Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

grajcoszka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

9 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. No to dawaj znać. Osoba publiczna to niech się liczy z krytyką. Chyba jej odrobinę wstyd będzie że taka prostaczka jest jej obserwującą. Japa? Klasa,skarbie. Kup jakaś rurkę do nurkowania,byś w tyłeczek mogła lepiej wylizać
 2. Po pierwsze jape masz Ty. Powiedziałam że nie oceniam dzieci,że zachwycił mnie Alex swoją osobowością a Róży nie ocenie bo nie udzielała się w tym vlogu na wypadzie rodzinnym. I to jest dla Ciebie chamskie?
 3. Nie zwracam uwagę na wygląd dzieci i wam też to polecam. Nie warto dziecko odrazu przyzwyczajać do powierzchowności. Dla rodzica zawsze dziecko będzie najpiękniejsze,dla innych takie sobie. Dziewczyna tylko przyznała że Róża jest przeciętną dziewczynką. Dymu by nie było gdybyś to ty nie zaczęła zwracać uwagi na ich wygląd,więc zanim zaczniesz mówić że coś jest chamskie pomyśl o sobie. Pisząc że Alex skradł show miałam na myśli,że jest po prostu uroczy,bardzo ciekawski,uparty i czarujący i że szczęściem jest mieć takie dziecko. Róża jest raczej nieśmiałą dziewczynką,więc nie mogę jej ocenić.
 4. Chyba najlepszy z wszystkich. Jej synek jest świetny.
 5. Zdecydowanie unikam odpowiedzi,które mi z góry narzucają zdanie i nie są pytaniami tylko oskarżeniami. Zabawnym zjawiskiem jest jednak fakt,że Ty i jeszcze jedna koleżanka piszecie o traceniu energii,o zaprzestaniu obserwowania jej,o tym że warto spojrzeć w siebie. Ciekawi mnie jedynie dlaczego Ty uwsteczniasz się by wytłumaczyć nam co robimy źle,przez co nie możesz iść dalej i robić rzeczy które Ciebie rozwijają. Nie sądzisz że bycie wybawcą,jakimś aniołem stróżem Pauliny to raczej nie Twoje zadanie? Bo wiesz masz życie do przeżycia,a niektórzy nigdy nie będą myśleli jak Ty.
 6. Bo nie można mieć negatywnego zdania. Tylko pozytywne. Na Instagramie takie marnowanie energii jest nie do przyjęcia,zrozum
 7. Przecież my niczego złego nie robimy,po prostu wyrażamy zdanie,zauważ że nie pisze pełnego imienia i nazwiska,nie obrażam także proszę mnie namierzać,spotkanie będzie wyjątkowo krótkie
 8. Przecież wszystko sobie wytłumaczyliśmy,a tu nagle ludzie chcą wchodzić na mój profil i wiedzą takie rzeczy a jeszcze inna osoba diagnozuje mnie po kilku wiadomościach? Cóż,mogę winić tylko siebie,po prostu może wcale tak dobrze nie znam się na ludziach.
 9. Niestety,obawiam się że nie mogę. Utrzymuje swoje zdanie,pociesze Cię jednak że masz prawo je mieć gdzieś. W swoim wcześniejszym elboracie napisałam to co myślą inni,jednak nie skupiłam się tylko na krytyce,a wymieniłam także pozytywy i cudowności dla których wciąż byłam jej obserwatorką. Pisaliśmy ze sobą w sobotę. Nikt z was nie miał prawa wiedzieć o kawie czy kumplu,a skoro wiedzieliscie oznacza że albo pisze to osoba z otoczenia,albo (na szczęście) nie obejrzałam tego story,w których tylko ja wyszłam na jebnietą. Zaryzykuję stwierdzeniem,że osoba poukładana,szczęśliwa na jaką się kreuje ta kobieta nigdy nie posunelaby się do tego.
 10. Dobry wieczór! Trochę mi przykro,że ktoś się dowiedział o kawie. Jeśli ktoś o niej wie oznacza że chwaliła się tym na stories. Nigdy nie wchodziłam na Diora czy inną stronę. I pisałam że nie mam nic przeciwko torebkom luksusowym,jednak kiedy 3/4 garderoby to tylko rzeczy premium MOIM zdaniem świadczy o kompleksie. Dokonałam tak wnikliwej analizy bo obserwuje ją przez 3 lata. Z zawodu H nigdy się nie śmiałam,żadna praca nie hańbi,akcje z sprzątaczka i tym że znajduje podpaski też wyśmiałam. Nie przemawia przeze mnie zazdrość. Po prostu nie bardzo rozumiem. Pisząc z P. ponad godzinę kilka razy próbowała mi zarzucić że podejrzewam ją o zdradę lub wychwalam przesadnie jej męża,przyznałam tylko że naprawdę widać uczucie między nimi a wcześniej pytałam o chłopaka czy ma to dla niej znaczenie jak traktuje inne kobiety skoro jest jej kolegą. Nie wiem jaki jest kodeks lekarski,ale przyznam,że diagnozowanie kogoś przez internet sprawia że sam wystawiasz sobie świadectwo osoby niekompetentej,ale żeby mógł spać spokojnie i nie bać się o ludzi w moim otoczeniu dodam,że osoba z mojej rodziny jest psychiatrą i myślę że porozmawiałby ze mną gdyby dochodziło do niepokojących zachowań. Pozdrawiam.
 11. Dobra,jestem po obejrzeniu. Było nawet okej,kilka wstawek z tyłkiem i zachwytem nie dla mnie,ale były fajne momenty i szczerze się uśmiechałam. Mam nadzieję,że następny filmik będzie lepszy. I tak,rzeczywiście jest ładna i zgrabna ale to nie to samo co na insta niestety.
 12. Jeszcze nie obejrzałam,ale jak słyszę że wypowiadała się w sposób prosty to nie czuje się zachęcona. Vlogi są doskonałą formą,gdy ktoś chce się wybielić,zmanipulować widza bo przeciez widzimy zlepek sytuacji,które były obejrzane i przycięte przynajmniej kilka razy. Dobrze jej ktoś doradził. Wracam natomiast z dzisiejszego story. W sumie podobało mi się takie łopatologiczne wytłumaczenie wszystkiego. Czułam się bliżej z nią,fajnie
×