Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kinula5

Zarejestrowani
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Mam 20 lat. Zarejestrowałam się w urzędzie pracy. Od 4 miesięcy nie ma żadnej oferty. Liczyłam że mi pomogą. W prawdzie mam marne wykształcenie bo samo średnie. Nie mam matury. Jednak liczyłam że coś mi znajdą. Czy jeśli mam już wykształcenie średnie to mogłabym się zapisać do liceum dla dorosłych w celu przygotowania do matury? Wiem że może późno chce ją zdawać ale tak wyszło.
  2. Mam na imię Karolina. Mieszkam we wsi. Urodziłam się 23 maja 2001 więc mam 20 lat. Z trudem ukończyłam technikum hotelarskie i co roku miałam zagrożenia. Nie mam matury ani egzaminu zawodowego. Nie jestem w stanie tego zdać. Nie mam żadnych znajomych. Wolny czas spędzam sama albo z bratem który jest 3 lata młodszy. Nie mam pracy. Bardzo lubię jeździć na rowerze i spacerować. W gimnazjum pani od polskiego twierdziła że mam talent literacki. Mam tylko 158 cm wzrostu i ważę aż 60 kg bo bardzo lubie jeść i nie jestem w stanie się powstrzymać. Dodatkowo istnieje prawdopodobieństwo że mam fobie społeczną. Nie mogę opanować jazdy samochodem. Moje życie wydaje się być pozbawione sensu.
  3. 1. Słabe wykształcenie (średnie bez matury) oraz trudności w nauce. W technikum miałam zagrożenia i z trudem przechodziłam do następnej klasy. Pomimo że się dużo uczyłam. Nie zdałam też egzaminu zawodowego. Nie planuje już wracać do szkoły bo był to dla mnie za duży stres 2. Mam tylko 158 cm wzrostu i ważę aż 60 kg a więc jestem niska i gruba 3. Istnieje prawdopodobieństwo że mam fobie społeczną 4. Jestem bardzo słabym kierowcą 6. Mam 20 lat i ciągle nie mam pracy. Mieszkam z rodzicami którzy mnie utrzymują 7. Mam wadę wzroku i noszę okulary które pogarszają mój wygląd ale boje się nosić soczewki 8. Jestem brzydka a ładnie wyglądam tylko w makijażu 9. Mam skolioze 10. Mam problemy psychiczne
×