Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ale_kicha

Zarejestrowani
 • Zawartość

  684
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

502 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. ale_kicha

  Koty Szarloty

  Myślę, że to może mieć związek z chorobą. Z tego co pamiętam to Paula nie odchudzała się tylko głodówkami jak jej przemądrzała siostra ale też dużo spacerowała. A przy chorych nerkach to różnie może być z aktywnością fizyczną.
 2. ale_kicha

  Koty Szarloty

  Pancia brzydzi się wejść do jeziora ale do zasyfialego basenu to już wchodzi. Przecież na tym dnie to ona założyła kolonie glonów
 3. ale_kicha

  Koty Szarloty

  Widać, że zdziczała w tym domu i kompletnie nie ma pojęcia jak się ubrać stosownie do okazji. Nie trzeba kręcić loków i malować ust pod sam nos, żeby wyglądać na zadbaną. A u niej właśnie są tylko 2 opcje: wiszące cyce w wymiętej, wyciągniętej bluzie i tłuste włosy albo stylowa na karynę na odpuście.
 4. ale_kicha

  Aga in America

  Oplułam telefon
 5. ale_kicha

  Koty Szarloty

  Tak wygląda jak kobieta siedzi cały czas w domu i nie ma gdzie się ładnie ubrać i umalować. Dlatego do lepienia jagodzianek fryzura i full make up. Dla mnie to wygląda po prostu śmiesznie
 6. ale_kicha

  Koty Szarloty

  To wyglądało jakby zrobila to specjalnie, bo cięcie było zaraz po tym jak Paula wstała
 7. ale_kicha

  Koty Szarloty

  Jednak powiedziała co było Pauli. Powiem Wam, że nie dziwię się że ona nie ma znajomych. Sama nie chciałabym żeby jakiś obibok migający się przed pracą nabijał sobie wyświetlenia gadając o moich prywatnych sprawach.
 8. ale_kicha

  Koty Szarloty

  Przecież ona ciągle podkreśla że Youtube to jej praca. A że ogranicza się do wynurzeń na temat srocza, kompulsywnego kupowania i zagracania domu to już inna sprawa.
 9. ale_kicha

  Koty Szarloty

  Przecież ona ciągle podkreśla że Youtube to jej praca. A że ogranicza się do wynurzeń na temat srocza, kompulsywnego kupowania lub zagracania domu to już inna kwestia.
 10. ale_kicha

  Koty Szarloty

  Pancia jakby częściej wychodziła do ludzi to nabrałaby trochę ogłady. Przy koleżance już nie chce jej się szczać tylko siku, Laura jest dziecko nie dziciok. I nawet biust na uwięzi zamiast falujących, rozjechanych bimbałów do pasa.
 11. ale_kicha

  Koty Szarloty

  Rzeczywiście. W życiu jej nie poznałabym
 12. ale_kicha

  Koty Szarloty

  Ta obok wygląda jak jej blizniaczka
 13. ale_kicha

  Koty Szarloty

  Chodziło jej o to, że tak się o przejmuje operacja i dlatego nie jedzie. A prawda jest taka, nie nie miałaby z kim.
 14. ale_kicha

  Koty Szarloty

  Mnie najbardziej rozbawiło jak powiedziała że nie jedzie nad morze bo martwi się o Paulę. Z kim niby tak by pojechała? Sama z Laurą? Przecież Dawid nie dostałby urlopu z dnia na dzień. Te jej wymyślone koleżanki też raczej odpadają
 15. ale_kicha

  Koty Szarloty

  Też o tym pomyślałam. Jakby sprawa dotyczyła jej to słówkiem nie pisnelaby.
×