Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

lessiewroc

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1017
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

96 Excellent

2 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Niestety to prawda. Celna uwaga.
 2. W życiu nie ma zawsze pełnego komfortu i satysfakcji niestety.
 3. lessiewroc

  Czy kobiety po niewypałach związkowch są uszkodzone?

  Po niektórych zdarzeniach dochodzi się do siebie dłużej a po innych krócej. Jeśli jednak facet potraktował cię źle a ty żyjesz i masz się dobrze, to rokowania są tylko lepsze, już na takie coś nie dasz się nabrać. Więc uważam że jednak silniejsze.
 4. lessiewroc

  Lepsza brzydsza uśmiechnięta niż ładna ponura

  Żeby nie spotkać całe życie dobrze wyglądającej i dobrej kobiety.... Trzeba mieć chyba pecha.
 5. lessiewroc

  Psycholog na mnie naciska

  Psycholog na rację. Na ogół lepsze rzeczy się znajduje gdy zdecydujesz się odciąć od czegoś złego. Pracy jest pełno, a ty szukasz od 2 miesięcy i nic. Po prostu nie masz energii bo tkwisz w bagnie. Zakładanie że aby puścić się gałęzi trzeba mieć zagwarantowaną nowa pracę jest błędne. Tym bardziej gdy tamta cię wyniszcza. Jak nie masz partnera, to nie masz też dzieci a więc ogromne możliwości. Jak się odetniesz, to dostaniesz przypływu energii. Młoda kobieta bez dziecka, no bez przesady, żeby tkwić w pracy gdzie jest np. przemoc czy mobbing.
 6. lessiewroc

  FWB to win-win?

  A kto by brał pod uwagę facetów z forum jak już to pisze o prawdziwych, tego nawet nie czytam
 7. lessiewroc

  Jakie to dziwne aż niesamowite

  Jest coś takiego. Zdarzyło się spotkać znajomą o której pomyślałam. Ale nigdy nie wiesz.
 8. Lepiej by tak było.
 9. lessiewroc

  Zauroczyłam się w koledze z pracy

  Zgadzam się. Myślę że takie układy są ograniczone, nie mogą trwać za długo bo to stanie się męczące. Przychodzi moment że trzeba będzie coś wybrac. Albo dochodzisz do wniosku że obydwoje są "wybrakowani", albo jednak któryś z nich jest ważny. Moim zdaniem często jest tak że ten kochanek jest jednak ważny, ale że nie chce nic więcej niż romans to znajomość utknęła na tym etapie. Wtedy mąż wygrywa tym że jest zawsze pod ręką. Więc oficjalnie jest się z mężem a z kochankiem tylko sex. To jest spoko tylko przez pewien czas, bo często jest tak, że gdyby ten kochanek chciał czegoś więcej to ona by z nim była. Często kobieta się wtedy oszukuje, że wystarczy jej tylko sex, a tak naprawdę liczy że może to pójdzie dalej. Na dłuższą metę wygodniej mieć faceta do seksu i do życia. Ale jeśli kochanek nie chce się posunąć dalej to może trwać latami. Wtedy męża też się nie da rzucić bo zostanie się samej. Jesli to trwa zbyt długo, to już raczej nie chodzi o sam sex.
 10. lessiewroc

  FWB to win-win?

  Właśnie.
 11. lessiewroc

  FWB to win-win?

  Może one nie nastawiają się na wyzysk, starasz się to biorą. A z tego co widzę to mało który facet daje coś bez podtekstu.
 12. lessiewroc

  FWB to win-win?

  Gdy facet się stara to podziękowanie wystarczy? Z tego co widzę gdy chcesz się zrewanżować to facetów w...xxxia. Oni tego nie chcą.
 13. lessiewroc

  FWB to win-win?

  Nie zawsze wiadomo, czy facet chce byś poszła do niego się odezwać czy nie może na ciebie patrzeć i się znudził tobą.
 14. lessiewroc

  FWB to win-win?

  Jeśli zaś ciągle rozpoczynasz rozmowy z laską która ciągle nic, tylko korzysta, a sama nigdy tych rozmów nie rozpoczyna, jest obrażona gdy przestajesz zagadywać, to jaki masz w tym cel?
 15. lessiewroc

  FWB to win-win?

  No, jeśli facet coś daje od siebie, postarał się, to wypada dać informacje zwrotną. Kiedyś miałam z tym problem bo dziękowanie wydawało mi się trochę głupie. Normalny jest odruch by się zrewanżować.
×