Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wiktoria_2

Zarejestrowani
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wiktoria_2

  ubolewam nad tym

  Kłamstwo! Miałeś kilka nicków! Sam się do tego przyznałeś... Dozgonny, wiele razy próbowałam Ci pomóc: podsyłałam pomocne książki, linki itp. A Ty dalej siedzisz w swoim "błocie" upaprany po pachy i wciąż się tym błotem okładasz. Nie rozumiesz, że "co siejesz, to zbierasz". "Co dajesz, to otrzymujesz..." Bo na zmianę wchodzisz albo w rolę ofiary, albo kata. Dzisiaj jesteś tym drugim i będziesz Wszystkich obrażał. Ja nie mam zamiaru w tym uczestniczyć.... Żegnam!
 2. Wiktoria_2

  ubolewam nad tym

  Jesteś bezczelny. Wady widzisz tylko u innych... Obrażasz, krytykujesz i za wszystko obwiniasz! Głównie za swój marny los! Bo tak najłatwiej "Porządki zacznij robić najpierw w swoim ogródku"!
 3. Wiktoria_2

  Kocham moją pacjentkę

  Droga Julio, odpuść go sobie... Gdyby Twój gin chciał nawiązać bliższą relację, to na pewno nie szukałby "Julii" na Kafeterii. W karcie pacjenta są wszystkie twoje dane. Miał numer tel. i adres... Podsumowując gdyby chciał, to już by dawno zadziałał. PS Nie, lekarze nie martwią się o swoje pacjentki... Polecam "przełączyć" tvn na niezależne media, aby szybko się o tym przekonać.
 4. Wiktoria_2

  zapach podczas seksu

  Twoje posty zostały zgłoszone na POLICJĘ. Zaraz cię namierzą. Zobaczymy jak teraz będziesz cwaniaczył... PS Mam znajomości, a ty za chwilę przestaniesz być anonimowy
 5. Wiktoria_2

  Kocham moją pacjentkę

  Już wszyscy wiedzą, że w szpitalach panuje zmowa milczenia, że daliście się sprzedać i kolaborujecie z gadami!!! Wielu ludzi widziało hasło przewodnie podczas strajków lekarzy w białym miasteczku "Jeśli nie będzie podwyżek, to nie będzie IV fali" - WSTYD I HAŃBA!!!
×