówił .
 7. Klpppoprytty

  Podobam mu się, ale mnie ignoruje teraz

  Sztywne strucle , tak słyszałam opinie że w Polsce faceci nie są swobodni w podrywie. Polskie kobiety więc muszą brać to co im dają. Może to łykamy, bo co innego jest do wyboru....
 8. Klpppoprytty

  Podobam mu się, ale mnie ignoruje teraz

  Kłamiesz, hehe, każdy facet którego znałam analizował takie rzeczy, tylko że faceci są mniej wrażliwi/ spostrzegawczy więc gorzej to analizują.
 9. Klpppoprytty

  Podobam mu się, ale mnie ignoruje teraz

  Każdy tak robi U faceta to jest obowiązek, w "dobrym tonie" że żartuje sobie z dziewczynami. Że się patrzy się, uśmiecha i prawi komplementy. Kiedyś się nawet sadzało przy stole co drugie miejsce facet, żeby każda była w ten sposób zabawiana. Nawet nierobienie tego jest w jakimś sensie niegrzeczne. W jednym regionie Włoch każdy facet się ogląda za kobietami bo nieobejrzeć się to wyraz braku szacunku. Każdy normalny facet który nie jest introwertykiem "udaje trochę" że podrywa. A jak któraś sie wkręci to dodatkowo jest to śmiesznie i można mieć z tego dużo zabawy.
 10. Klpppoprytty

  Podobam mu się, ale mnie ignoruje teraz

  Czy się podobasz, czy mu się wogóle niepodobasz, to jeśli się zachowuje niewłaściwie nie zbliżałabym się do niego, dla własnego dobra. Bałabym się. Podobać się komuś może dużo osób. Zawsze może to minąć. A jeśli jest zwyczajnie niemiły, to jakie masz podstawy w to wnikać?
 11. Klpppoprytty

  Problem z czułością ze strony kobiety

  Czy ktoś się mierzył? No tak, często ktoś się nie podoba, ale wtedy się nie spotykam
 12. Nawet psy są niektóre nadpobudliwe inne spokojne.
 13. Bo są ekstrawertykami i mają niższy limit zmęczenia na kontakty ,
 14. Klpppoprytty

  Czy jest jeszcze jakaś nadzieja?

  Ale to nie jest żaden błachy powód, jeżeli facet jest niepewny to wszystko się posypie. Sam byś miał dosyć po czasie. Jeśli przy niej nie czujesz się męski. Pomyśl, miałeś okazję na sex i nie skorzystałeś z niej.
×