Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

lessiewroc

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1017
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

96 Excellent

2 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Niestety to prawda. Celna uwaga.
 2. W życiu nie ma zawsze pełnego komfortu i satysfakcji niestety.
 3. lessiewroc

  Czy kobiety po niewypałach związkowch są uszkodzone?

  Po niektórych zdarzeniach dochodzi się do siebie dłużej a po innych krócej. Jeśli jednak facet potraktował cię źle a ty żyjesz i masz się dobrze, to rokowania są tylko lepsze, już na takie coś nie dasz się nabrać. Więc uważam że jednak silniejsze.
 4. lessiewroc

  Lepsza brzydsza uśmiechnięta niż ładna ponura

  Żeby nie spotkać całe życie dobrze wyglądającej i dobrej kobiety.... Trzeba mieć chyba pecha.
 5. lessiewroc

  Psycholog na mnie naciska

  Psycholog na rację. Na ogół lepsze rzeczy się znajduje gdy zdecydujesz się odciąć od czegoś złego. Pracy jest pełno, a ty szukasz od 2 miesięcy i nic. Po prostu nie masz energii bo tkwisz w bagnie. Zakładanie że aby puścić się gałęzi trzeba mieć zagwarantowaną nowa pracę jest błędne. Tym bardziej gdy tamta cię wyniszcza. Jak nie masz partnera, to nie masz też dzieci a więc ogromne możliwości. Jak się odetniesz, to dostaniesz przypływu energii. Młoda kobieta bez dziecka, no bez przesady, żeby tkwić w pracy gdzie jest np. przemoc czy mobbing.
 6. lessiewroc

  Jakie to dziwne aż niesamowite

  Jest coś takiego. Zdarzyło się spotkać znajomą o której pomyślałam. Ale nigdy nie wiesz.
 7. lessiewroc

  Zdrada

  Właśnie dlatego że masz taki charakter, poznałaś go dogłębnie od tej strony, jak się zachowuje wobec kobiet, gdy nie musi się starać. Jeśli stać go na bycie chamem to którejś i tak by to zrobił. Nie myśl że masz zły charakter, a że on nie umie docenić twojego charakteru więc się nie nadaje dla ciebie. Sorry, ale napewno jakieś atuty obiektywne masz, facet nie musi cię kochać by zauważać takie rzeczy.
 8. lessiewroc

  Zdrada

  Już nie powinien ci się podobać skoro takie rzeczy ci powiedział.
 9. lessiewroc

  Zdrada

  No tak. Bo się ośmieszył, że takie rzeczy ci powiedział, korzystając jednak z "twoich usług". Narobił sobie trochę wstydu. Jest dorosły, nie podobało mu się to trzeba było nie korzystać. Mógł zerwać. A ten na koniec zebrał sie na zwierzenia i wygarnął wszystko najgorsze. Po co? Na pewno do niego dotrze że się sam skompromitował. Przecież jak ta nowa się dowie to też będzie zdziwiona że facet takie coś robi. Chyba że jest bardzo młody. Ale tobie on już nie powinien się podobać skoro znasz go od tej strony.
 10. lessiewroc

  Stara miłość nie rdzewieje?

  Można nudzić się też z odpowiednią osobą moim zdaniem. Normalne, są osoby co przesadzają w drugą stronę i ciągle coś zmieniają a inni nigdy choć powinni. Gdyby pisała o wielu miłostkach toby inaczej wyglądało.
 11. lessiewroc

  Stara miłość nie rdzewieje?

  Pozatym niestety, kierowanie się tylko wygodą, stabilizacją, brakiem podejmowania jakiegokolwiek ryzyka też nie popłaca zawsze. Życie jest jedno. Tkwić ciągle w miejscu też się nie da, nawet mając wszystko zapewnione, wygodę, pieniądze. Nie na tym to polega.
 12. lessiewroc

  Stara miłość nie rdzewieje?

  Nikt nie każe jej odejść lub zostać ale taka możliwość istnieje. Jak nie wiesz co wybrać to jest zasada by zrobić krok w tym kierunku i się przekonać co będzie dalej. Powinna się z nim spotkać i zobaczyć jak będzie. Przecież długo nie daje jej to spokoju. Niech wyjaśni to i podejmie decyzję.
 13. lessiewroc

  Stara miłość nie rdzewieje?

 14. lessiewroc

  Stara miłość nie rdzewieje?

  Wymusi by pozostała, no brzmi zachęcająco...
 15. lessiewroc

  Stara miłość nie rdzewieje?

  To znaczy w Polsce owszem małżeństwo jest traktowane jak świętość. Szczególnie na wsiach. Ale mimo to może rozważyć inną opcję.
×