Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

lolita06

Zarejestrowani
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. lolita06

  Podobam mu się, ale mnie ignoruje teraz

  smutne to trochę... a jak się dowiedziałaś?
 2. lolita06

  Podobam mu się, ale mnie ignoruje teraz

  Tylko, że wcześniej nie było takich sytuacji i znajomość była koleżeńska, gdy wróciłam po przerwie to zaczęło się dziać więcej i wszystko się popsuło. Dlatego, żałuję, że nie zostało jak było, bo straciłam kolegę. I napewno nic sobie nie wymyśliłam, ale sytuacja jest kuriozalna, więc rozumiem, że może to tak wyglądać.
 3. lolita06

  Podobam mu się, ale mnie ignoruje teraz

  Bo jeśli chodzi o emocje to miałam wyrzuty sumienia, że może ja zrobiłam coś nie tak i zmarnowałam to. Rozum mi jednak mówi, że ciężko było się zachować inaczej w tej sytuacji.
 4. lolita06

  Podobam mu się, ale mnie ignoruje teraz

  Szczerze wątpie, że sobie wmówiłam , bo zawsze byłam ''ślepa'' na takie rzeczy, no ale tutaj było to widać dość ewidentnie, i to też zauważyłam dopiero kilka miesięcy temu. Koleś jest mocno dziwny i ma o sobie złe zdanie. Nie jestem pewna czy nawet miał kiedyś dziewczynę. Także nic sobie nie wmówiłam, bo jestem ostrożna w ocenianiu spraw pod tym kątem, żeby się nie nakręcać niepotrzebnie.
 5. Podobam się koledze z pracy, dał mi mnóstwo powodów, abym mogła to zauważyć, jednak od jakiegoś czasu zaczął być złośliwy wobec mnie, możliwe, że chciał zwrócić swoją uwagę,, jednak przy tym zawsze się przypatrywał gdy przechodził, albo chodził celowo w te miejsca gdzie jestem, aby spojrzeć. Jednak przez te złosliwości ja przestałam do niego zagadywać, i od jakiegoś tygodnia on mnie zaczął ignorować, nawet nie mówi mi cześć, czasem tylko spojrzy gdy przechodzę, albo gdzieś jestem. Dlaczego On się tak zachowuje? Trochę mi przykro z tego powodu... ale nie będę za nim latać.
 6. lolita06

  to zauroczenie, czy co?

  Wątpie, że mi się przyzna, ale spróbuje. Przynajmniej nie będę miała sobie do zarzucenia,
 7. lolita06

  to zauroczenie, czy co?

  Ja niedługo odchodzę, dlatego piszę i pytam. jeżeli coś czuje, a jest typem, że się nie przyzna, to nie chciałabym tego stracić
 8. Znamy się już prawie 4 lata... jesteśmy kolegami z pracy. Zawsze chodziliśmy w swoim wspólnym gronie na przerwy w pracy, w pracy też rozmawialiśmy normalnie, czy wygłupialiśmy się, ze dwa razy nawet spotkaliśmy się poza pracą ( ale nie sami) wiedziałam, że mu się gdzieś tam wizualnie podobam , ale nigdy nie próbował do mnie '' startować '' ( ma o sobie niskie mniemanie i jest bardzo bardzo nieśmiały) jednak przez 6 miesięcy nie mieliśmy ze sobą kontaktu, ponieważ nie było mnie w pracy na jego zmianie. Wiem, że pytał o mnie moich znajomych. Gdy jednak wróciłam po tej półrocznej przerwie sytuacja obróciła się o 180 stopni i trwa już 7 miesięcy! On bardzo często patrzy się na mnie w pracy, jak gdzieś przechodzi i jestem obok, często gdy coś do mnie mówi patrzy mi tak głęboko w oczy, jak przechodzimy obok siebie to jest to samo. zwraca na siebie uwagę zaczepiając mnie, ( jakieś złośliwości) Gdy rozmawiamy jest jakby speszony, zauważyłam też, że obserwuje mnie gdy rozmawiam z innymi chłopakami. itp. Myślicie, że to może być zauroczenie? dla mnie to mega dziwna sytuacja, że znamy się tyle czasu i dopiero po tej przerwie zaczął wykazywać zainteresowanie. Z drugiej strony mamy taką pracę i tyle rozmawiamy w gronie znajomych, że moje wady także już zdążył poznać.
×