Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Truskawki

Zarejestrowani
  • Zawartość

    24
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Truskawki

  • Urodziny 30 Sierpień

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Drodzy, proszę o info jak sprawdzić czy jeśli ktoś ma wyłączony status aktywności na whatsapp, a mimo to czasem świeci się jako ,,aktywny-a“ to czy widzą to wtedy wszyscy czy tylko osoba z którą czat ma otwarty w danej chwili?
  2. Witam, czy ktoś mógłby udzielić mi informacji na temat doładowania telestrada white phone, mam numer karty i już sprawdziłam jak to zrobić ale zastanawiam się czy jesteś zrobię doładowanie przez Internet i bankowość elektroniczną to osoba która korzysta z tej karty będzie wiedzieć kto zrobił doładowanie np. imię i nazwisko. Jeśli ktoś zna odpowiedz i może mi napisać bardzo mi pomoże. Z góry Dziękuje.
  3. Witam, czy ktoś mógłby udzielić mi informacji na temat doładowania telestrada white phone, mam numer karty i już sprawdziłam jak to zrobić ale zastanawiam się czy jesteś zrobię doładowanie przez Internet i bankowość elektroniczną to osoba która korzysta z tej karty będzie wiedzieć kto zrobił doładowanie np. imię i nazwisko. Jeśli ktoś zna odpowiedz i może mi napisać bardzo mi pomoże. Z góry Dziękuje.
×