Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

niemanicniemamnie

Zarejestrowani
 • Zawartość

  274
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

413 Excellent

Ostatnio na profilu byli

2573 wyświetleń profilu
 1. niemanicniemamnie

  Vogule

  Są smaczki, opisują dokłądnie swoje najsłynniejsze inby. Przypomniało mi się, za co ich kiedyś lubiłam, ale nie tak bardzo, żeby im płacić za program wspierania. Za bardzo mnie irytuje sposób w jaki mówią o Polsce, choć stąd wszak pochodzi ich cały zarobek. Polska dobra jest tylko na wizytę u lekarza i zarabianie xD No nie. Wciąż mam mieszane uczucia, ale ksiązka jest dobra.
 2. niemanicniemamnie

  Feministyczne matronajty

  Ja bym tylko chciała uzmysłowić zagórskiej, że jest bez liku zakłądów pracy, w których pracuje się na dwie lub trzy zmiany i można z powodzeniem zaczynać pracę o 14, kończyć o 22 i być szczęśliwym gołębiem. Plus, sama narzekała na pensję adiunktki, a w magazynie Zalando zarobiłaby więcej
 3. niemanicniemamnie

  Vogule

  Ktoś czytał ich książkę? Ja jestem świeżo po lekturze, a raczej po wysłuchaniu audiobooka i prawdę mówiąc, trochę mi ta ksiązka przypomniała, za co ich tak bardzo lubiłam swego czasu. Ogólnie wrażenia pozytywne. Osoba, która przeprowadzała wywiad bardzo umiejętnie kierowała rozmową.
 4. niemanicniemamnie

  P - tysie

  Tylko dlaczego zamiast "a ja wtedy odpowiedziałam" ona mówi " a ja wtedy jestem jak"? Chyba już wiem, dlaczego pisanie jej nie idzie.
 5. niemanicniemamnie

  Analiza Naiwnokolorystyczna 10

  Serio? Wcześniej dokładnie pokazywała swoją ulicę, okolicę i nawet pobliski park xD Już od dobrego pół roku nic od niej nie widziałam, serio nie obchodzi mnie gdzie mieszka xD
 6. niemanicniemamnie

  P - tysie

  Obwiniam was za to, że weszłam na profil na insta tej osoby. Nigdy nie sądziłam, że można być taką gęsią, wisieć na chłopie i wydawac jego kasę i jeszcze być z tego dumnym
 7. niemanicniemamnie

  Reporterka wcieleniowa

  Od hostessy to ona się odżegnuje. Natomiast bardzo wyraźnie sygnalizuje swoje cnoty, tego dotyczy virtue signalling.
 8. niemanicniemamnie

  Reporterka wcieleniowa

  No właśnie, do tego ten jej ciągły virtue signalling. Nikt by nie wiedział, że jest świetną dziennikarką, seksbombą, magnetyczną osobowością, gdyby ona tego nie powiedziała. I to nie raz, nie dwa - jest to powtarzane przez nia ciągle, do znudzenia.
 9. niemanicniemamnie

  Reporterka wcieleniowa

  Ona już jest tak nudna, to wieczne zacietrzewienie jest obrzydliwe. Już nie czytam, zaglądam tylko tu, bo czułam się jakbym oglądała Kononowicza - osobę dotkniętą poważnymi problemami, która odwala szopki i wszyscy się śmieją. Czekam tylko na wywiad z Anną Senik, bo to cudowna kobieta i wybitna artystka, choć wolałabym aby wywiad przeprowadził ktoś inny, najlepiej na żywo, a nie na piśmie, dziewczyna ma dużo do powiedzenia. Widziałam wywiad z litewską dziennikarką i trwał on ponad dwie godziny (Anna była wtedy na froncie). Aktualnie przebywa na przepustce z wojska w Rumunii, dlatego zdziwiłam się, że wywiad paryski jest taki krótki. To co ona pisze jest dla mnie tak przykre, jak obraża ludzi za to, że nie mają przyjaciół - sama ma trzy siostry i to ironiczne "nie rozpoznaję swojego przywileju". Zachowuje się jak mean girl z amerykańskiej teen dramy, pluje na wszystkich i wszystko, obraża kobiety. Ohydne, czytanie jej jest jak taplanie się w szlamie.
 10. niemanicniemamnie

  Analiza Naiwnokolorystyczna 10

  Wydaje mi się, że kupują z Matim jakąs nieruchomość lub ziemię w Polsce. Zreyzgnowali z domu w UK i szukają teraz mieszkania, jadą do Polski we wrześniu i po tym ogłoszą jakieś nowiny. Może po zakończeniu współpracy z torbami przyszedł do niej moment realizacji, że Polsce zarobi więcej?
 11. niemanicniemamnie

  Mysz i Fisz

  Vogule wydają ksiązkę, w której rozliczą się z ostatnich 10 lat. Oczywiście w języku Kochanowskiego, wydana w kraju ojczystym. Zbliżają sie tez kolejne imprezy, a jakże - w pl. Jak to jest, że ta macierz taka najgorsza, ale nadwislański hajs już jest git. edit: nie wiem dlaczego kafe cenzuruje nazwę naszego pięknego kraju i wszystkie jej odmiany ale ok xD
 12. niemanicniemamnie

  Myszairyba

  Vogule wydają ksiązkę, w której rozliczą się z ostatnich 10 lat. Oczywiście w języku Kochanowskiego, wydana w kraju ojczystym. Zbliżają sie tez kolejne imprezy, a jakże - w pl. Jak to jest, że ta macierz taka najgorsza, ale nadwislański hajs już jest git.
 13. niemanicniemamnie

  Myszairyba

  Vogule wydają ksiązkę, w której rozliczą się z ostatnich 10 lat. Oczywiście po polsku, wydana w Polsce. Zbliżają sie tez kolejne imprezy, a jakże - w Polsce. Jak to jest, że ta Polska taka najgorsza, ale polski hajs już jest git.
 14. niemanicniemamnie

  Analiza Naiwnokolorystyczna 10

  W cenniku ma 280 zł za podstawową analizę kolorystyczną online.
 15. niemanicniemamnie

  Mamazpółobrotu

  Nie śmieszy mnie, byłaby mi obojętna, gdyby nie to, że często gada krzywdzące bzdury, jak np. jej tekst o "małych chińskich rączkach' i że w sumie to jej nie obchodzi kto i w jakich warunkach uszył szmatę z shein, bo to jest daleko a ona jest tu i teraz i może sobie kupić tanie szmaty. Albo żenujący tiktok o 'żółtych papierach' .Tak, bo osoby z chorobami psychicznymi mają na świecie tak łatwo, posmiejmy się z nich jeszcze. To jest taki humor bardzo słabo wykształconej, nieoczytanej Grażynki, bez refleksji nad światem, jak dla mnie poziom dywanu.
×