Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wiśnia 345

Zarejestrowani
 • Zawartość

  168
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

8 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mam Nissana Primerę p 11 , i żeby przeszedł przegląd , mam zrobić nieszczelność instalacji LPG, ABS uszkodzony się świeci kontrolka . Blacharka , podloga przy lewym nadkole przednim . Wycieki z silnika .
 2. Wiśnia 345

  Paraliż senny doświadczył ktoś?

  Miałem czasami coś takiego , jestem we śnie i widzę dom z pozycji leżenia i zaczynam się dusić. Wydaje mi się że umieram we śnie a nie mogę się obudzić , i się zrywam i wszystko ok . Taki stan mam czasami nad ranem czesto , nie miłe to .
 3. He, he, he , już nie mogę wejść na jej profil , bo administrator ją zablokował. Co te dziewczyny tam odwalają?.
 4. Napisała do mnie dziewczyna , gdzie piszę że jest z mojej miejscowości . A przedstawia się że jest prawie z drugiego końca Polski , to jaki jest sens kontaktu , chore .
 5. Brat przypadkiem mi puknoł autem w mój samochód, wezwałem na niego policję , chodź się chciał dogadać. Dostał mandat 1 200 zł, szczerze śmiałem się z niego przy policjantach.
 6. Zastanawia mnie jedna sprawa , jak to jest że policja karała mandatami , a sądy to uwalały. Bo powinien być stan wyjątkowy ?.
 7. Jak widać związki nawet, to ogólnie ładne dziewczyny lubią tych brunetów, szatynów.
 8. Zaczęła mi kleić ząb , który nie boli , bo jest tam jakaś dziurka i bomba odleciała . Lepiej robić przy zębie , który boli ?.
 9. Przez tą samotność tracę motywację, nie chcę mi się produkować , bo po co na kogo się starać ?. Coraz to gorzej się czuję psychicznie .
 10. Dla mnie to jest najgorsza Ta samotność, chciałbym znaleźć tą dziewczynę , a nie potrafię i myślę że dużo takich ludzi jest . Boli mnie ten sam fakt , co mnie obtacza , że inni są w związkach z moich roczników , a ja wiecznie sam . Najgorsze jest w tym wszystkim to , że nigdy tej kobiety nie miałem, że nawet chociaż nie jestem po przejściach. To są dwie różnice, nigdy nie mieć, a kiedyś miałem . Masakra , na dodatek nudna praca , nawet nie chcę mi się dziś iść do pracy na 14 na produkcję. Dziś jest za dużo tego , bo coś musisz , bo za coś trzeba żyć . Światem rządzi pieniądz , ale też i człowiekiem , nie pracuj to czym prędzej, czym później skończysz jak bezdomny . Sam już nie wiem , czy my żyjemy do siebie , czy do ludzi ?.
 11. Nawet nie mam dziewczyny, byle jaka praca . Sam nw po co się żyje na tym świecie.
 12. Wiśnia 345

  Sympatia, konto zablokowane bo naruszony regulamin.

  Wiesz ona żadnych mailów nie dawała . Z tej twarzy to nawet jak jakaś Rosjanka wygląd .
 13. Wiśnia 345

  Sympatia, konto zablokowane bo naruszony regulamin.

  Dziwne bardzo ludzie są tam , chcesz się spotkać to dawaj , nie pójdzie spotkanie to nie. A nie przed zobaczeniem siebie blokuje mnie dziewczyna nie wiadomo dlaczego.
 14. Wiśnia 345

  Sympatia, konto zablokowane bo naruszony regulamin.

  Kiedyś pisałem z dziewczyną ze Stargardu i ona nawet się chciała spotkać , i nw dlaczego mnie zablokowała i do niczego nie doszło. A ponieważ miałem wcześniej inne konto tam , to sobie wszedłem w późniejszym czasie na jej konto i pisze że została zablokowana. Naruszyła regulamin , ta dziewczyna nie dawała mi maila.
×