Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

anczeinok

Zarejestrowani
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. anczeinok

  Badanie krwi a alkohol.

  Słuchajcie, głupia sprawa, ale może są tu osoby, które dobrze się orientują w temacie. Jutro chciałam sobie zrobić badania z krwi. Kompletnie się zapomniałam i przed 18 wypiłam dosłownie dwa łyki piwa 4.5% Czy to już "po ptokach", czy wyniki powinny wyjść okej?
 2. Słuchajcie, głupia sprawa, ale może są tu osoby, które dobrze się orientują w temacie. Jutro chciałam sobie zrobić badania z krwi. Kompletnie się zapomniałam i przed 18 wypiłam dosłownie dwa łyki piwa 4.5% Czy to już "po ptokach", czy wyniki powinny wyjść okej?
 3. Słuchajcie, głupia sprawa, ale wolę się upewnić :D Jak chcę załatwić jakąś sprawę w banku, w którym prowadzę konto, to MUSZĘ iść do tego najbliższego (którego mam nawet zapisanego w danych), czy nie ma to znaczenia?
 4. Witajcie. Czy ktoś z Was orientuje się, czy jeśli ubezpieczam dziecko w szkole/przedszkolu, to jest ono też automatycznie ubezpieczone "poza szkołą"? Czyli mogę się na to ubezpieczenie powoływać normalnie np. podczas wizyty u lekarza, okulisty itp. na NFZ. Czy to zupełnie co innego??
×