Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

janette5757

Zarejestrowani
 • Zawartość

  513
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

41 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Taaa, bo młodzież nie współżyje i bez wyjaśnień, bo nie ma popędu... Tylko jak współżyje bez wyjaśnień ze strony dorosłych, to nie umie się zabezpieczać. No bo najlepiej traktować ludzi jak deb.ili i chronić przed wiedzą. Nastolatki też nie są głupie, tylko młode. No ale może każdy mówi za siebie.
 2. No bo najlepiej zakazywać i zastraszać zamiast uczyć, co to znaczy świadoma zgoda i bezpieczny seks. Średniowiecze.
 3. janette5757

  Prezentacja.

  To ma wspólnego, że zarost kumuluje zapachy, a wydzielin na dole jest od metra, w tym jakieś k.urde piżmo. I owszem, ciężej jest domyć wielkie afro, czy zero czy z centymetr czy dwa to już bez różnicy.
 4. janette5757

  Jak sie zabezpieczyc?

  Oprócz dziecka musicie się jeszcze zainteresować wenerami np HIV, przed czym zabezpieczają tylko prezerwatywy
 5. janette5757

  Długość napletka

  No tak, łec.htaczki też mają napletek...
 6. janette5757

  Ukryta wiadomość?

  Nie noś prądu w wiaderku, bo utopisz się w scyzoryku.
 7. janette5757

  Nie wiem co ze sobą zrobić

  No wiesz, na seks jest wiele sposobów i śmiem twierdzić, że pen.etra.cja pe.nisem to najmniej skuteczny sposób na dojście. Jak już napisała koleżanka wyżej, jest seks oralny, są zabawki, są ręce, można się też zabawiać bez penetracji zupełnie. Druga trudniejsza kwestia to znalezienie otwartej kobiety i niemożliwość dowiedzenia się o braku otwartości przed zaangażowaniem się w relację, ale może to powinien być temat na pierwsze parę randek.
 8. janette5757

  Dosięgnę czubka swojego ptaka językiem

  Tutaj chyba zgałaszających ogólnie pogięło, zgłaszają zupełnie normalne rzeczy.
 9. Nie ma jedynej słusznej rady, trzeba znać swoje ciało i wiedzieć, co cię kręci. Każde ciało reaguje trochę inaczej, strefy erogenne są gdzie indziej i mają inną intensywność, są drobne różnice w budowie, które wpływają na przyjemność albo odczuwanie bólu, no i każdą osobę trochę inne rzeczy podniecają.
 10. janette5757

  Pierwszy raz

  Okkk
 11. janette5757

  Pierwszy raz

  A to zaszczepieni nie muszą nosić maseczki?
 12. janette5757

  Pierwszy raz

  Tak, bywa też tak, że zamiast pęknąć ulega rozciągnięciu i to nie po jednym razie, a po wielu stosunkach. W ogóle ta półksiężycowata błona jest najczęstsza. I niewprawnym okiem można jej nie zauważyć.
 13. janette5757

  Pegging

  Ja jestem bi i się wcale z tym nie kryję. Czemu miałoby mi przeszkadzać, gdyby partner też był bi? Wręcz wolę mężczyzn bi, bo lepiej idzie się dogadać, jakoś tak bardziej "na tej samej stronie".
 14. janette5757

  Pegging

  Osobiście nie postrzegam peggingu w ten sposób czy pene.tracji jako takiej. Najzwyczajniej w świecie mnie to kręci. Lubię po.śladki. Dla faceta to też przyjemne, bo prostata działa jak punkt G. No pegging ale może być formą dominacji i taki jest też zazwyczaj marketing straponów. Może to być dodatkowym atutem.
 15. janette5757

  Pegging

  A jakie widoki
×