Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Banana

Zarejestrowani
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mam koleżankę która powtarza ostatnią klasę liceum i co najdziwniejsze cieszy się z tego. Twierdzi że im dalej do dorosłego życia tym lepiej i mogłaby do szkoły chodzić jeszcze z 5 lat. Najlepsze jest to że istnieje duże prawdopodobieństwo że nie skończyła szkoły celowo i została w ostatniej klasie. Ja osobiście gdybym nie skończyła tego gówna to bym się załamała.
 2. A w jakich zawodach szukać tej pracy z moim wykształceniem? Powiem szczerze że odpowiada mi każda praca byle tylko zarobić.
 3. Widzę że osoba z twoim poziomem upośledzenia nie jest w stanie zrozumieć pytania i na nie odpowiedzieć
 4. A ty jesteś głupia. Ja mam IQ 200 i mi zazdrościsz. Skąd wiesz jakie masz IQ? Badałaś sobie kiedyś? Bo ja tak i wyszło 200.
 5. W swoim życiu miałam już bulimie, anoreksje, depresje oraz fobie społeczną. Mam za sobą próbę samobójczą. Oczywiście teraz jest wszystko w porządku
 6. 12 raz nie zdałam egzaminu na prawo jazdy i dałam sobie z tym spokój. Wyjeździłam bardzo dużo godzin chyba ponad 100 i to nie jest żart. Nie nadaje się na kierowce. Gdybym zdała to i tak byłabym zagrożeniem w ruchu drogowym. Dlaczego we wsi brakuje autobusów? Zawsze można się wyprowadzić ale ja nie mam pieniędzy i nie stać mnie.
 7. Test był robiony u psychologa ze względu na trudności w nauce . Całokształt badań wskazuje na rozwój umysłowy w granicach inteligencji niższej niż przeciętna .Rozwój funkcji poznawczych jest nieharmonijny. Bardzo wysoki poziom rozwoju przyjęła synteza danych spostrzeżeniowych .W normie wiekowe znajdują się analiza i synteza materiału wzrokowego , spostrzegawczość , wiadomości rozumienie norm i zasad społecznych oraz myślenie przyczynowo -skutkowe w oparciu o materiał graficzny . Rozwój niższy niż przeciętny przyjmuje trwałość pamięci werbalnej .Deficyty występują w rozumowaniu arytmetycznym , zdolności do abstrahowania ,tempie uczenia się wzrokowo -ruchowego oraz zdolnościach językowych . Z tego co wiem inteligencja niższa niż przeciętna nie mieści się w normie ale jest powyżej upośledzenia umysłowego. Jednak ciągle nie rozumie jak to możliwe żeby mieć iloraz inteligencji niższy niż przeciętny a i tak być sprawnym umysłowo .
×